La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

1

Jeszcze niedawno byłem za powrotem Leo do Barcy, ale gramy coraz lepiej, a patrząc na wczorajszy mecz PSG mam mieszane odczucia. Messi prawie przez cały wczorajszy mecz był bezużyteczny, a w pressingu i obronie nie uczestniczył.

1

@DonAndresFCB Z kim PSG wczoraj grało?

0

@DonAndresFCB Akurat w koncowce w pressingu biegał i nawet dwa razy odebrał pilke pod polem karnym. PSG nie grało pressingiem oprócz koncowki wiec nie za bardzo rozumiem jak to zaobserwowałes

1

@DonAndresFCB Ale Messi już od dawna nie uczestniczy w pressingu, przecież nawet w końcówce jego przygody w Barcy już mu się nie paliło do pressowania, a i tak robił różnicę i był naszym najlepszym piłkarzem, podobnie jest w PSG, dopiero ten jeden mecz w Lidze Mistrzów nagle ci uświadomił, że Messi nie pressuje? Leo i tak się świetnie spisuje i kręci b dobre liczby, double double w lidze, on jednym podaniem potrafi zrobić akcję bramkową, robi różnicę jak mało kto nawet w takim wieku, nie można mieć wszystkiego jednocześnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?