Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Rafinia jest bezpłciowy
0
Witamy w Hiszpanii!!! Hahah ta liga to kabaret
2
@bartas97 wracamy do Hiszpanii tu się nigdy to nie zmieni :) już mi się rzygsc chce od oglądania meczy z w roli głównej z zzoltymi pajacami
0
@Emhyr jak ktoś jest kibicem Getafe i jest realistą to też ma się nie nazywać kibicem ?
0
Dobrze ze na starych sędziego nie wjechał bo by dostał do końca sezonu
0
@Azi W Hiszpanii to się nie zmieni to są klauny w żółtych strojach którzy lubią być bohaterami meczu i nic nigdy nie można powiedzieć
0
@michaleu ale chociaż brameczki są, zara będzie barca elche i jakieś wymęczone 1 0
0
@mekston On mnóstwo sytuacji marnuje jak ktoś ogląda farmerska ligę to wie, często próbuje na siłę sam kończyć, nie umniejszam w żadnym wypadku bo jest świetnym piłkarzem ale podejrzewam że jakby czasami pomyślał o drużynie to te liczby zdecydowanie lepsze by były :)
0
@BorzyKrzys działa strim?
0
@Bartula Mambeppe
0
@don'T.R.I.P.e dzięki o to chodziło;D
0
@tristan87 dzięki o to chodziło;D
0
Eksperci pytanie mam, ile w końcu moglobyc zmian w tych MS?
0
@LewoSkrzydlowy11 nie mógłby? Mało to razy dawali kartki później jak puścili grę a potem była jakaś przerwa? Czy się cos zmieniło?
1
@LewoSkrzydlowy11 mógłby ja później dostacn
1
@Kamiloza91 chyba wszystkie na raz
1
Widzieliście wypowiedź "Desza" ? Szkoda ze nie powiedzial że jego druzyna na 90 minut grała "dobrze" przez 5 może 10 minut ;(
0
@Kapitan hawk To nie jest wędka!!!
0
Ale ciężko Borka się slucha ;s co za czasy że nie można być obiektywnym tylko iść w swoją stronę szok
0
Czy mi się wydaje czy Borka boli wygrana Argentyny?
4
@ranger3120 w deogeywce go wyzywali ze nie robi zmian jak to się zmienia z minuty na minutę szok
2
@Kapitan hawk albo jakieś Elche z Espaniolem
2
@Messiah10 pewnie Messi nie czaił co do niego mowil
0
@poskus brzuszki podobno 3k na dzień robi
0
@karci0 jak ktoś wejdzie za kogoś i potem zejdzie to jest wędka chyba że czegoś nie rozumiem ;D
0
@okiemtypera_lucaxx95 skąd wiesz ze całość się kręciła wokół CR?
0
@tristan87 i ekstraklasy
0
@kulek22 nie rób jaj poważnie pytam xD
0
@PawkoFCB Oni przez 80 minut praktycznie wyeliminowali Francuzów z jakiejkolwiek akcji jak można napisać że defenswmywa wola o pomstę do nieba ;O
0
@Chaoss prawda, on już nic nie musi ma wszystko i chyba najlepszy czas ale to tylko moje zdanie