2

@El Plutoninho Czym się wyróżniał w tym lepszym meczu Np od poprzedniego?

0

@Tomek54321 proszę Cię :D

1

I ten smiec później mówi że ludzie nie chcą być sędziami, no jak w Hiszpanii być sedzis No jak!!!!

8

To jest niesamowite że Raphinha jest Brazylijczykiem xD gość NIE POTRAFI "OKIWAC" jednego piłkarza, postawić mu pachołek to i tak go nie przedrybluje

4

Nie rozumiem tych wypowiedzi ten luksus z tym luksus przychodzi mecz I jest jedno wielkie gowno

0

Bez sensu że Holandia z Francja znowu toć grali w eliminacjach ;s

1

Musi więcej schodzić do środka i rozgrywać ba Xavi powinien go w pomocy dac

1

Tego się czytać nie da, ludzie ogladajacy i normalnie myslacy widzą co się dzieje a nie no trzeba chwalić

8

@bartas97 to Wilder?

1

@Gall Żeby te jego rozgrywanie jakoś wyglądało xD

0

@cchesterr43 śmieszny kurs galata man utd bez kitu

0

@insp1re + machanie lapami na każde zle zagranie bądź jak on zle zagra dlaczego tam nikogo nie było!

5

Ale ręcznik w napoli xD

0

@BartqRKO haha mocne

0

@RosjaninBut Co wypracowane?

1

Lepiej by brzmiało "musze częściej i szybciej ściągać lewego" Boże toć to każdy widzi co się dzieje a idą w zaparte oczy krwawią i bolą co się dzieje z tym klubem

1

@Heros11 No tak lepiej go usprawiedliwiać jakimiś 3 zagraniami zobacz co gosc robi na boisku, najlpeiej mu wychodzi machanie lapami to jest jego największy skill w tym momencie, zobacz jak on przyjmuje piłkę a raczej próbuje przyjąć bo w 90% odskakuje na 3-5 metrów, kiedyś gość powalal dużo większych od siebie dzisiaj odbija się od kazdego

1

Balde dobra zmiana

3

A później tiktoki będą nagrywać jakie to oni okienka na treningu nie strzelają xD

2

Dlaczego nie machał łapami że nie dostal dobrego podania haha

0

@goldensun No już przeszedł siebie z machaniem ;D wincyj wincyj

0

Lewy biorący wskazówki od naszego trenera to musi zadziałać xD

2

Xavi Pan trener potrafi ustawic drużynę;D

0

@ludnek dziwnie to brzmi że ferran jest we wszystkim lepszy, dla mnie to taki bezzebny piłkarz że szok a jak wychodzi w podstawie z lewym to automatycznie gramy w 9 i pół;s

0

@robsons23 jakąś tam obsuwa lekka będzie tak że 3 miesiące mysle

0

@hayek Dokładnie, z jednej strony Xavi pokazuje że słabo umie w trenerkę ale z drugiej strony mamy takich piłkarzy a oni przez większość meczy męczą bule i to jest straszne

0

@hayek za to my gramy elegancka piłkę, nie trzeba grac szału żeby walczyć z dzisiejszą barcelona

0

Nastepny gdyby gral czy strzelał jak inni to by był najlepszy xD

0

@Firestone Xavi by się dobrze nim zajął

4

Jakiś Var czy coś? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?