2

Gratulacje dla Koemana Umtitiego i Basquetsa

0

@avanes Myślisz że dzisiejsza Barca jest w stanie strzelić że 2-3 bramki? No w sumie jest ale przy okazji stracą tyle samo

0

Umtiti robi z Barca co chce ;D bierze siano gra sobie, robi co chce hehe Barcelona na dzień dzisiejszy to cyrk dobranoc

0

Jak dobrze ze każdy człowiek jest inny hehe nie skomentuje tego ;D

0

Co z Tym Dembele gość jest tragiczny dzisiaj:(

1

@LuisSalvano Przestań go słuchać, gość nienawidzi Barcelony za każdym razem Barca jest słaba i tak dalej, osobiście takich ludzi wypie***** z komentowania

1

Dembele same źle decyzję, moim zdaniem on pewnego poziomu nie przeskoczy niestety

1

Griezman to mógłby te swoje "falszyki" schować dziś do kieszeni 4 czy 5 strat na paru metrach...

0

@johny11 No tak bo nie biega, bo każda akcją musi przejść przez jego nogi, a tak na prawdę to jest jedyne zagrożenie w naszej dzisiejszej Barcy bo jednak Dembele też potrafi coś 1 na 1 ale Messi to i tak jedyne zagrożenie...

0

0

Griezman to jest nie smaczny zart że występuje w Barcelonie;(

1

Jak można grać Grizmanem i tym Trinkao jednocześnie no szok

0

@AlexDark00 Co mecz ma taka akcje on sie nigdy nie zmieni :)

0

Lenglet sie nigdy nie zmieni to jest taki dzvan ze szok

0

Nie badz taki napisz bo ja Ci moge ppwoedziec za ile kupili Messiego a za ile Tych pseudo pilkarzy co biegaja obok ;)

0

@barcowy1899 Skoropiszesz o Messim napisz o innych Pilkarzach wartych 100 kilka milionow Euro?

1

Ogolnie to Neto w formie hehe

4

Lenglet jwst najwieksztm kretynem tyle mam do powiedzenia on sie nie zmieni

2

Coutinho fatalny mecz znowu na skrzydle... wracaja do punktu wyjscia

0

Lwnglet sie nie zmieni co mecz musi palma mu jebnac i zolta musi byc

0

Ladny pressing Coutinho

0

@MejorCampeones Ale leb mu sie wylacza w nie ktorych sytuacjach i jest jak jest :)

0

@Janek10FCB jest typowym bezmozgiem inaczej tego nazwac nie mozna

1

@LuisSalvano Nie nie kolego, najlepszy jest tekst ze bierze na siebie obroncow i robi miejsce dla i nych hehe

1

@damianex10 Bez kitu... co raz bardziej to irytuje

0

Ludzie uzywajacy Aplikacji Fortuny czy macie problem z laczeniem?

0

@MaziFCB Nie pierwsze jego takie wybicie w tym meczu hehe

0

@Vane Swiat juz sie przekonal jaki Bartomeu to Janusz biznesu... robia z Barca co chca w kwesti pieniedzy :)

0

@V e B 96 Mysle ze gorzej by nie zagral jak ten Kurzawa ;)

1

Mbappe w dzisiejszym meczu to niesmieszny zart, co chlop pokazal dramat.... a zmiana Kurzawy to zmiana stulecia ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?