6

@Barca1922 Pedri czysty przypadek, Gavi czysta głupota

0

Chryste oglądanie gry Grelisza to nieśmieszny zart jak to możliwe No nie dowierzam jak to możliwe że dali tyle sosu na niego a Pepe Pan dziobak jeszcze na niego stawia

2

@Pasiak dokładnie bo stracić można 4 bramki ale żeby nie strzelić żadnej to już szok ;D

0

Standardowo ktos wylew musi mieć

2

Dobry mecz Messiego ze 2 razy piłkę dotknął

2

Popełnili błędy i tak zdarza to tylko ludzie, ale teraz grzecznie po analizie powinni dostać jakąś karę kilka meczy i wtedy może w końcu coś by się zmieniło;)

13

@Gaz 5 minut na boisku, a gość sobie dreptał jakby była 167 minuta... myślałem że przez telewizor mu zap*******

0

@FCB24 Gavi właśnie się wyeliminowal

6

@marko111122 haha uwielbiam takie gadanie xD lewy presuje i co z tego jak nie potrafi nawet piłki przyjąć xD Messi to chociaz potrafił by coś stworzyć z niczego stojąc w miejscu

1

@DonAndresFCB Z kim PSG wczoraj grało?

1

Mekambe by się przydał na tak wysoko grające drużyny;o

2

Czy De ligt też was wkur***? Gość pierwsze co to wbija się w gościa, to jest jego pierwsza myśl poczym wiecznie "nic nie bylo nic nie było" jak ramos kiedyś tylko że ten to "delikatniej" robi.

0

@waletpl nie rozumiesz, on specjalnie poszedł do redakcji jakiejs gazety i zadzwonił do hakana a że oni podsłuchali to podłapali temat i poszło do prasy

1

@AFA90 cudowna liga cudowny mecz, odpalamy telewizory o 21!

0

@Kgorecki2500 to oni muszą dorabiać? ;D

0

Ramos to się nigdy nie zmieni xD

0

Gosc mówi że Barcelona jest znana dzięki Messiemu a sam jest znany tylko dlatego że jest siostrzeńcem messiego hehe

0

Czy fati od powrotu po kontuzji wygrał jakiś pojedynek 1 na 1?

3

Obfita niedziela na hiszpańskich boiskach masakra co z tą liga się dzieje

0

@Janas11224 Raczej do takiej gównianej ligi nie chciałbym przejść

0

@El dominatore Salaha jeszcze dałoby rade przeboleć ale Mekambe już ciężko

0

@El dominatore Jakby to barca była to było by jeba** autobus, rzygam takim graniem i tak dalej. Ja osobiście rzygam oglądaniem takiego czegoś jedna bramka i autobus totalny, nie doz że ciężko się ogląda ta ligę to nie idzie to w żadnym lepszym kierunku.

0

@michal26 a tymczasem 17 wygranych 3 remisy 1 porażka

1

@Rastafarnianin 0 0 męczarnie bedo

2

@Comentateiro E tam po co w ogóle wymieniać takie wydarzenia, każdy powinien o nich wiedzieć! Tylko PIS głosujmy!

0

I to jest właśnie śmieszne var mem gdzie minutę temu powinien dostać mocna żółta a potem dostaje za byle gowno benzyna ;D

1

@Hubsao Gość by nawet pachołka nie minął bo wolałby podać do najbliższego

0

Nie no Tebas jest kosekwentny ;D

0

@ToWinaSedziego masz Feranna chyba starczy nam

6

Ale czuję męczarnie do czasu powrotu Bombele przecież u nas żaden zawodnik nawet pojedynku 1 na 1 nie wygra ;O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?