Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Autobusu ciag dalszy a ten o sedziowaniu
0
Niema to jak powiedziec ze rozegrali fantastyczne spotkanie autobus caly mecz.
1
Mam nadzieje ze jakims cudem Alaves spadnie i wszystkie druzyny grajace takim "stylem" nienawidze tego. Dobranoc
1
I to wlasnie Suares powinien zejsc za Paco
1
Kozak wejscie alby szukalby messiego nawet jakby na pustaka mial
0
Tak zdechnie ze zamiast napastnicy na 30 metrze beda grali na 20 i bedzie to samo
0
No mi tak siada ze szok zycze im spadku z taka gra
0
Nienawidze oglasac tak defensywnych zespolow dlatego zycze im jak najgorzej (choc wiem ze kazdy gra jak potrafi)
0
Wlasnie tak sobie glowkowalem przeciez jacys znajomi mogli postawic duza kase na to ;o
0
W wiekszosci masz racje, ale jedno zasadnicze pytanie a w zasadzie dwa za co gra i co daje tej druzynie ?
1
Gomes ro musi miec w kontrakcid cos ze musi grac bo inaczej Barca by musiala kosmiczne pieniadze zaplacic , nie wytlumaczalne jest to ze tacy trenerzy jak Enrique czy Valverde wystawiaja takiego czlowieka
0
Jak ktos kiedys napisal Gomes bardziej w madrycie by sie przydal na ta zime oczy mi krwawia
2
Czygrynski byl lepszym transferem od tego pseudo pilkarza
0
Najwazniejsze zeby Gomes I Denis nie znalezli sie w kadrze bo oczy bola i krwawia jednoczesnie
1
Na dobra sprawe nie trzeba byc ekspertem zadnym wystarczy taki Janusz jak ja, Gomes nie daje tej druzynie nic kompletnie.
1
On nawer do tego sie nie nadaje tyle co on szans mial makabra
5
Pamietaj ze nawet jak Paulinho gra slabo to liczby go ratuja Gomesa jedynie moze uratowac jakis piec kaflowy
0
Inaczej nie da rady powiedziec na takiego sabotazyste
1
Nikt nic nie pokazal ale tak na prawde kazdy moze "cos" dac oprocz raka Gomesa
0
Nie doz ze nikt dzisiaj sztycha nie zrobil to jeszcze Gomes w 1 skladzie szok
0
Standard moze i poczatek meczu ale klatwa klatwo to jak nie enrique to teraz Valverde wycusowal jakiefos Gomesa na taki mecz ;s
6
Podobno Zidane kontaktowal sie z Pepem na temat klaskania ;o
0
Jasne ze sie przyczepie dla mnie zawsze bedzie slaby ;)
0
Spokojnie Leganes zaklepane
0
Chcialem napisac wlasnie ze choc jestem fanbojem Messiego to sklad powinien byc ustalany wlasnie od Busiego
0
Inne zalozenia taktyczne teraz to dales, to jakie on ma zalozenia za kazdym razem jak gra? Wiecznie takie same do tylu do tylu
0
Masakra 3 0 w 10 szok
0
Dokladnie pokazal to z 3 ligowcem jak dobrze pamietam strat mial tyle co Messi w calym sezonie
0
La Ramblo czy ktos gra w "lola" i moglby mi pomoc?
0
On nie musi myslec o kartkach po prostu ich nie dostaje i dobrze o tym wie