Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Motta pokazal co Psg potrafi z drugiej strony fajnie widziec tak slaby real bronia sie jak Getafe czy inne Las palmasy
0
To 2 byly ? Xd
0
Oprocz standadowej symulki co Ronaldo pokazal jeszcze ? (Nie ogladalem 1 polowy)
0
Do Maria standardowo jak z Realem magik znikajacy
0
Ile on jest w Barcelonie? To sa jakies jaja ze on jeszcze tu jest a szok ze wchodzi w niektorych meczach
8
Lubie Valverde ale niech przestanie gadac glupoty "zawodnik musi cos oferowac" jasne ale nie Gomes on nie oferuje nic, zreszta kazdy normalny "kibic, sympatyk" to widzi tyle
0
Bo jest slaby na Barce ile mozma to powtarzac (tak nic nie osiagnalem i siedze w domu hejtuje)
1
Komentatorzy to chyba wszyscy sa uprzedzeni do Barcy, jak rywal stawia autobus i Barca wali glowa w mur to Barca slaby mecz i w ogole, jak wygrywa bo malo sytuacjach to musza wspomniec ze gra nie porywa i malo sytuacji tragedia
2
Juz nie mozna tego sluchac ze ma problem z glowa ;D nie nadaje sie do Barcy i tyle
0
Daj ktos linka ksw ;(
0
Skoro odgwizdal faul tp chyba zolta sie nalezy tak?
0
Standardowo jak sie mowi ze druzyna gra ostro i przyjezdza na ten mroz to czerwo musi byc
0
Valverde sie nie popisal a Suarzgryz nawer tego meczu nie powinien zaczynac tragedia i taka gra ta nawet nie mozna nazwac "z taka gra tp na las palmas" bo pokazalo jak sie gra
4
O czym Ty mowisz?
0
Wazne ze Messi odpoczal w drugiej polowie ;D
0
Zacznijmy od tego ze Barca slabo gra ;/
0
Juz sobie wyobrazam co Salah i Mane by wyprawiali z naszymi obroncami ;D oczywiscie chodzi mi o szybkosc
0
Wlasnie tego nie rozumiem, genialnie to rozegral to tak samo Trener Getafe moze byc genialny no bo wiadomo jak sie skonczylo, Flores tez jest genialny bo 1 1 sie skonczylo
0
No rozumiem bo Barca tez juz pieknie nie gra, chce wiedziec dlaczego jak graja z Barca stawiaja autobusy i mowia ze gra byla nie mal perfekcyjna what the fu*k
10
Jestem zwyklym Januszem, wytlumacz mi ktos fenomen perfekcyjnej gry jak ktos stawia 11 zawodnikow na 30 metrze od swojej bramki? Najbrzydsza, najpaskudniejsza, najnudniejsza, oczy krwawia i zycze takim zespolom jak najgorzej, Eibar jak Ty mnie zainponowales ;s jedyny zespol ktory ostatnio nas "stlamsil"
0
Okej.
0
Czy dzisiaj potrzebowali przestrzeni zeby zaatakowac ? Nie wystarczyl William albo Hazard i nikt wiecej
1
Gra tragiczna Barcelona Valverde po prostu jest w miare solidna i tyle, bramka z przypadku pomocy niema 3 sezon z rzedu, zeby taki klasowy zespol meczyl sie z taka pozycja szok, jesli porownac modriciow, krosow to przepasc kolosalna
1
A jaka jest taktyka Valverde ? Bo ja nie zauwazylem zadnej ;D
0
Najlepsze jest to ze nasza gra wyglada tak od poczatku sezonu ;D
0
Paulinho Iniesta i Krokietic ;)
8
Barcelona. Jeden z najlepszych klubow na swiecie, wystepuje 4 pomocnikow z tego trzech to worki z weglem po prostu szok.
1
Od Eibar ty sie odczep gosciu jedyna druzyma z ostatnich 15 rywali ktora nie postawila autobusu a Barca jesr tak bezbarwna i slaba jak wlasnie te Autobusy, jedynie ich wyniki ratuja
1
Nie moge patrzec na Krokieticia po co wraca za Robertem jak i tak nic nie robi ani nogi nie wlozy a ni nic
0
Komentarz usunięty