Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lautaro ale właśnie ten z celty dostał...
0
@Lautaro A ten z celty to inne przewinienie zrobil?
0
@Dejvo Wybacz to ja pytam ;(
0
Dlaczego Militao nie dostal żółtej za tą rękę?
0
@kuz a nie jutro?
0
@totalcrack tego nie wiesz :) może ma nagrania jakies na sedziow z wysp ;D
0
Ale tragicznie się ogląda takie mecze a potem dużo ludzi się dziwi dlaczego.liga hiszpańska jest słaba...
0
@Borneo to wytłumaczyć kiedy się nie jest "zmeczonym" to nie są zwykli Kowalscy że odpoczywają na kanapie z piwem w ręku i się regenerują...
0
@wojopancer Niby tak ale tak na prawdę jeden z najwaznieiszych piłkarzy realu a tu nagle taka decyzja to nawet nie można powiedzieć że to krok w tył tylko z 10 kroków ;O
3
Witam, mam pytanie o Casemiro co to się stanęło że odchodzi? Przecież tu masz wszystko 1 skład immunitet sędziowski i tak dalej.
0
@Borneo zmęczenie w 1 meczu sezonu xD a po 10, 20 czy 30 kolejkach nadal ludzie będą mówić że już zmęczeni sezonem
0
@D10SLEO Oni dali dali za niego 70 mln? ;OOO
0
@Senstin Nie mówię o czerwonej, tylko o całokształcie że co sezon jest to samo z nimi, dlatego ta liga się nie zmieni zawsze będzie gówniana, + takie zespoły które grające kontry przez 90 minut
0
Czekasz i czekasz, ta przerwę na te mecze i co sezon to samo sędziowie bohaterzy każdego spotkania
0
Gosc zagrał ilość meczy gdzie można na dwóch rękach policzyć i on do wolnego podchodzi
0
De jong to potrzebny tej Barsie jak siodle do swini
0
@Emhyr Ty tak na poważnie?
0
To niech odchodzi, zaczyna się ledwo z pampersa wyszedł i już takie rzeczy
6
@Firestone Przecież on w tamtym sezonie do momentu kontuzji był najlepszym naszym obrońca, to czemu nie wyobrażasz sobie żeby był podstawowy?
6
@Deviler Powinni być twardzi w sensie 40 daje jak nie to nie, tyle lat była dymana i dalej ja będą dymać jak nie zmienia tej swojej polityki
0
@Gaz Chodzi mi o to że gość znał swoją rolę, pomagał na tyle ile potrafi, chyba 99% znających się na piłce nożnej wie że Luuk nie jest żadnym wirtuozem tylko przeciętnym piłkarzem, a Ty użyłeś zdania "gdyby nie te jego kilka bramek" ale właśnie te kilka jego bramek pomogło;) a odwracając słowo gdyby to można by pisać tak do usrane*j śmierci, gdyby nie Bartomeu gdyby nie Messi i tak dalej i tak dalej, gość był pozytywny wykorzystał te parę minut i po prostu ludzie go z tego zapamiętają. Pozdrawiam
1
@Gaz No właśnie "gdyby" dlatego został tak zapamiętany co Ty mówisz... przynajmniej nie płakał i wiedział jaka jest jego sytuacja.
0
@koksik2700 a co ma robić w wolnym czasie? Siedzieć na la bambie? XD
1
@MesQueUnClub_87 I ten strzał z Liverpoolem palce lizać!
0
@pt9 w jakich Ty czasach żyjesz ze mówisz o pasji czy oddaniu do wojska ;/
2
Panowie takie pytanie Pep zawsze mówił że nie jest zwolennikiem długich kontraktow który to będzie sezon w man city 7?
5
@norbi77 0 wstydu powinno być jak w innych krajach za nie spełnione obietnice więzienie i ch** ;D
0
@Tomix_83 5(znakiow15)
0
Robert pokazujący że chce piłkę po ziemii pokazuje jego dzisiejszy występ;D
1
@PJ777 na szczęście on może sobie "próbować" podawać a Ty możesz jedynie o nim pisać;D