Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Barca1922 Pedri czysty przypadek, Gavi czysta głupota
0
Chryste oglądanie gry Grelisza to nieśmieszny zart jak to możliwe No nie dowierzam jak to możliwe że dali tyle sosu na niego a Pepe Pan dziobak jeszcze na niego stawia
2
@Pasiak dokładnie bo stracić można 4 bramki ale żeby nie strzelić żadnej to już szok ;D
0
Standardowo ktos wylew musi mieć
2
Dobry mecz Messiego ze 2 razy piłkę dotknął
2
Popełnili błędy i tak zdarza to tylko ludzie, ale teraz grzecznie po analizie powinni dostać jakąś karę kilka meczy i wtedy może w końcu coś by się zmieniło;)
13
@Gaz 5 minut na boisku, a gość sobie dreptał jakby była 167 minuta... myślałem że przez telewizor mu zap*******
0
@FCB24 Gavi właśnie się wyeliminowal
6
@marko111122 haha uwielbiam takie gadanie xD lewy presuje i co z tego jak nie potrafi nawet piłki przyjąć xD Messi to chociaz potrafił by coś stworzyć z niczego stojąc w miejscu
1
@DonAndresFCB Z kim PSG wczoraj grało?
1
Mekambe by się przydał na tak wysoko grające drużyny;o
2
Czy De ligt też was wkur***? Gość pierwsze co to wbija się w gościa, to jest jego pierwsza myśl poczym wiecznie "nic nie bylo nic nie było" jak ramos kiedyś tylko że ten to "delikatniej" robi.
0
@waletpl nie rozumiesz, on specjalnie poszedł do redakcji jakiejs gazety i zadzwonił do hakana a że oni podsłuchali to podłapali temat i poszło do prasy
1
@AFA90 cudowna liga cudowny mecz, odpalamy telewizory o 21!
0
@Kgorecki2500 to oni muszą dorabiać? ;D
0
Ramos to się nigdy nie zmieni xD
0
Gosc mówi że Barcelona jest znana dzięki Messiemu a sam jest znany tylko dlatego że jest siostrzeńcem messiego hehe
0
Czy fati od powrotu po kontuzji wygrał jakiś pojedynek 1 na 1?
3
Obfita niedziela na hiszpańskich boiskach masakra co z tą liga się dzieje
0
@Janas11224 Raczej do takiej gównianej ligi nie chciałbym przejść
0
@El dominatore Salaha jeszcze dałoby rade przeboleć ale Mekambe już ciężko
0
@El dominatore Jakby to barca była to było by jeba** autobus, rzygam takim graniem i tak dalej. Ja osobiście rzygam oglądaniem takiego czegoś jedna bramka i autobus totalny, nie doz że ciężko się ogląda ta ligę to nie idzie to w żadnym lepszym kierunku.
0
@michal26 a tymczasem 17 wygranych 3 remisy 1 porażka
1
@Rastafarnianin 0 0 męczarnie bedo
2
@Comentateiro E tam po co w ogóle wymieniać takie wydarzenia, każdy powinien o nich wiedzieć! Tylko PIS głosujmy!
0
I to jest właśnie śmieszne var mem gdzie minutę temu powinien dostać mocna żółta a potem dostaje za byle gowno benzyna ;D
1
@Hubsao Gość by nawet pachołka nie minął bo wolałby podać do najbliższego
0
Nie no Tebas jest kosekwentny ;D
0
@ToWinaSedziego masz Feranna chyba starczy nam
6
Ale czuję męczarnie do czasu powrotu Bombele przecież u nas żaden zawodnik nawet pojedynku 1 na 1 nie wygra ;O