Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pyrzo_Barca Po Co czytać od kilku lat wiadomonze Barcelona to frajerzy jeśli chodzi o każde transfery wypożyczenia i tak dalej :(
1
Oglądam mecz od 30 minuty i przy każdej próbie odbioru przez Busiego jest tak mniej więcej 2 minuty za późno masakra jakie to jest drewno xD
21
@marcin62 oglądam że dwudziesty raz xD ktoś powie mls słabe milion miejsca i tak dalej a tymczasem gość z dupy wymyslil takie podanie xD masakra
0
@tbas proszę o link na pw
0
@Jonyx na jesien jest ciepło?
1
Wszyscy czekają aż sedzia gwizdnie a tudor sobie do tyłu gra haha
0
@cracker wejdzie zagra gowno za przeproszeniem i znowu będą go wyzywać że się nie nadaje i tak dalej :(
0
"GINDOGAN" umiejętności ma na pewno ale co z tego jak przyszedł do Barcy
0
Balde to już się robi przewidywalny jak Robben
0
@bartas97 a muzyczka kaszanki będzie?
1
@HolsikHolsik I że pol roku w amatorskiej lidze ;D będzie tego duzo
13
To jest nie pojęte xD setki kamer, miliardy ludzi a oni mówią że całkiem spoko graja haha
2
@takisobiektos a Polska 3 podań nie umie wykonać;D
1
@slayer dokładnie tak! Piłkarz popełnia błąd? Dostaje kartkę jedna druga potem zawieszenia i tak dalej, sedzia popełnia błąd? Gramy dalej za tydzień następny mecz
4
@bady48 nie wiem jak to jest mieć tyle pieniędzy ale nigdy nie zrozumiem ludzi gdzie są ustawieni na 10 pokoleń do przodu a i tak pójdą do ogorasow żeby zarobić jeszcze więcej ale na szczęście mi to nie grozi ;D
1
@s0nar11 z tą jedną z najlepszych nie przesadzaj, ta lige ciężko się ogląda od paru lat
1
@IrekPOL to już nie jest ta Barca co wygra lekko 3 0 nie te czasy
0
@AdrianFCB10 jak abde był fatalny to lewadnowski był jaki?
0
@partymaker jedyny plus Barcy że De Jong to Pan piłkarz przez duże P
2
@don'T.R.I.P.e zacznijmy od tego że nie musi tego widzieć ale Var chyba już powinien
0
Jak ten damian skończył połowę bez jakiejkolwiek kartki xD
0
@Domin7777 mam nadzieje ze z 10 meczy za takie bandyckie zachowanie dostanie
1
I kto jest głupszy Getafe wycinając cały czas? Czy ten idiota rafihnha co się doatosowal do nich
3
@Rastafarnianin typ w jednym meczu miał więcej dryblingów niż raphinha przez cały sezon
2
@Medium co chłop ma młot w nodze
0
Ale duet w klałt ememej masakiera!
0
https://m.fangol.pl/view/357001/przedziwny-transfer-ajaksu
I tera porównajcie transfery Barcelony ;D zarząd mem
0
@koziar Myślę że tak się nie stanie, on tam ile pogra 2-3 lata max? Nie wierzę że zatraci nagle to wszystko co ma
0
@DaPidejpi to prawda zasłużył i niech się bawi :)
0
@Zoker Spokojnie przyjdzie pierwsza porażka to tyle się wyleje na niego że w takiej lidze nie daje rady :D