0

Ale Rafinia jest bezpłciowy

0

Witamy w Hiszpanii!!! Hahah ta liga to kabaret

2

@bartas97 wracamy do Hiszpanii tu się nigdy to nie zmieni :) już mi się rzygsc chce od oglądania meczy z w roli głównej z zzoltymi pajacami

0

@Emhyr jak ktoś jest kibicem Getafe i jest realistą to też ma się nie nazywać kibicem ?

0

Dobrze ze na starych sędziego nie wjechał bo by dostał do końca sezonu

0

@Azi W Hiszpanii to się nie zmieni to są klauny w żółtych strojach którzy lubią być bohaterami meczu i nic nigdy nie można powiedzieć

0

@michaleu ale chociaż brameczki są, zara będzie barca elche i jakieś wymęczone 1 0

0

@mekston On mnóstwo sytuacji marnuje jak ktoś ogląda farmerska ligę to wie, często próbuje na siłę sam kończyć, nie umniejszam w żadnym wypadku bo jest świetnym piłkarzem ale podejrzewam że jakby czasami pomyślał o drużynie to te liczby zdecydowanie lepsze by były :)

0

@BorzyKrzys działa strim?

0

@Bartula Mambeppe

0

@don'T.R.I.P.e dzięki o to chodziło;D

0

@tristan87 dzięki o to chodziło;D

0

Eksperci pytanie mam, ile w końcu moglobyc zmian w tych MS?

0

@LewoSkrzydlowy11 nie mógłby? Mało to razy dawali kartki później jak puścili grę a potem była jakaś przerwa? Czy się cos zmieniło?

1

@LewoSkrzydlowy11 mógłby ja później dostacn

1

@Kamiloza91 chyba wszystkie na raz

1

Widzieliście wypowiedź "Desza" ? Szkoda ze nie powiedzial że jego druzyna na 90 minut grała "dobrze" przez 5 może 10 minut ;(

0

@Kapitan hawk To nie jest wędka!!!

0

Ale ciężko Borka się slucha ;s co za czasy że nie można być obiektywnym tylko iść w swoją stronę szok

0

Czy mi się wydaje czy Borka boli wygrana Argentyny?

4

@ranger3120 w deogeywce go wyzywali ze nie robi zmian jak to się zmienia z minuty na minutę szok

2

@Kapitan hawk albo jakieś Elche z Espaniolem

2

@Messiah10 pewnie Messi nie czaił co do niego mowil

0

@poskus brzuszki podobno 3k na dzień robi

0

@karci0 jak ktoś wejdzie za kogoś i potem zejdzie to jest wędka chyba że czegoś nie rozumiem ;D

0

@okiemtypera_lucaxx95 skąd wiesz ze całość się kręciła wokół CR?

0

@tristan87 i ekstraklasy

0

@kulek22 nie rób jaj poważnie pytam xD

0

@PawkoFCB Oni przez 80 minut praktycznie wyeliminowali Francuzów z jakiejkolwiek akcji jak można napisać że defenswmywa wola o pomstę do nieba ;O

0

@Chaoss prawda, on już nic nie musi ma wszystko i chyba najlepszy czas ale to tylko moje zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?