La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

5

Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazola

0

@Eklerek nie okradli. był faul.

0

@Eklerek przyjemny inaczej

0

@escarabajo xD



0

@July_6_BcN Boli Cię wielka Brazylia

0

@Eklerek coś innego niż liga hiszpańska? Nie są dla mnie wiarygodni.
Osobiście byłem zaskoczony oglądając, że chwile trwało zanim Var zareagował.

0

@Eklerek Nic mnie nie boli xD

1

@escarabajo Dlaczego coś innego? Dwie bliźniacze sytuacje, Szkot nawet nie protestował, odwalił babola, Viniciusa wbiegł przed niego i ten go kopie w tył nogi zamiast w piłkę, jakim cudem to jest faul męczennika?

2

@escarabajo no gdzie..., to gość kopnął w nogę Brazylijczyka, który pierwszy stopę postawił przed nim...
To kpina że takie coś jest gwizdane i to przez VAR, który ma wchodzić w tylko w jednoznacznych, ewidentnych błędach...
Nie szkoda mi Viniciusa, bo go nie cierpie za jego zachowanie i klub w którym gra, ale jestem fanem reprezentacji Brazylii od połowy lat 90tych, więc...

1

@July_6_BcN To dobrze, chroń głowę na słońcu

1

@Eklerek Dzisiaj usłyszałem że brazol podstawił noge Szkotowi

1

@Encore Był z przodu i podstawił nogę Szkotowi specjalnie, Vini magic

2

@Eklerek Jak dla mnie to nie są bliźniacze sytuacje, w sytuacji Barcelony wstawia nogę przed Viniciusa. Tutaj Vinicius uderza najpierw w łydkę zawodnika i dopiero wstawia nogę do piłki. Pierwszy jest kontakt Viniciusa z łydką zawodnika i dopiero później następuje kopnięcie Viniego.

Chyba że to tak wygląda na telefonie, nie widziałem tego na żywo bo nie oglądałem

0

@Eklerek "Dlaczego coś innego?" - jak wyżej - Nie są dla mnie wiarygodni.
@Bobo25 no ale on nie wbiega przed zawodnika, który później go fauluje, tylko wstawia nogę. Czyli teoretycznie przed każdym strzałem można wsadzić nogę przed nogę strzelca i to zawsze powinien być faul kopiącego?

2

@Eklerek To są kompletnie inne sytuacje.Yamal ma stopę postawiona na murawie i jest nieruchoma a potem następują kopniak w nią. Tu Vinicius inicjuje kontakt w 0:05 w naturalnym biegu Szkota gdy ten ma nogę w powietrzu dopiero potem to on zahacza Viniciusa.

3

@heniusss @Limaker Faktycznie jest najpierw kontakt z łydką Szkota, przyznaje wam rację

4

@Eklerek wyzej opis „Messi nearly injures Mandi for the whole year” xddd

Takie konta sa niebezpieczne
@Lanosss @PatrychoO@heniusss

2

@mekston xDDDD Upały szkodzą jak widać

0

@mekston @Eklerek W bio Real Madrid, w tle Perez. :DD
W ogóle to widzę, że obserwuje go ten fanpage Los Galacticos. Myślałem, że to poważniejsza strona. XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?