0

Oczyeiscie ze tak, dlatego to.jest moj argument bo jestem pewien ze LM nie wygramy.

0

Ile ludzi napisalo ;o tak dokladnie napisalem sklad, przyjezdza sobie jakis Bestis czy inna Girona i co? Robia co chca z naszs swietna pomoca a raczej jej brakiem ;D

5

Ze ludzie maja jeszcze nadzieje na lm... z takim skladem z takim zaangazowaniem jaki prezentujemy to chyba wszystko wyjasnia.

0

No tak bo lepiej wspominac ze Barce drukneli do finalu niz strzelonego gola w finale ze spalonego.

1

Wchodzi var po tylu latach przekretow i nadal to samo.

1

Stalowe nerwy trzeba miec ba ta Barcelone.

0

Nie oszukujmy sie jest cienki jak sik pajaka.

2

Mnie tylko boli ze sedziowie z taka latwoscia daja kartki dla tych przeciwko bialym, taki Casemiro odkad przyszedl do Madrytu powinien miec jedna z najwiekszych ilosc zoltych a tymczasem robi co chce.

0

Materac co sfaulowal mozgu nie ma, a legenda glosi ze Oblak obronil kiedys karnego

0

No za co Suarez/ Alba dostali?

0

Czyli slowa sa gorsze od kopania/fauli tak?

1

Mam nadzieje ze Redakcja oceno Coutinho na 0.

0

Haha dobre tez czekam z niecierpliwoscia

3

Mecz mozna podsumowac tragedia w naszym wykonaniu, Messi wiecej zlosci sportowej mial na Lawce w 1 polowie niz na boisku w 2, mamy 21 wiek a w Hiszpanii dalej nie mozna znalezc normalnego sedziego, jeszcse chcialbym pochwalic modricia gosc za zlota pilke dostal immunitet na kartki. Dobranoc.

4

Modric 15 faul na Arturze i nic xd

0

Po co Messi dzisiaj sie znalazl w kadrze meczowej?

0

Tylko ze Suarez bawi sie e Cristiano, macha raczkami a po za tym zauwazylem ze niema juz u niego tej "walecznosci" ze tak powiem kiedys biegl do kazdej pilki (do kazdej) a teraz nir dostanir pod noge to stanie.

3

Nie wierze ze Barca z takim Realem sobie nie radzi, oni mieli kontry po naszych dziecinnych b klasowych bledach, 1 polowa to kryminal a Coutinho Rakitic i Suarez no coz, 3 ktorzy nic nie dali a mogli dac rywalowi.

2

Sam Navad zabral ze 2 minuty on nic nie dolicza xzd

57

Jak semedo za taki faul dostal zolta ja pierdo**e hahaha

0

Lenglet jest tragoczny on jest zawsze spozniony zawsze

0

Nie czaje tej ligi Alaves gorna czesc tabeli a oni 3 podan nie umieja wymienic.

1

Szok ze ta Barca musi grac takimi wirtuozami obrony jak Vermalen czy Roberto, Valencia broniaca sie doslownir przez ponad 80 minut wsadza 2 bramki ; D

0

To kto moze, nie wazne kto zagra nasza pomoc jest mizernaa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To ze obrone mam do dupy to nic nowego ale nasza kreatywna pomoc to jakid kryminal ;D

13

W Hiszpanii w 1 polowach mogloby wpasc 10 bramek, 100 zoltych kartek, symulki i inne sytuacje a i tak zostalaby doliczona 1 minuta.

1

Mecz mozna podsumowac w taki sposob, Malcom niech juz siada na trybuny i Roberto z Coutinho to sabotazysci dobranoc.

0

Malcom pokazal jaki jest slaby psychicznie.

0

Moglbys zatrzymac ta karuzele smiechu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?