48

Nie to ze zapomnieliscie ale przypominam ze dla BIALYCH bramke strzelil koles ktory powinien prysznic brac wczesniej od Roberta ^^^

0

Pany brak czerwa dla Bale, uznana nie prawidlowa bramka Messiego, karny dla realu, a sytuacja z bramka Suareza to co tam bylo?

2

Hahaha co za sedzia Bale wali po nogach nic, sytuacja z Suarezem w jednej sytuacji Kross reka Ramos lokiec i wolny dla realu haha

1

Co ty jak 1 0 to powiedza ze mieli 10 setek "gdyby" wykorzystali, a jak 4 0 to powiedza ze w 1 pollowie 2 karne powinny byc, a 1 bramka byla ze spalonego a druga ze stalegi fragmentu gry.

17

Na Bernabeu z Bayernem tez mogl odgwizdac

0

Ja uwazam ze Real w dwumeczu zyl tylko ze strat Bayernu i taka jest prawda.

4

Jak to jest z ta gra w pilke nozna i np z "ekspertem" Strejlau z calym szacunkiem do niego, kazdy widzi ze Real czasami gra piach wczoraj bylo nie lepiej tylko szczescie i sedziowie pomogli, on wypowiada sie ze Real gral znakomicie w sumie nie tylko on, ze tak graja mistrzowie przecoez momentami to wygladalo pomoc i obrona to ser szwajcarski i to nie 1 raz ;s sedziowie pchaja caly czas ich do przodu ale mam wrazenie ze ludzie sa tak zapatrzeni na nich ze kazdy slaby mecz jest najlepszym (tak dupa boli) bo pakty z sedziami podpisali chyba na dobre w lm.

1

Idz spac gosciu

1

Lewy nie porozumienie, Muller kryminal Jupp nie trafil choc Bayern zdecydowanie lepszy w kazdym aspekcie procz Bramek ;) sedzia non stop pokazywal na zegarek ile to noe doliczy a w 92 minucie dowiedzielismu sie ze przedluzyl o 5 gdzie Navas lezal 2 minuty ;) Real standart sedziowie i sedziowie pchajcie pchajcie najlepsza druzyma swiata nie potrafi wygrac bez sedziego Brawo !!!

3

W tym momencie ten pseudo bramkarz powinien miec rozwiazany kontrakt to jest kryminal zeby "bramkarz" jednego z najjlepszych klubow na swiecie zrobil takie cos.

0

Wtedy Bayern nie strzela

0

Wyslij ktos.linka. z gory dziekuje

0

Poprosze jakis link na telefon

0

Nie da sie patrzec na ta gre Messi juz tez w dupie ma

1

Ciekawe czy ulga kartkowa dla Casemiro trwa tyle co jego kontrankt

1

Carvajal nie daje jiz rady z Riberrym chce zejsc

0

Uefalona.

5

Hahahahaha fauluja go pol meczu on przewinil 1 raz typowy Real haha

2

Jezeli sedzia nie daje kartek i potem moga dalej faluowac to raczej nie mozna mowicc ze to szczescie

0

Do boku do boku wrzutka wrzutka i ladny strzal typowe

0

Nie chce zapeszyc ale - NO SETKA NO PARTY

0

Boateng to bardzo dobry obronca ale jesli chodzi o wyproeadzenie pilki to B klasa na 10 pilek 9 da lage ;s

0

Z Psg kontrowersje w 1 meczu meczu, Juve wiadomo jeden by gwizdnal drugi nie, wiec nic dziwnego jak dzisiaj bedzie to samo i przypominajac potyczke w zeszlym sezonie

2

A ja nadal uwazam ze Ronaldo jest takim egzekutorem bo ma takich ludzi przed soba, nie umniejszam mu zaslug ale statystyki sa jasne ilez to razy "dolozyl" noge wiec warto chyba tez mowic o kolegach ktorzy rozdaja to co rozdaja.

0

Z tym ograniem Dembele to ciezka sprawa za duzo minut dostaje

0

Ja jestem cholernym fanbojem Mesjaszs !

0

Tylko za bramke?

1

Szkoda Coutinho strzelil 2 bramki zaliczyli 1 ;/

1

Uwielbiam podwojne zolte kartki Busquets pierwzze powaznie przewinie vazquez nie doz ze noe dojechal na mecz to pajacuje i tylko zoltko ;D

0

Iniesta druga mlodosc jezu ale ludzi bedzie za nim tesknic ;s

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?