Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczyeiscie ze tak, dlatego to.jest moj argument bo jestem pewien ze LM nie wygramy.
0
Ile ludzi napisalo ;o tak dokladnie napisalem sklad, przyjezdza sobie jakis Bestis czy inna Girona i co? Robia co chca z naszs swietna pomoca a raczej jej brakiem ;D
5
Ze ludzie maja jeszcze nadzieje na lm... z takim skladem z takim zaangazowaniem jaki prezentujemy to chyba wszystko wyjasnia.
0
No tak bo lepiej wspominac ze Barce drukneli do finalu niz strzelonego gola w finale ze spalonego.
1
Wchodzi var po tylu latach przekretow i nadal to samo.
1
Stalowe nerwy trzeba miec ba ta Barcelone.
0
Nie oszukujmy sie jest cienki jak sik pajaka.
2
Mnie tylko boli ze sedziowie z taka latwoscia daja kartki dla tych przeciwko bialym, taki Casemiro odkad przyszedl do Madrytu powinien miec jedna z najwiekszych ilosc zoltych a tymczasem robi co chce.
0
Materac co sfaulowal mozgu nie ma, a legenda glosi ze Oblak obronil kiedys karnego
0
No za co Suarez/ Alba dostali?
0
Czyli slowa sa gorsze od kopania/fauli tak?
1
Mam nadzieje ze Redakcja oceno Coutinho na 0.
0
Haha dobre tez czekam z niecierpliwoscia
3
Mecz mozna podsumowac tragedia w naszym wykonaniu, Messi wiecej zlosci sportowej mial na Lawce w 1 polowie niz na boisku w 2, mamy 21 wiek a w Hiszpanii dalej nie mozna znalezc normalnego sedziego, jeszcse chcialbym pochwalic modricia gosc za zlota pilke dostal immunitet na kartki. Dobranoc.
4
Modric 15 faul na Arturze i nic xd
0
Po co Messi dzisiaj sie znalazl w kadrze meczowej?
0
Tylko ze Suarez bawi sie e Cristiano, macha raczkami a po za tym zauwazylem ze niema juz u niego tej "walecznosci" ze tak powiem kiedys biegl do kazdej pilki (do kazdej) a teraz nir dostanir pod noge to stanie.
3
Nie wierze ze Barca z takim Realem sobie nie radzi, oni mieli kontry po naszych dziecinnych b klasowych bledach, 1 polowa to kryminal a Coutinho Rakitic i Suarez no coz, 3 ktorzy nic nie dali a mogli dac rywalowi.
2
Sam Navad zabral ze 2 minuty on nic nie dolicza xzd
57
Jak semedo za taki faul dostal zolta ja pierdo**e hahaha
0
Lenglet jest tragoczny on jest zawsze spozniony zawsze
0
Nie czaje tej ligi Alaves gorna czesc tabeli a oni 3 podan nie umieja wymienic.
1
Szok ze ta Barca musi grac takimi wirtuozami obrony jak Vermalen czy Roberto, Valencia broniaca sie doslownir przez ponad 80 minut wsadza 2 bramki ; D
0
To kto moze, nie wazne kto zagra nasza pomoc jest mizernaa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To ze obrone mam do dupy to nic nowego ale nasza kreatywna pomoc to jakid kryminal ;D
13
W Hiszpanii w 1 polowach mogloby wpasc 10 bramek, 100 zoltych kartek, symulki i inne sytuacje a i tak zostalaby doliczona 1 minuta.
1
Mecz mozna podsumowac w taki sposob, Malcom niech juz siada na trybuny i Roberto z Coutinho to sabotazysci dobranoc.
0
Malcom pokazal jaki jest slaby psychicznie.
0
Moglbys zatrzymac ta karuzele smiechu?