1

@Deviler A to jakieś nowe zasady w piłce są?

3

@norbi77 Mnie to bardziej interesuje gdzie biegł Laporte widząc że Vinicius jest kilka metrów przed Fernandinho i kimś tam jeszcze to jest dopiero pytanie

0

Trzeba podziękować laporcie i mahrezowi za ten mecz ;)

0

Interesujące jest to jak Laporte wracał biegl centralnie po Lini środka, zamiast do winiego gdzie był parę metrów przed reszta haha

0

@Corr Ty tak poważnie z tym Dembele?

1

@AllBundy fajny kuponik gratulacje ;)

0

@joloskyy 2 karne słuszne ale dlaczego Ręki nie odgwizdal to ja nieman pojęcia może przed meczem jakiś przepis się zmienil

4

Tyle co przez Lenglwta barca punkty stracila to szok że on jeszcze tu jest;D

0

@Barca_bwo miało być że tylko go krytykuja

0

@kejdzi taki zart z rana, po prostu boli mnie ze jak Adama gra to go krytykują a dzisiaj całą trójka z przodu to jakiś żart

0

Adama tragedia tylko do Lini i wrzutka na oślep, jedynie Auba na plus

2

@szoch6 Pozwolil ich przyjąć żeby Polacy mogli im pomagać:)

1

Dzisiaj Auba był tragiczny, oby więcej takich meczow nie miał ;[

15

W sumie dobrze jechać po Traore kiedy Auba i Ferran 4 razy mniej pożytku dali xD

0

@Rhaan rozumiem że te pytanie to sarkazm?

0

@DonMatteo901 to nie sędzia tylko lekarz

2

0

@POLAK12345 i jeszcze ten ryj po każdym faulu jak gdyby nigdy nic

0

@Antimadridista~ Może masz racje ale jednak prawie całe "zycie" był w jednym miejscu i tera po prostu chce sobie przebimbac jeszcze chwile i pozegna się z piłką;D

0

@barteq jedyny gość co potrafił minąć gościa a on go zdjął ;s

0

Adama jakąś kontuzja?

0

Przeoczyłem zmianę Adamy, jakąś kontuzja?

3

Ciężko grac w 10... ferran po prostu niech sam się zdejmie bo nawet nie można powiedzieć że oczy krwawią... go po prostu niema

4

Messi na swoim poziomie w tym sezonie, ale co zrobili donmaruna i marquinos przy bramkarz to madakra

1

@kabum235 to już wolałbym zeby jeden zawdonik się wrócił.

0

@kabum235 Krokodyl Krokodylem, wytłumacz mi po co stoją w osoby przy stałych fragmentach gry? Bardzo często przy różnym stoją 2 osoby ja się pytam po co?

0

@Hubsao Czytaj regulamin calusienki żebyś później nie płakał, ale z doświadczenia wiem że na pewno będzie na bonusowym i trzeba obrocie ileś razy. Pozdrawiam

0

Uwielbiam takie tematy... Gość nie poprowadził żadnego spotkania a już takie teorie... powodzenia Generale!

0

@Cvbn A ile Frankowski ma złotych piłek? Xd

0

@4drian0 a jakie się gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?