Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wigan zdecydowanie nalezy do topowych druzyn.
1
Bartra to na prawde jest tragiczny
2
Gosciu a co Messi ma podawac do Messiego? Zobacz jak gra Real, Ronaldo dostanie na noge i laduje bramki a kto Messiemu zagra?
0
No to prawda ale kazdy znajacy sie na pilce noznej wie jak jest i przy tym zostanmy
0
Przestan takich sytuacji w tym sezonie to on mial 50 po prostu teraz wchodza te bramki i przyjmij do wiadomosci ze on nadal nic nie zrobil, dostaje pilki strzela i tyle
1
Uwielbiam Siìiiiiiiiii po takich cudownych bramkach choc nie ukrywam ze z karnych lepiej sie prezentuje ;D
0
Gosciu nie przesadzaj, az tak zle zagrali? Az takimi sa frajerami? A co z sedzia? Glupiego karnego by dal tak jak w 1 strone i mecz bylby zupelnie inny, uwazam ze Psg nie zagralo zle tylko nie mieli szczescia z tym pseudo sedzia ktory od poczatku dawal znaki z jakimi torbami wyjdzie po meczu.
0
Jezeli mowisz ze pod Barce to prawie w kazdym meczu gwizdza nam jakies spalone widmo tyle w temacie, nie mowie ze padla by bramka ale..
1
Fakt jakies tam sytuacje ma ale szkoda ze niema takiego czlowieka co czeaciej by mu dogrywali bo mi tez cholernie szkoda tego
0
Ciesze sie ze w koncu moge zobaczyc normalnie grajacy i na dodatek przewazajacy zepsol.przeciwko barcelonie mam nadzieje ze skoncza wysoko !! Brawo Eibar
2
Oceny pomocnikow po 1 pol. - nie wyszli na boisko brak oceny.
0
Przeciez ta barca to zart
1
Nikt na pewno nie umniejsza, ale z dupy porownanie bo koles o 3 sezonow wklada tylko noge i taka jest prawda koles nie potrafi minac zawodnika a jak porownac "2 najlepszych zawodnikow na swiecie" i jeden ma wiecej dryblingow w meczu niz drugi od poczatki przez wszystkie mecze to wiedz ze cos soe dzieje, uwielbiam porownania z Messim bo to pokazuje jego wyzszosc niech Ronaldo strzela se ile wlezie wszyscy widza w jaki sposob gra niech nabija statystyki, ale nigdy nie byl i nie bedzie jak Leo ;)
0
To jest podwojna szansa?
0
Tak tak a w praniu i tak zawsze to samo def def def i czekanie na ta zjeb*na jedna kontre
0
Czekam na ocene Ronalda ;D
0
Akuray dzisiaj i sedzia i fart ;D
0
2 pkt na 6 raczej malo zdobywaja
0
Mysle ze to jest druga zolta w konsekwencji czerwona
1
Ciekawe ile Perez mu dal
1
Cavani dzisiaj tragedia na mecz nie dojechal caly czas za obroncami sie chowa ;s
0
A co bylo?
19
To jak z tymi karnymi? Tylko w 1 strone?
0
Niech juz sciagna tego Lo selso
1
Co Ty za glupoty gadasz gdyby go pociagnal czy cos a widac bylo jak Kross poczul reke odrazu padl jak razony piorunem
1
I Messi moze odpoczywac do 2019 roku juz
0
Teraz ten faul Rabio na Nacho pokazal jakie te sedzie ma umiejetnosci szok
0
Haahahahhahahaha
1
Szkoda ze sedzia nie gwizdze takich gowien w druga strone ;s
0
Standardowo biali moga wiecej jesli chodzi nawet o "mniejsze" faule