Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahaha w sedno !
0
Masz racje ale jak wszedzie za podniesienie koszulki z ajkims napisem. maskami na twarzy dostaje sie kartki to chyba logiczne ze perulka jest czyms podobnym wiec kartka powinna byc.
6
Teraz sie bede modlil zeby Valverde posadzil Suareza na lawke, typ ktory bardziej irytuje od "krola spalonych" Inzaghiego, koles ktoremu pilka odskakuje na 10 metrow, koles ktory przy kazdym kontakcie z czlowiekiem symuluje ze go walnal jak Najman Pudziana, rozumiem ze sa przyjaciolmi z Messim ale nie mozna miec w oczach tylko Messiego. Co do Messiego jego to mi najbardziej szkoda bo podpisal nowa umowe mogl im zagrozic ze odejdzie to moze niewidzialni "dzialacze" Barcelony w koncu zrobiliby jakies porzadne transfery, porzadna lawke, kiedys byl ktos obok Messiego mogl zagrac jakas nieszablonowa pilke teraz mamy Rakiticia czlowieka ktory widzi tylko najblizszych ludzi i najltawiejsze rozwiazanie, Delefele wchodzi z lawki, reprezentuje takie barwy a bawi sie w Suareza nie wspomne o dryblingu ktorego niema, Denis Suarez kazdy placze ze malo gra ale tak na prawde on jest taki sam jak inni to nie jest czlowiek na poziom Barcy. Dobranoc
0
Smieja sie z Vermalena a czlowiek jak gra jest na prawde dobrym zawodnikiem, Delefele i Suarez dwoch statystow i tyle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Do czego to doszlo zeby Barcelona miala na lawce tak bezuzytecznych pilkarzy Delefele kompletny nie wypal i za kazdym razem to samo
0
Zmiencie tego Suareza w koncu bo juz nie mozna go ogladac
0
Zmienil bym Suareza w tym momencie zeby pokazac mu co on gra w tym sezonie nie doz ze wiecznie macha lapkami to tylko szuka Messiego
0
No kolego pojechales po calosci z Rakieta tak asekuracyjnego pomocnika to ja nie widzialem od bardzo dawien.
0
Ja mowie o dzisiejszym meczu :D aczkolwiek rywal broni sie niczym Getafe tyloma zawodnikami :D
0
Ciezko te City sie oglada jakbym Barce ogladal pod koniec Pepa ; [
0
Nie dlugo bedzie ze przez sedziow Ronaldo ma tak malo bramek ;D
0
Dziwne moze sie myle ale jestem przekonany ze ogladales jego ostatni mecz tylko ;)
1
Ja dodam od siebie na temat Suareza czasami mozna wybaczyc jak marnuje setki ale chyba trzeba zaczac od tego ze kazda pilka odskakuje od tych dwoch "debow" o dryblingu to w ogole ze napisalem to wstyd, widze ze co mu nie wyjdzie to spuszcza glowa i usmieszki ala pedro to jest gorzej irytujace niz Rakitic.
0
Cos kolo 70 mowil po przerwie.
0
Prosze Cie nie osmieszaj sie, czlowiek grajacy w Barcelonie podaje do najblizszej osoby POMOCNIK podkresle ruchy robocopa tyle mi wystarczy.
0
Jakbys mogl kolego prosze mi dac jakis argument do tego zebym dostrzegl
0
Uwazam ze w tym sezonie Barcelona i tak gra dobrze jezeli zaczynasz i konczysz mecz w 10 czasami w 9 (czyt. Suarez. Delefele.) to jest dobrze mam nadzieje ze do konca sezonu bedziemy grali z takim fartem bo inaczej tego nie mozna nazwac, fakt osobiscie Rakitic jest dla mnie totalnie slabym zawodnikiem nie pasujacym do Barcy ale dzisiaj zagral na prawde dobre zawody, szkoda tylko Messiego "gdyby" mial "dobrych kolegow" nikt by nie podwazal jego wyzszosci nad wszystkimi dziekuje Dobranoc. :)
0
Nie wiem czy pisac dalej cokolwiek ;s Suaraz zagral dluga pilke jezeli w momencie podania Paco by byl na spalonym to zwyczajnie jest to spalony na razie dobranoc.
0
A kto podawal do Paco przy bramce?
0
Wystarczylo ze Paulinho wszedl :D
0
Propsy za drybling dla Rakiety
0
za pewne 4 3 3 bez zadnego skrzydlowego to trzeba byc "Barcelona z sezonu 17/18
2
Moze i gra jakos ale koles prawde mowi rusza sie jak drewno
0
Ty tak powaznie ? W momencie zagrania Iniesty ;s
0
I tak powiedza ze to Sevilla slaba :S
0
I standardowo 10 min stream podziala i koniec
0
Ile 100 setek musi miec zeby strzelil ?
0
O czlowieniu propsy
0
hahah