Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler A to jakieś nowe zasady w piłce są?
3
@norbi77 Mnie to bardziej interesuje gdzie biegł Laporte widząc że Vinicius jest kilka metrów przed Fernandinho i kimś tam jeszcze to jest dopiero pytanie
0
Trzeba podziękować laporcie i mahrezowi za ten mecz ;)
0
Interesujące jest to jak Laporte wracał biegl centralnie po Lini środka, zamiast do winiego gdzie był parę metrów przed reszta haha
0
@Corr Ty tak poważnie z tym Dembele?
1
@AllBundy fajny kuponik gratulacje ;)
0
@joloskyy 2 karne słuszne ale dlaczego Ręki nie odgwizdal to ja nieman pojęcia może przed meczem jakiś przepis się zmienil
4
Tyle co przez Lenglwta barca punkty stracila to szok że on jeszcze tu jest;D
0
@Barca_bwo miało być że tylko go krytykuja
0
@kejdzi taki zart z rana, po prostu boli mnie ze jak Adama gra to go krytykują a dzisiaj całą trójka z przodu to jakiś żart
0
Adama tragedia tylko do Lini i wrzutka na oślep, jedynie Auba na plus
2
@szoch6 Pozwolil ich przyjąć żeby Polacy mogli im pomagać:)
1
Dzisiaj Auba był tragiczny, oby więcej takich meczow nie miał ;[
15
W sumie dobrze jechać po Traore kiedy Auba i Ferran 4 razy mniej pożytku dali xD
0
@Rhaan rozumiem że te pytanie to sarkazm?
0
@DonMatteo901 to nie sędzia tylko lekarz
2
@Demollation Lm
0
@POLAK12345 i jeszcze ten ryj po każdym faulu jak gdyby nigdy nic
0
@Antimadridista~ Może masz racje ale jednak prawie całe "zycie" był w jednym miejscu i tera po prostu chce sobie przebimbac jeszcze chwile i pozegna się z piłką;D
0
@barteq jedyny gość co potrafił minąć gościa a on go zdjął ;s
0
Adama jakąś kontuzja?
0
Przeoczyłem zmianę Adamy, jakąś kontuzja?
3
Ciężko grac w 10... ferran po prostu niech sam się zdejmie bo nawet nie można powiedzieć że oczy krwawią... go po prostu niema
4
Messi na swoim poziomie w tym sezonie, ale co zrobili donmaruna i marquinos przy bramkarz to madakra
1
@kabum235 to już wolałbym zeby jeden zawdonik się wrócił.
0
@kabum235 Krokodyl Krokodylem, wytłumacz mi po co stoją w osoby przy stałych fragmentach gry? Bardzo często przy różnym stoją 2 osoby ja się pytam po co?
0
@Hubsao Czytaj regulamin calusienki żebyś później nie płakał, ale z doświadczenia wiem że na pewno będzie na bonusowym i trzeba obrocie ileś razy. Pozdrawiam
0
Uwielbiam takie tematy... Gość nie poprowadził żadnego spotkania a już takie teorie... powodzenia Generale!
0
@Cvbn A ile Frankowski ma złotych piłek? Xd
0
@4drian0 a jakie się gra?