0

Autobusu ciag dalszy a ten o sedziowaniu

0

Niema to jak powiedziec ze rozegrali fantastyczne spotkanie autobus caly mecz.

1

Mam nadzieje ze jakims cudem Alaves spadnie i wszystkie druzyny grajace takim "stylem" nienawidze tego. Dobranoc

1

I to wlasnie Suares powinien zejsc za Paco

1

Kozak wejscie alby szukalby messiego nawet jakby na pustaka mial

0

Tak zdechnie ze zamiast napastnicy na 30 metrze beda grali na 20 i bedzie to samo

0

No mi tak siada ze szok zycze im spadku z taka gra

0

Nienawidze oglasac tak defensywnych zespolow dlatego zycze im jak najgorzej (choc wiem ze kazdy gra jak potrafi)

0

Wlasnie tak sobie glowkowalem przeciez jacys znajomi mogli postawic duza kase na to ;o

0

W wiekszosci masz racje, ale jedno zasadnicze pytanie a w zasadzie dwa za co gra i co daje tej druzynie ?

1

Gomes ro musi miec w kontrakcid cos ze musi grac bo inaczej Barca by musiala kosmiczne pieniadze zaplacic , nie wytlumaczalne jest to ze tacy trenerzy jak Enrique czy Valverde wystawiaja takiego czlowieka

0

Jak ktos kiedys napisal Gomes bardziej w madrycie by sie przydal na ta zime oczy mi krwawia

2

Czygrynski byl lepszym transferem od tego pseudo pilkarza

0

Najwazniejsze zeby Gomes I Denis nie znalezli sie w kadrze bo oczy bola i krwawia jednoczesnie

1

Na dobra sprawe nie trzeba byc ekspertem zadnym wystarczy taki Janusz jak ja, Gomes nie daje tej druzynie nic kompletnie.

1

On nawer do tego sie nie nadaje tyle co on szans mial makabra

5

Pamietaj ze nawet jak Paulinho gra slabo to liczby go ratuja Gomesa jedynie moze uratowac jakis piec kaflowy

0

Inaczej nie da rady powiedziec na takiego sabotazyste

1

Nikt nic nie pokazal ale tak na prawde kazdy moze "cos" dac oprocz raka Gomesa

0

Nie doz ze nikt dzisiaj sztycha nie zrobil to jeszcze Gomes w 1 skladzie szok

0

Standard moze i poczatek meczu ale klatwa klatwo to jak nie enrique to teraz Valverde wycusowal jakiefos Gomesa na taki mecz ;s

6

Podobno Zidane kontaktowal sie z Pepem na temat klaskania ;o

0

Jasne ze sie przyczepie dla mnie zawsze bedzie slaby ;)

0

Spokojnie Leganes zaklepane

0

Chcialem napisac wlasnie ze choc jestem fanbojem Messiego to sklad powinien byc ustalany wlasnie od Busiego

0

Inne zalozenia taktyczne teraz to dales, to jakie on ma zalozenia za kazdym razem jak gra? Wiecznie takie same do tylu do tylu

0

Masakra 3 0 w 10 szok

0

Dokladnie pokazal to z 3 ligowcem jak dobrze pamietam strat mial tyle co Messi w calym sezonie

0

La Ramblo czy ktos gra w "lola" i moglby mi pomoc?

0

On nie musi myslec o kartkach po prostu ich nie dostaje i dobrze o tym wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?