0

@Lautaro ale właśnie ten z celty dostał...

0

@Lautaro A ten z celty to inne przewinienie zrobil?

0

@Dejvo Wybacz to ja pytam ;(

0

Dlaczego Militao nie dostal żółtej za tą rękę?

0

@kuz a nie jutro?

0

@totalcrack tego nie wiesz :) może ma nagrania jakies na sedziow z wysp ;D

0

Ale tragicznie się ogląda takie mecze a potem dużo ludzi się dziwi dlaczego.liga hiszpańska jest słaba...

0

@Borneo to wytłumaczyć kiedy się nie jest "zmeczonym" to nie są zwykli Kowalscy że odpoczywają na kanapie z piwem w ręku i się regenerują...

0

@wojopancer Niby tak ale tak na prawdę jeden z najwaznieiszych piłkarzy realu a tu nagle taka decyzja to nawet nie można powiedzieć że to krok w tył tylko z 10 kroków ;O

3

Witam, mam pytanie o Casemiro co to się stanęło że odchodzi? Przecież tu masz wszystko 1 skład immunitet sędziowski i tak dalej.

0

@Borneo zmęczenie w 1 meczu sezonu xD a po 10, 20 czy 30 kolejkach nadal ludzie będą mówić że już zmęczeni sezonem

0

@D10SLEO Oni dali dali za niego 70 mln? ;OOO

0

@Senstin Nie mówię o czerwonej, tylko o całokształcie że co sezon jest to samo z nimi, dlatego ta liga się nie zmieni zawsze będzie gówniana, + takie zespoły które grające kontry przez 90 minut

0

Czekasz i czekasz, ta przerwę na te mecze i co sezon to samo sędziowie bohaterzy każdego spotkania

0

Gosc zagrał ilość meczy gdzie można na dwóch rękach policzyć i on do wolnego podchodzi

0

De jong to potrzebny tej Barsie jak siodle do swini

0

@Emhyr Ty tak na poważnie?

0

To niech odchodzi, zaczyna się ledwo z pampersa wyszedł i już takie rzeczy

6

@Firestone Przecież on w tamtym sezonie do momentu kontuzji był najlepszym naszym obrońca, to czemu nie wyobrażasz sobie żeby był podstawowy?

6

@Deviler Powinni być twardzi w sensie 40 daje jak nie to nie, tyle lat była dymana i dalej ja będą dymać jak nie zmienia tej swojej polityki

0

@Gaz Chodzi mi o to że gość znał swoją rolę, pomagał na tyle ile potrafi, chyba 99% znających się na piłce nożnej wie że Luuk nie jest żadnym wirtuozem tylko przeciętnym piłkarzem, a Ty użyłeś zdania "gdyby nie te jego kilka bramek" ale właśnie te kilka jego bramek pomogło;) a odwracając słowo gdyby to można by pisać tak do usrane*j śmierci, gdyby nie Bartomeu gdyby nie Messi i tak dalej i tak dalej, gość był pozytywny wykorzystał te parę minut i po prostu ludzie go z tego zapamiętają. Pozdrawiam

1

@Gaz No właśnie "gdyby" dlatego został tak zapamiętany co Ty mówisz... przynajmniej nie płakał i wiedział jaka jest jego sytuacja.

0

@koksik2700 a co ma robić w wolnym czasie? Siedzieć na la bambie? XD

1

@MesQueUnClub_87 I ten strzał z Liverpoolem palce lizać!

0

@pt9 w jakich Ty czasach żyjesz ze mówisz o pasji czy oddaniu do wojska ;/

2

Panowie takie pytanie Pep zawsze mówił że nie jest zwolennikiem długich kontraktow który to będzie sezon w man city 7?

5

@norbi77 0 wstydu powinno być jak w innych krajach za nie spełnione obietnice więzienie i ch** ;D

0

@Tomix_83 5(znakiow15)

0

Robert pokazujący że chce piłkę po ziemii pokazuje jego dzisiejszy występ;D

1

@PJ777 na szczęście on może sobie "próbować" podawać a Ty możesz jedynie o nim pisać;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?