0

No wlasnke z nikim ;s czytaj ze zrozimieniem

0

Tak na prawde tylko Semedp gra wiec nie mow tylko o Roberto

0

Oczy krwawia, nie chce bronic Messiego bo poki co gra fatalnie choc nie tylko on, ale mysle ze tez z takimi "pacholkami" nie mial bym zycia do gry

0

Hmm caly sezon Barca nie zachwyca jedynie ma wyniki i taka jest prawda, ale pomocy to brakuje od lat

0

Messo tez dramat ale akurat on w ciagu jednej akcji moze cos zrobic a nie jak reszta statystow

0

Fakt Roma dobrze weszla w mecz ale druga strona to fatalna Barca

0

Jedna mysl tylko Xavi stworz jakiegos Juniora ;(

2

Raczej z dobrej skutecznosci a nie gry, bo jego koledzy dobrze grali

0

O chryste ;ooo.

0

Valverdr sam siebie kompromituje wpuscil messiego przy w 2 0 xD

0

Po co Messi przyjechal do Sevilli?

0

Zacznijmy od tego ze do kolegow mozesz tak mowic, Tak jest w polowie sytuacji odda pilke albie i ucieka za obroncow

0

Zwlaszcza jak Alba ma pilke a Coutinho ucieka nie wiadomo gdzie

0

Teraz Valverde bedzie chcial pokazac wszystkim dookola ze Messi odpoczywa i takie tam a tak na prawde patrzec sie nie da na ta gre. Mam nadzieje ze wejdzie i "koledzy po fachu" poducza sie jak sie tworzy sytuacje

5

Wytlumacz mi ktos co mial w glowie Pique przy tej sytuacji?

1

Typowy janusz ;D

0

Iniesta, Coutinho, Suarez, Dembele co za nazwiska a oni sztycha nie moga zrobic

0

Mam nadzieje ze jeszcze ze 2 do przerwy wloza bo oczy krwawia i w 2 sie obudza

1

To jest nie pojete jak taka druzyma z takimi zawodnikami na papierze nie potrafi sytuacji stworzyc.

21

Nie ma patelni nie ma imprezy !

11

Jak sam? Jak musi cos dostac zeby strzelic?

1

No tak lewego trza bronic a taka prawda jest ze pokazal jak reszta czyt. Krychowiak ;s

2

Niezbednik nie ale do najlpszego pilkarza swiata trzeba oferowac duzo wiecej czy wystarczy przykladowo strzelic 50 bramek w sezonie z tego 40 z pierwszej pilki ? I za kazdym razem sie prezyc, podawac na skrzydlo i biec w pole karne, ja mu nie zabieram zaslug bo bo wybitnie ostatnio strzela ale wlasnie tylko tyle, wspaniale sie odnajduje w polu karnym i tyle dla mnie nigdy nie bedzie najlepszym

0

Standardowa bramka czy cos nowego?

0

No to.zauwaz ze duzo slabiej im to wychodzi niz Leo ;)

0

Nie musi tylko chce? A kto ma to robic inny?

0

Ile juz gra w Barcelonie? Do Getafe albo Malago by sie nadawal jedynie

0

Moze masz racje ale skoro Vidal gra totalny piach, prosze zdradz mi co gra Gomes ?

0

Tryb ekonomiczny to moze lepiej wcale nie grac i zejsc z boiska

2

Ja to myslalem ze taki "pilkarz" jak Gomes jak wchodzi z lawki to zeby w koncu cos pokazac a on jak co mecz wchodzi zeby "zagrac swoje" chryste chron mnie przed nim w nastepnym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?