0

Ale Glikiewic pajacerka masakea

0

@Emhyr oglądasz mecze Psg?

7

@JohnnyBarca ciężko będzie 11 kopaczy będzie stało na 20-30 metrze od bramki nienawidzę takich zespołów czuję ciężki mecz

2

@czółkovsky czasami zdecydowanie za dużo, te "chuerko" jednak ma młota w nodze i aż prosi się żeby czasami huknął w nie których sytuacjach

0

@GeraltzKatalonii Bo dla nie których to muszą wrócić pod swoją bramkę żeby bramkarz mu podał i wymienił podania z każdym zawodnikiem po czym wbiegł na 5 metr "okiwal" dziesięciu zawodników po czym loblnal bramkarzan

0

@Culers Ja uważam że z mógł podjąć ryzyka bo wtedy mógłby nawet opóźnić gościa ale z drugiej strony co zrobil christiansen... zatrzymał się

0

@Benz Niby tak, ale albo pikej nie umie grac już w piłkę albo zarząd nie go nie chce, bo nigdy nie zrozumiem dlaczego on nie gra, oczywiście po tym co pokazywał l

0

@ProMILs a christiansen co zrobil?

0

@Benz szkoda bo w poprzednim sezonie był szefem ;) ale wystarczy w życiu prywatnym coś zrobic i koniec jest 10 w hierarchi

1

Brawa też dla Christiansena za reakcje ,)

1

Sterling dobry wariat w jednej akcji 3 razy mógł kropnąć No to postanowił się bawić w Messiego;D

0

@van Baster Nie to nie żaden sarkazm tylko sama prawda ;)

0

@takisobiektos nie wiem przeciętna ;s jak nazwać ligę hiszpańska jak to ciężko oglądać

0

@van Baster Ja nie rozumiem jak można o Pique takie rzeczy mówić xD przecież w ostatnim sezonie był jednym z najlepszych naszych zawodników ;O

1

No tak dają Realowi 6 % a każdy wie jak będzie na koniec :)

0

@Joe_Pesci I tak Ci powiedzą że ogórkowa liga

2

Teraz w lidze Cadiz a tam znowu czuję męczarnie jak się zamruja

16

Jestem ciekaw ile miesięcy jeszcze Ferran będzie miał ta ulgę bo co mecz jest to samon

1

@DonMatteo901 Dziwne uczucie bo kilka bramek więcej powinno być.. najważniejsze że 3 wpadły

2

Raphinha jest świetny na prawdę ale niech tych wolnych już nie strzela...

0

@Azi Balde dostal za to że druga piłkę kopnął w stronę naszej bramki gdzie Sevilla szła z akcją tylko szkoda ze ta druga piłka już na tym boisku była...

2

Lahoz to się nigdy nie zmieni, jak ja go nienawidzę, 30 metr od bramki Sevilli 8 minuta Dembele podchacza gościa żółta kartka za chwilę gość wchodzi od tyłu nogami około 25 metr od bramki Sevilli nawet przez myśl mu nie przeszło żeby kartkę wyjąć, jakby ten pajac w Anglii sędziował to pilkarze uciekali by do innych lig jaki to jest szczoch to szok

0

@FCB_dimiC Źle powiedziane ze Państwo, bo tak na prawdę to oni są tym Państwem i ustalają sobie co chcą, dymali i będą nas dymac ;D

0

@LukaszFan Hiszpańska to cienka jak sik pajaka, ciezko ogólnie się ogląda ta ligę

0

@zoltan87 opisujesz piłkarzy pod względem sportowym a na Pique że jest szuja xD przecież ten gość przez ostatnie sezony był naszym najlepszym obrońca ;O

0

@Lionel_Messi10 zobacz ile bramek seria a miało w ostatnich sezonach

1

To nie że Ako tylko to że jest podatek

0

Takie karne jak ten w meczu Cadiz moim zdaniem nie powinny być gwizdane;(

0

@Viajero Niema immunitetu sedzioewskiego więc nie wiem czy w 10 ;D

0

@danio1899 Arda albo Fabregas to dopiero skrzydełka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?