Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wlasnke z nikim ;s czytaj ze zrozimieniem
0
Tak na prawde tylko Semedp gra wiec nie mow tylko o Roberto
0
Oczy krwawia, nie chce bronic Messiego bo poki co gra fatalnie choc nie tylko on, ale mysle ze tez z takimi "pacholkami" nie mial bym zycia do gry
0
Hmm caly sezon Barca nie zachwyca jedynie ma wyniki i taka jest prawda, ale pomocy to brakuje od lat
0
Messo tez dramat ale akurat on w ciagu jednej akcji moze cos zrobic a nie jak reszta statystow
0
Fakt Roma dobrze weszla w mecz ale druga strona to fatalna Barca
0
Jedna mysl tylko Xavi stworz jakiegos Juniora ;(
2
Raczej z dobrej skutecznosci a nie gry, bo jego koledzy dobrze grali
0
O chryste ;ooo.
0
Valverdr sam siebie kompromituje wpuscil messiego przy w 2 0 xD
0
Po co Messi przyjechal do Sevilli?
0
Zacznijmy od tego ze do kolegow mozesz tak mowic, Tak jest w polowie sytuacji odda pilke albie i ucieka za obroncow
0
Zwlaszcza jak Alba ma pilke a Coutinho ucieka nie wiadomo gdzie
0
Teraz Valverde bedzie chcial pokazac wszystkim dookola ze Messi odpoczywa i takie tam a tak na prawde patrzec sie nie da na ta gre. Mam nadzieje ze wejdzie i "koledzy po fachu" poducza sie jak sie tworzy sytuacje
5
Wytlumacz mi ktos co mial w glowie Pique przy tej sytuacji?
1
Typowy janusz ;D
0
Iniesta, Coutinho, Suarez, Dembele co za nazwiska a oni sztycha nie moga zrobic
0
Mam nadzieje ze jeszcze ze 2 do przerwy wloza bo oczy krwawia i w 2 sie obudza
1
To jest nie pojete jak taka druzyma z takimi zawodnikami na papierze nie potrafi sytuacji stworzyc.
21
Nie ma patelni nie ma imprezy !
11
Jak sam? Jak musi cos dostac zeby strzelic?
1
No tak lewego trza bronic a taka prawda jest ze pokazal jak reszta czyt. Krychowiak ;s
2
Niezbednik nie ale do najlpszego pilkarza swiata trzeba oferowac duzo wiecej czy wystarczy przykladowo strzelic 50 bramek w sezonie z tego 40 z pierwszej pilki ? I za kazdym razem sie prezyc, podawac na skrzydlo i biec w pole karne, ja mu nie zabieram zaslug bo bo wybitnie ostatnio strzela ale wlasnie tylko tyle, wspaniale sie odnajduje w polu karnym i tyle dla mnie nigdy nie bedzie najlepszym
0
Standardowa bramka czy cos nowego?
0
No to.zauwaz ze duzo slabiej im to wychodzi niz Leo ;)
0
Nie musi tylko chce? A kto ma to robic inny?
0
Ile juz gra w Barcelonie? Do Getafe albo Malago by sie nadawal jedynie
0
Moze masz racje ale skoro Vidal gra totalny piach, prosze zdradz mi co gra Gomes ?
0
Tryb ekonomiczny to moze lepiej wcale nie grac i zejsc z boiska
2
Ja to myslalem ze taki "pilkarz" jak Gomes jak wchodzi z lawki to zeby w koncu cos pokazac a on jak co mecz wchodzi zeby "zagrac swoje" chryste chron mnie przed nim w nastepnym sezonie