0

Ojojojoj jeszcze cos madrego?

0

Ja jestem jego hejterem ;)

7

Kazdy sie zachwyca Dembele ze jest pod gra i tak dalej, to jest jego zasrany obowiazek on przyszedl za tyle siana to niech w koncu cos zacznie robic dla tej druzyny.

0

Ale on dobrze prawi, od odejscIa Xaviego Neya, kupujemy a lepiej nie gramy.

0

Jedno znane zdanie, jak juz Messiego nie bedzie to bedzie tylko placz i zgrzytanie zebow.

6

Gdybac sobie mozna w kazda strone, ja osobiscie nie lubie jego gry, a jego przeblyski z podaniami do przodu mozna policzyc niech bedzie na palcach dwoch rak.

0

Macki Pereza? ;D.

4

Ten to umie sie ustawic ;o

0

Nowa liga, sedziowie Ci sami, 1 mecz, "trener" bez wstydu robi takie same zmiany

0

Nie zgodze sie z Roberto, zrobili z niego "obronce" kupili Semedo a teraz rzucaja nim jak kiepem nie dlugo wcale ani tu ani tu nie bedzie nic gral, reszta sama prawda, zmiana w 85 minucie to dla mnie osobiscie kpina i wstyd, a potem w polowie sezonu taki Rakitic bedzie rekawami oddychal bo caly czas gra albo schodzi w 89 minucie

0

A szkoda.

2

Dobrym rozwiazaniem by bylo rozwiazac kontrakt z nim

0

Ale i tak powiedza ze Roberto 1 do zmiany a Krakitic niech zostanie bo dobrze gra

0

A pozniej ludzie pisza ze sie nie nadaje i ich cisna ;s zaczyna drugi sezon i znowu cuduje ch** wie co

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak uwazasz ze troll to spoko dla mnie jest cienki tyle

3

Ale ten Dembele jest cienki

0

1 mecz sezonu 20 minuta Alaves na 30-40 metrze laga do przodu

1

Ogladam Lazio Napoli os poczatku ile razy padlo Sarri to Sarri tamto to az rzygac sie chce

6

Ty tak powaznie?

0

A mnie jedno denerwuje 4 4 2 tyle lar ogladalem 4 3 3 i rzygam tym jego ustawieniem, tak wiem wyniki mial ale nie wszedzie to wypalilo czyt. Lm

0

Na dublet z tego co.pamietam ;D

1

Zakuty leb ? ;D.

0

Przy portalu w myrtanie czeka na Ciebie, ostatnio go tam widzialem

22

Mam nadzieje ze Liooo to zrobi

3

Nowy sezon stara spiewka kazdy gada i gada a potem wszyscy widza jak jest def def def i inne autobusy

1

Ale on strzelil 14 bramek w innym zespole !!! A tak na powaznie jestem tego samego zdania pozytku z niego zadnego.

1

Ten Lucas Hernandez to tez jest lajza na ms to samo bylo

3

Lemar za dobry wystep po prostu nagroda zmiana

8

Hajto przygotowany do meczu "z dziesiątka wszedl..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?