Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@El Plutoninho Czym się wyróżniał w tym lepszym meczu Np od poprzedniego?
0
@Tomek54321 proszę Cię :D
1
I ten smiec później mówi że ludzie nie chcą być sędziami, no jak w Hiszpanii być sedzis No jak!!!!
8
To jest niesamowite że Raphinha jest Brazylijczykiem xD gość NIE POTRAFI "OKIWAC" jednego piłkarza, postawić mu pachołek to i tak go nie przedrybluje
4
Nie rozumiem tych wypowiedzi ten luksus z tym luksus przychodzi mecz I jest jedno wielkie gowno
0
Bez sensu że Holandia z Francja znowu toć grali w eliminacjach ;s
1
Musi więcej schodzić do środka i rozgrywać ba Xavi powinien go w pomocy dac
1
Tego się czytać nie da, ludzie ogladajacy i normalnie myslacy widzą co się dzieje a nie no trzeba chwalić
8
@bartas97 to Wilder?
1
@Gall Żeby te jego rozgrywanie jakoś wyglądało xD
0
@cchesterr43 śmieszny kurs galata man utd bez kitu
0
@insp1re + machanie lapami na każde zle zagranie bądź jak on zle zagra dlaczego tam nikogo nie było!
5
Ale ręcznik w napoli xD
0
@BartqRKO haha mocne
0
@RosjaninBut Co wypracowane?
1
Lepiej by brzmiało "musze częściej i szybciej ściągać lewego" Boże toć to każdy widzi co się dzieje a idą w zaparte oczy krwawią i bolą co się dzieje z tym klubem
1
@Heros11 No tak lepiej go usprawiedliwiać jakimiś 3 zagraniami zobacz co gosc robi na boisku, najlpeiej mu wychodzi machanie lapami to jest jego największy skill w tym momencie, zobacz jak on przyjmuje piłkę a raczej próbuje przyjąć bo w 90% odskakuje na 3-5 metrów, kiedyś gość powalal dużo większych od siebie dzisiaj odbija się od kazdego
1
Balde dobra zmiana
3
A później tiktoki będą nagrywać jakie to oni okienka na treningu nie strzelają xD
2
Dlaczego nie machał łapami że nie dostal dobrego podania haha
0
@goldensun No już przeszedł siebie z machaniem ;D wincyj wincyj
0
Lewy biorący wskazówki od naszego trenera to musi zadziałać xD
2
Xavi Pan trener potrafi ustawic drużynę;D
0
@ludnek dziwnie to brzmi że ferran jest we wszystkim lepszy, dla mnie to taki bezzebny piłkarz że szok a jak wychodzi w podstawie z lewym to automatycznie gramy w 9 i pół;s
0
@robsons23 jakąś tam obsuwa lekka będzie tak że 3 miesiące mysle
0
@hayek Dokładnie, z jednej strony Xavi pokazuje że słabo umie w trenerkę ale z drugiej strony mamy takich piłkarzy a oni przez większość meczy męczą bule i to jest straszne
0
@hayek za to my gramy elegancka piłkę, nie trzeba grac szału żeby walczyć z dzisiejszą barcelona
0
Nastepny gdyby gral czy strzelał jak inni to by był najlepszy xD
0
@Firestone Xavi by się dobrze nim zajął
4
Jakiś Var czy coś? XD