0

Ale Zubra to Ty szanuj ;s

0

Pamietaj ze ostatnie 10 meczy to tylkp i wylacznie gra defensywna rywali, to nie jest dobre dla "Dembeluf, kutiniuf" czasami mam wrazenie ze lepiej oddac pilke i czekac az w koncu rywal cos zrobi

0

Ale gosciu dobrze mowi, my juz nie gramy widowiskowo moze jakies wyjatki byly od poczatku sezonu to gra taktyczna, niema juz tego czegos i podejrzewam ze dlugo nie bedzie

17

Ja pier**** jak mozna powiedziec ze zagrali perfekcyjnie w obronie jak postawili 8 obroncow komentatorzy musza tak mowic czy co? I najlepsze bramkarz zabral dobre 5 minut a dostaje w osyatniej minucie zoltko ;D Borbalan pajac konczy po tym sezonie ale przyjdzie nastepny niewidomy

0

Wstyd ze z takimi ogorasami bramka nie wpadla

0

8 mecz z rzedu tak wyglada ;)

0

Hahahah gosciu sam do siebie sie smieje

0

Suarez taki zawodnil taka klasa a prostych pilek nie potrafi przyjac szok

10

Wylazic z nory Ci co bronia Gomesa po raz kolejny mecz w 10 z nim w skladzie, to jest nie pojete co on jeszcze robi w tej druzynie on musi miec jakies tasmy ma Messiego albo Bartka innego wytlumaczenia nie ma

0

Gomesa nawet nie kryja bo wiedze ze ten czlowiel nic nie zrobi a Valverde na jego dosrodkowanie schowal sie w kurtce ;S

0

W rzeczywistosci bronienie i bronienie tak wygladaly ostatnie mecze i mysle ze ten tak samo bedzie wygladal

0

Zrodlo?

0

Ostatnio ciezko robimy wyniki choc wszystko zabijaja rywale broniac sie nawet napastnikami na 30 metrze ;s

0

Zalozenia taktyczne ;O jakie zalozenia ten pilkarz wypelnia nie zrozumiem nigdy

0

Tak samo jak z automatu pisza "po co Gomes" tak samo z automatu "Valverde to swietny trener" to wytlumacz mi jego fenomen wystawiania najgorszego pilkarza w Barcelonie bo osobiscie dla mnie takim jest

0

Dokladnie Coutinho jest nie zgrany a z najlepszym pilkarzem na opal jest duzo rozwiazan wiec nie martw sie !

0

Poczekaj to Suarez jak przyszedl odrazu gral?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakie to jest piekne przez 80 minut gwizdy przy kazdym kontakcie a tu nagle brameczka i cisza przez chwile ;D i kto zawinil Pique !!!

0

Wyjdzie na to ze Srodkowymi obroncamo beda Busi i Rakieta i tyle bo gdzie "nowy transfer" na tal gleboka wode ma wyjsc i to na swojej nominalnej pozycji ;o

0

Nie to ze ja cos snuje ale polityka barcelony Suarez 9, gra na skrzydle to cien saamego cien, kupilo Coutinho gdzie jego lepsza strona jest lewa to gra na prawej a potem kazdy ze nie nadaje sie tam albo slaby transfer ;s

0

Ostatnie 3 mecze i same autobusy rywali mam nadzieje ze Espaniol bedzie otwarty jak Sasha Grey na ludzi

0

Boze w zyciu bym sie spodziewal ze "gryzon" tyle asyst ma ;o propsy

1

Osobiscie za Barca ale trzymal bym w ch*j kciuki za Messiego bo jestem jego fanbojem ;D

0

Polac !

0

Mam nadzieje ze w Valencii bedzie taki wynik ze w 90 + minucie sedzia zabierze im awans bo taki styl psuje wszystko, to samo Marcelinho robil w Villareal jak gralo znami same kontry, nienawidze i potepiam bronienie na 30 metrze nawet Messi mial kilka sytuacji ze na metrze bylo az 4 zawodnikow szok

4

Mam nadzieje ze reszte meczy Valencia dostanie w piz** nienawidze takiego stylu gry i nie spodziewalem sie ze tak beda grac , def def def rzygac mi sie chce

0

Pamietaj ze go liczby ratuja ;)

0

Digne slimak nie dobiegl by i tak

6

Ewentualnie za faul swojego zawodnika mozba karnego dostac ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?