Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ojojojoj jeszcze cos madrego?
0
Ja jestem jego hejterem ;)
7
Kazdy sie zachwyca Dembele ze jest pod gra i tak dalej, to jest jego zasrany obowiazek on przyszedl za tyle siana to niech w koncu cos zacznie robic dla tej druzyny.
0
Ale on dobrze prawi, od odejscIa Xaviego Neya, kupujemy a lepiej nie gramy.
0
Jedno znane zdanie, jak juz Messiego nie bedzie to bedzie tylko placz i zgrzytanie zebow.
6
Gdybac sobie mozna w kazda strone, ja osobiscie nie lubie jego gry, a jego przeblyski z podaniami do przodu mozna policzyc niech bedzie na palcach dwoch rak.
0
Macki Pereza? ;D.
4
Ten to umie sie ustawic ;o
0
Nowa liga, sedziowie Ci sami, 1 mecz, "trener" bez wstydu robi takie same zmiany
0
Nie zgodze sie z Roberto, zrobili z niego "obronce" kupili Semedo a teraz rzucaja nim jak kiepem nie dlugo wcale ani tu ani tu nie bedzie nic gral, reszta sama prawda, zmiana w 85 minucie to dla mnie osobiscie kpina i wstyd, a potem w polowie sezonu taki Rakitic bedzie rekawami oddychal bo caly czas gra albo schodzi w 89 minucie
0
A szkoda.
2
Dobrym rozwiazaniem by bylo rozwiazac kontrakt z nim
0
Ale i tak powiedza ze Roberto 1 do zmiany a Krakitic niech zostanie bo dobrze gra
0
A pozniej ludzie pisza ze sie nie nadaje i ich cisna ;s zaczyna drugi sezon i znowu cuduje ch** wie co
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak uwazasz ze troll to spoko dla mnie jest cienki tyle
3
Ale ten Dembele jest cienki
0
1 mecz sezonu 20 minuta Alaves na 30-40 metrze laga do przodu
1
Ogladam Lazio Napoli os poczatku ile razy padlo Sarri to Sarri tamto to az rzygac sie chce
6
Ty tak powaznie?
0
A mnie jedno denerwuje 4 4 2 tyle lar ogladalem 4 3 3 i rzygam tym jego ustawieniem, tak wiem wyniki mial ale nie wszedzie to wypalilo czyt. Lm
0
Na dublet z tego co.pamietam ;D
1
Zakuty leb ? ;D.
0
Przy portalu w myrtanie czeka na Ciebie, ostatnio go tam widzialem
22
Mam nadzieje ze Liooo to zrobi
3
Nowy sezon stara spiewka kazdy gada i gada a potem wszyscy widza jak jest def def def i inne autobusy
1
Ale on strzelil 14 bramek w innym zespole !!! A tak na powaznie jestem tego samego zdania pozytku z niego zadnego.
1
Ten Lucas Hernandez to tez jest lajza na ms to samo bylo
3
Lemar za dobry wystep po prostu nagroda zmiana
8
Hajto przygotowany do meczu "z dziesiątka wszedl..."