Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobry mecz ten w różowych włosach
0
To niezła girona xD
0
@Gaz Messi hamulcowy, każdego piłkarza blokował masakiera dobrze ze odszedl
0
@Matheu12 No masz racje, ale akurat jeżdżę po tych przejazdach i nawet jak są te stopy to ludzie i tak je w dupie mają:D
0
@Matheu12 Odniosę się tylko do stopu na przejazdach kolejowych, zbawi Cię te 5 sekund na zatrzymanie?
0
Jestem ciekawy jeszcze komentarza trenera Girony który rzekomo nie mówi nic o sędziach, na temat Blinda i Herrery:D
2
To ta liga negreiry? Haha
0
@FutureFCBarcelona sprzedać i zapomniec
0
@Sysia11 To co z tego że wychowanek realu? XD
1
Ja bym sprawdzał czy przypadkiem Lunin nie stał za daleko Lini bramkowej
2
Jakieś przepisy się zmieniły co do fauli czy jak?
2
@sokot jak dobrze pamiętam ostatnio coś mówił że "nie będą gadać o sedziach"
2
Ciekawe co trener girony powie ;]
2
@Saviola88 tak to jest jak chlop oglada pierwszy mecz Liverpoolu xd
0
@mkord a wędka to jest jak chłop wszedł z ławki i potem to zdejmuje?
1
@Arkon O nim to raczej niema co mówić:D
1
@MesQueUnClub96 to nieźle szkoda ze nie wspomniałeś jego asystentów:)
0
Jaka to musi być ujma dla "weteranow" ze w ogóle ktoś go krytykuje
0
Ma rację chłop, szkoda że beneficjenci tych błędów tak nie "szczeskaja" na sedziow
0
@Fantastyczny Chłopiec Tak braniewo :D
0
@Messibestplayerintheworld mógłby zachować jakąś klasę, bo jego "trenerka" jest fatana, wszystko oczywiście winna innych tylko nie xaviego
0
@Fantastyczny Chłopiec widziałeś filmik o tym sędzim?
0
@Michael24 "Nie lubię długich kontraktow" Guardiola
0
@gumaz A to dziady jedne ;s
0
@gumaz To tak mogą sobie zmienić nawet po tym jak już obstawisz?
0
@TR3YWAY Dej mu 1 sklad
1
@Pawel13sz Beka bo czasami pokazują danego piłkarza po komplikacjach filmowych a z Raphinha nawet ciężko coś wybrać xD
0
No wiadomka że mogą Lewy na skrzydełku będzie hulał jak talala
0
@tbas ale też mówił że nie jest zwolennikiem długich kontraktow No i mamy pokrycie jego słów :)
3
@tristan87 myślę że pierwszy skład obowiązkowo musi miec