Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NzU2MzU1NDAwMDoE/OWbg6GCGDqvniY=&kind=MAIN
KlASYKA ;S
1
Boze Atletico strzelaj !!
0
Ale ostatni mecz na kuponie ;(
0
Trzymac kciuki zeby Atletico wygralo!
2
Ja wiem ja wiem! Bo Rakitic jest cienki jak sik pajaka!
0
Atletico poradzi sobie z Espaniolem?
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODI0ODQ3NzU1ODE1NjMwMDrP0Tvdy+f3OSNE9eY=&kind=LIVE
0
Standardowo pech gent chalreori x2, 98 minuta gent 1:0 ;D
3
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=MzQyMDI3NzU0NDQ2NzcwMDpKvoqLTbqdYhzwZ4c%3D&kind=MAIN
Mi takie weszlo od bardzo dawna nic nie wygralem ;D o ile widac
1
Uwazam ze Sociedad to nie jest lekki wyjazd a wrecz przeciwnie
0
Sam Puyol by mu buta wyczyscil jakby tak sie stalo
0
Nie przesadzaj to tylko stany umyslowe czyt. Jarus i inne banany
4
To Messi jest hiszpanem?
1
Haha to prawda co mecz jest przelamanie : D
1
Jak Suarez ma pilke w polu karnym to lepiej zeby nikt tam nie wbiegal bo po co tracic sily i tak poda do Messiego
0
Pilki ktore sam wyprowadzal
3
Mi to najbardziej szkoda Messiego bo jak sam sobie nie zapracuje na bramke to nikt mu nie pomoze ;s
1
Osobiscie to ja juz nie moge patrzec na Suareza co on sie kaleczy to szok
0
Fortuna niczego sobie
1
Co sie stalo ze przerwali?
0
Aha to moj blad myslalem ze to zawodnik dostaje i ze ja dostal Ramos wiec wybacz.
0
Wydaje mi sie, ze nie mozna mowic o kryteriach tej ze o to nagrody, bo tak na prawde nikt ich nie zna i ona nie powinna byc nazywana dla "najlepszego pilkarza danego roku" bo kazdy trzezwy i normalnie myslacy nawet jak go nie ogladal powinien spojrzec na statystyki, powinna sie nazywac "pilkarz ktory zdobyl najwiecej trofeow" oczywiscie wczesniejsza zlota pilka jak bodajrze Sneider mial trofea a wygral Messi tez byla dziwna, najlepsze podsumowanie nie jestem pewny ale chyba obecny trener Hiszpanii zaglosowal na Isco czy Carvajala to jest dopiero zart. Pozdrawiam
0
Najdziwniejsza to nagroda fair play dla Ramosa choc nie wiem jakie sa kryteria i niemam pojecia dlaczego w ogole Ramos jest zwiazany z "Fair play"
0
Naldo uratowal niezyjacy kupon :D
0
Super telefon mam go poltora roku, nic nie tnie chodzi caly czas plynnie, wiadomo bateria juz nie ta sama co przez kilka miechow mpze nie zaluje ze go wzialem ale na drugi raz za taka cene to wolalbym kupic jakiegos laptopa badz telewizor
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powiem Ci ze myslalem ze przyjmie i spogladnie gdzie on jest : D
3
Osobiscie nie lubie Denisa i zagral dzis slabo, ale jezeli z 3 pomocnikow Rakitic jest najgorszy a schodzi 2 innych to ja nie mam pojecia o pilce.
0
Hattrick gwarantowany
1
Z czym mial racje ? Ze mu patelnie wystawia czy co ?