Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gratulacje dla Koemana Umtitiego i Basquetsa
0
@avanes Myślisz że dzisiejsza Barca jest w stanie strzelić że 2-3 bramki? No w sumie jest ale przy okazji stracą tyle samo
0
Umtiti robi z Barca co chce ;D bierze siano gra sobie, robi co chce hehe Barcelona na dzień dzisiejszy to cyrk dobranoc
0
Jak dobrze ze każdy człowiek jest inny hehe nie skomentuje tego ;D
0
Co z Tym Dembele gość jest tragiczny dzisiaj:(
1
@LuisSalvano Przestań go słuchać, gość nienawidzi Barcelony za każdym razem Barca jest słaba i tak dalej, osobiście takich ludzi wypie***** z komentowania
1
Dembele same źle decyzję, moim zdaniem on pewnego poziomu nie przeskoczy niestety
1
Griezman to mógłby te swoje "falszyki" schować dziś do kieszeni 4 czy 5 strat na paru metrach...
0
@johny11 No tak bo nie biega, bo każda akcją musi przejść przez jego nogi, a tak na prawdę to jest jedyne zagrożenie w naszej dzisiejszej Barcy bo jednak Dembele też potrafi coś 1 na 1 ale Messi to i tak jedyne zagrożenie...
0
@mkord
0
Griezman to jest nie smaczny zart że występuje w Barcelonie;(
1
Jak można grać Grizmanem i tym Trinkao jednocześnie no szok
0
@AlexDark00 Co mecz ma taka akcje on sie nigdy nie zmieni :)
0
Lenglet sie nigdy nie zmieni to jest taki dzvan ze szok
0
Nie badz taki napisz bo ja Ci moge ppwoedziec za ile kupili Messiego a za ile Tych pseudo pilkarzy co biegaja obok ;)
0
@barcowy1899 Skoropiszesz o Messim napisz o innych Pilkarzach wartych 100 kilka milionow Euro?
1
Ogolnie to Neto w formie hehe
4
Lenglet jwst najwieksztm kretynem tyle mam do powiedzenia on sie nie zmieni
2
Coutinho fatalny mecz znowu na skrzydle... wracaja do punktu wyjscia
0
Lwnglet sie nie zmieni co mecz musi palma mu jebnac i zolta musi byc
0
Ladny pressing Coutinho
0
@MejorCampeones Ale leb mu sie wylacza w nie ktorych sytuacjach i jest jak jest :)
0
@Janek10FCB jest typowym bezmozgiem inaczej tego nazwac nie mozna
1
@LuisSalvano Nie nie kolego, najlepszy jest tekst ze bierze na siebie obroncow i robi miejsce dla i nych hehe
1
@damianex10 Bez kitu... co raz bardziej to irytuje
0
Ludzie uzywajacy Aplikacji Fortuny czy macie problem z laczeniem?
0
@MaziFCB Nie pierwsze jego takie wybicie w tym meczu hehe
0
@Vane Swiat juz sie przekonal jaki Bartomeu to Janusz biznesu... robia z Barca co chca w kwesti pieniedzy :)
0
@V e B 96 Mysle ze gorzej by nie zagral jak ten Kurzawa ;)
1
Mbappe w dzisiejszym meczu to niesmieszny zart, co chlop pokazal dramat.... a zmiana Kurzawy to zmiana stulecia ;D