Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zalosna druga polowa, oczy krwawia.
0
Nie porownoj do Vardego kolego bo chyba wszyscy wiedza gdzie gral wczesniej i za jakie pieniadze
0
Swietnie to ujales "dostosowac sie do gry przeciwnika" dzisiaj to Barca postawila Moze nie autobus ale Busa na pewno.
0
Ja uwazam ze Barca slabo grala i kompletnie nie w swoim stylu, ostatnip rywale sie cofali dzisiaj prawie przez caly mecz to Barca byla cofnieta.
0
Tak miejscowosc.
0
Super komentarz Ci co zrozumieja to zrozumieja, mam wrazenie ze za duzo januszy jest w naszym polskim spoleczenstwie.
0
Wybacz ze zapytam, taka Barcelone czyli jaka?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Slaby mecz Barcy dawno jej nikt tak nie zdominowal jak czelsi dzisiaj, trza sie obudzic bo przyjdzie jakis Bayern albo inne City i tak kolorowo nie bedzie
0
Nie bede, bo nawet bramka nic nie zmieni, spoko gosc ale nie nadaje sie do druzyny Barcy nawet z tak slaba pomoca jak na dzien dzisiejszy :)
0
Ma problemy przyznal sie ale nie oszukujmy sie Panie, nic nam nie daje nic.
1
Piekny moment dla Pedro ;)
2
Tak kazdy chcial zeby czelsi sie otworzyla no otworzyla i co? I Barca gra kolejne przecietne spotkanie ktore tylko ratuje wynik
0
Jedyne co dobrego z 1 polowy to wynik, nie podoba mi sie gra Barcy od dawna, a te hejty w Dembele ze duzo pilek darujcie sobie bo ogolnie jest slabo.
1
Ja tez narzekam bo gra nie wyglada dobrze ;)
0
Ja nie mowie ze nie zagralismy ;D
0
Kiedy my dominowalismy w srodku pola? Ostatnio to chyba z Xavim w skladzie
3
Zobacz jakich Barca miala wtedy pomocnikow a jakich teraz ma
0
No powiem Ci ze 3 minutowa komplikacja na taki czas jaki jest w klubie az ciarki przeszly.
0
Komentarz usunięty
2
Mam bol dupy ze szok, koles nie potrafi czlowieka minac, nic nie gra, a zawsze sie znajdzie w takim miejscu ze musi to strzelic masakra
0
Pilkarzem kolejki ligi mistrzow moze byc?
19
Ronaldo pilkarzem tygodnia ;D to juz nawet nie jest smieszne jak go faworyzuja do tego ;D
1
Czy to jest ta akcja?
0
Ten mecz jest w Londynie
1
Tak z ciekawosci spytam co Gomes wnosi w systemie Valberde?
9
Po prostu jest "skuteczny" o ile mozna tak nazwac, bo pilkarz ktory za kazdym razem oddaje pilke na bok i biegnie w pole karne zeby tylko wrzutka trafila do niego nie mozna nazwac go najlepszym, kazdy ma swoj typ, nie zabieram mu zaslug bo potrafi sie znalezc wszedzie, ale przypominam ze on czasami kilka meczow z rzedu nie potrafi minac 1 czlowieka ^
0
Zacznijmy od tego ze to jesgo strata xd
0
Niech tego Di marie sciagna bo patrzec sie nie da jak jest slaby jak sik pajaka
1
Po prostu Ronaldo zyje w czasach gdzie ludzie sa idiotami a potem sie dzieje jak sie dzieje