La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

1

Messi w PSG to najlepszy przykład tego że umiejętności to nie wszystko liczy się głowa. Umiejętności nikt nie zakwestionuje ale po prostu głowa jest gdzie indziej, myślę ze tak samo było w przypadku Coutinho umiejętności przecież miał nie zapomniał jak sie gra w piłkę z dnia na dzień ale po prostu jak głowa jest gdzie indziej nie będzie z tego nic dobrego

0

@Antimadridista~ Może masz racje ale jednak prawie całe "zycie" był w jednym miejscu i tera po prostu chce sobie przebimbac jeszcze chwile i pozegna się z piłką;D

5

@Antimadridista~ Nie no, z całym szacunkiem, ale tutaj dobitnie widać, że motoryka siadła. To samo było widać u nas w ost. latach jednak tutaj cała drużyna grała pod niego, w PSG tak nie jest.

0

@hayek motoryka w wieku 34 lat, śmiem wątpić .

2

@Antimadridista~ @hayek @Barca_bwo Gość ma 7 bramek i 11 asyst, a Wy piszecie jakby był fatalny itp.

1

@Bagsik88 10 asyst* pewnie bierzesz statystyki z Transfermarkt

1

@hayek No na pewno, ciągnąc nas przez ostatni sezon i nie Tylko mówisz,że mu motoryka spadła już w tamtym czasie xD Tak naprawdę to podczas pobytu w PSG Messi zaniżył swój poziom bo u nas to był ciągle kozak zawodnik. No,ale wmawiaj sobie dalej

1

@Adi123456789 Tak, to 10 asyst bez karnego.

0

@Adi123456789 Jeśli ktokolwiek sobie coś wmawia to raczej wy xD Gdzie ja napisałem, że grał słabo czy cokolwiek innego? Jedyne co napisałem, że od lat siada mu motoryka co jest całkowicie normalne i nie powinniśmy oczekiwać od niego dużych liczb. Tak rażący spadek spowodowany jest przejściem do klubu w którym Messi nie jest jedyną możliwością do zdobywania goli i tworzenia zagrożenia.

1

@hayek Taa... szybki jak w prime nie jest to wiadomo, ale z ta motoryka to dobre:D Na Copa czemu tak dobrze wypadł jak motoryka mu siadła lata temu? Też gra ustawiona pod niego? Nie jest też ważne, że w PSG gra głębiej?

0

@Bagsik88 Nie, jakbyś oglądał mecze PSG to byś wiedział,że asystę mu zaliczyli w meczu z Nantes przy golu samobójczym

2

@Adi123456789 A faktycznie, zapomniałem o tym.

0

@hayek Nie prawdą jest to,że mu siadła motoryka w ostatnich latach. Jedynie ten spadek może być zauważalny w PSG. A jeśli był w Barcy ten spadek to naprawdę mały.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?