1

Wigan zdecydowanie nalezy do topowych druzyn.

1

Bartra to na prawde jest tragiczny

2

Gosciu a co Messi ma podawac do Messiego? Zobacz jak gra Real, Ronaldo dostanie na noge i laduje bramki a kto Messiemu zagra?

0

No to prawda ale kazdy znajacy sie na pilce noznej wie jak jest i przy tym zostanmy

0

Przestan takich sytuacji w tym sezonie to on mial 50 po prostu teraz wchodza te bramki i przyjmij do wiadomosci ze on nadal nic nie zrobil, dostaje pilki strzela i tyle

1

Uwielbiam Siìiiiiiiiii po takich cudownych bramkach choc nie ukrywam ze z karnych lepiej sie prezentuje ;D

0

Gosciu nie przesadzaj, az tak zle zagrali? Az takimi sa frajerami? A co z sedzia? Glupiego karnego by dal tak jak w 1 strone i mecz bylby zupelnie inny, uwazam ze Psg nie zagralo zle tylko nie mieli szczescia z tym pseudo sedzia ktory od poczatku dawal znaki z jakimi torbami wyjdzie po meczu.

0

Jezeli mowisz ze pod Barce to prawie w kazdym meczu gwizdza nam jakies spalone widmo tyle w temacie, nie mowie ze padla by bramka ale..

1

Fakt jakies tam sytuacje ma ale szkoda ze niema takiego czlowieka co czeaciej by mu dogrywali bo mi tez cholernie szkoda tego

0

Ciesze sie ze w koncu moge zobaczyc normalnie grajacy i na dodatek przewazajacy zepsol.przeciwko barcelonie mam nadzieje ze skoncza wysoko !! Brawo Eibar

2

Oceny pomocnikow po 1 pol. - nie wyszli na boisko brak oceny.

0

Przeciez ta barca to zart

1

Nikt na pewno nie umniejsza, ale z dupy porownanie bo koles o 3 sezonow wklada tylko noge i taka jest prawda koles nie potrafi minac zawodnika a jak porownac "2 najlepszych zawodnikow na swiecie" i jeden ma wiecej dryblingow w meczu niz drugi od poczatki przez wszystkie mecze to wiedz ze cos soe dzieje, uwielbiam porownania z Messim bo to pokazuje jego wyzszosc niech Ronaldo strzela se ile wlezie wszyscy widza w jaki sposob gra niech nabija statystyki, ale nigdy nie byl i nie bedzie jak Leo ;)

0

To jest podwojna szansa?

0

Tak tak a w praniu i tak zawsze to samo def def def i czekanie na ta zjeb*na jedna kontre

0

Czekam na ocene Ronalda ;D

0

Akuray dzisiaj i sedzia i fart ;D

0

2 pkt na 6 raczej malo zdobywaja

0

Mysle ze to jest druga zolta w konsekwencji czerwona

1

Ciekawe ile Perez mu dal

1

Cavani dzisiaj tragedia na mecz nie dojechal caly czas za obroncami sie chowa ;s

0

A co bylo?

19

To jak z tymi karnymi? Tylko w 1 strone?

0

Niech juz sciagna tego Lo selso

1

Co Ty za glupoty gadasz gdyby go pociagnal czy cos a widac bylo jak Kross poczul reke odrazu padl jak razony piorunem

1

I Messi moze odpoczywac do 2019 roku juz

0

Teraz ten faul Rabio na Nacho pokazal jakie te sedzie ma umiejetnosci szok

0

Haahahahhahahaha

1

Szkoda ze sedzia nie gwizdze takich gowien w druga strone ;s

0

Standardowo biali moga wiecej jesli chodzi nawet o "mniejsze" faule

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?