0

Motta pokazal co Psg potrafi z drugiej strony fajnie widziec tak slaby real bronia sie jak Getafe czy inne Las palmasy

0

To 2 byly ? Xd

0

Oprocz standadowej symulki co Ronaldo pokazal jeszcze ? (Nie ogladalem 1 polowy)

0

Do Maria standardowo jak z Realem magik znikajacy

0

Ile on jest w Barcelonie? To sa jakies jaja ze on jeszcze tu jest a szok ze wchodzi w niektorych meczach

8

Lubie Valverde ale niech przestanie gadac glupoty "zawodnik musi cos oferowac" jasne ale nie Gomes on nie oferuje nic, zreszta kazdy normalny "kibic, sympatyk" to widzi tyle

0

Bo jest slaby na Barce ile mozma to powtarzac (tak nic nie osiagnalem i siedze w domu hejtuje)

1

Komentatorzy to chyba wszyscy sa uprzedzeni do Barcy, jak rywal stawia autobus i Barca wali glowa w mur to Barca slaby mecz i w ogole, jak wygrywa bo malo sytuacjach to musza wspomniec ze gra nie porywa i malo sytuacji tragedia

2

Juz nie mozna tego sluchac ze ma problem z glowa ;D nie nadaje sie do Barcy i tyle

0

Daj ktos linka ksw ;(

0

Skoro odgwizdal faul tp chyba zolta sie nalezy tak?

0

Standardowo jak sie mowi ze druzyna gra ostro i przyjezdza na ten mroz to czerwo musi byc

0

Valverde sie nie popisal a Suarzgryz nawer tego meczu nie powinien zaczynac tragedia i taka gra ta nawet nie mozna nazwac "z taka gra tp na las palmas" bo pokazalo jak sie gra

4

O czym Ty mowisz?

0

Wazne ze Messi odpoczal w drugiej polowie ;D

0

Zacznijmy od tego ze Barca slabo gra ;/

0

Juz sobie wyobrazam co Salah i Mane by wyprawiali z naszymi obroncami ;D oczywiscie chodzi mi o szybkosc

0

Wlasnie tego nie rozumiem, genialnie to rozegral to tak samo Trener Getafe moze byc genialny no bo wiadomo jak sie skonczylo, Flores tez jest genialny bo 1 1 sie skonczylo

0

No rozumiem bo Barca tez juz pieknie nie gra, chce wiedziec dlaczego jak graja z Barca stawiaja autobusy i mowia ze gra byla nie mal perfekcyjna what the fu*k

10

Jestem zwyklym Januszem, wytlumacz mi ktos fenomen perfekcyjnej gry jak ktos stawia 11 zawodnikow na 30 metrze od swojej bramki? Najbrzydsza, najpaskudniejsza, najnudniejsza, oczy krwawia i zycze takim zespolom jak najgorzej, Eibar jak Ty mnie zainponowales ;s jedyny zespol ktory ostatnio nas "stlamsil"

0

Okej.

0

Czy dzisiaj potrzebowali przestrzeni zeby zaatakowac ? Nie wystarczyl William albo Hazard i nikt wiecej

1

Gra tragiczna Barcelona Valverde po prostu jest w miare solidna i tyle, bramka z przypadku pomocy niema 3 sezon z rzedu, zeby taki klasowy zespol meczyl sie z taka pozycja szok, jesli porownac modriciow, krosow to przepasc kolosalna

1

A jaka jest taktyka Valverde ? Bo ja nie zauwazylem zadnej ;D

0

Najlepsze jest to ze nasza gra wyglada tak od poczatku sezonu ;D

0

Paulinho Iniesta i Krokietic ;)

8

Barcelona. Jeden z najlepszych klubow na swiecie, wystepuje 4 pomocnikow z tego trzech to worki z weglem po prostu szok.

1

Od Eibar ty sie odczep gosciu jedyna druzyma z ostatnich 15 rywali ktora nie postawila autobusu a Barca jesr tak bezbarwna i slaba jak wlasnie te Autobusy, jedynie ich wyniki ratuja

1

Nie moge patrzec na Krokieticia po co wraca za Robertem jak i tak nic nie robi ani nogi nie wlozy a ni nic

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?