5

Wystaw pomocnika na prawa obrone, kup pomocnika za 30 melonow i zmien go za pomocnika z prawej obrony na prawa obrone- Luis Enrique

16

Najbardziej boli ze taki Eibar niegrajacy o nic ma wieksza motywacje niz taka druzyna jak Barcelona ktora jednak gra o te mistrzostwo.

0

Ogolnie koles ma w przepisach ze 4 zolte w jednym meczu to u niego czerwonw

1

To jest nie pojete zeby w takiej lidze "najlepszy klub swiata" strzelal tyle goli ze spalonych szok ;D

2

#malagamusisz

5

Ale i tak beda wypominac Barce z Czelsi o Bayernie juz dawno zapomnieli ;)

0

Jaki ten Gamero jest tragiczny to szok

1

Jasne masz racje bo jednak bylismy z tego znani, kurde uwierz ze ogladajac kazdy mecz i patrzac na pomoc mnie to osobiscie boli, oczywiscie byly przeblyski.

1

Jezeli Barca obierze taka polityke ze bedzie czekac az ktos odpali to czeka kilka lat posuchy, tu niema czasu zeby ktos "odpalal" caly sezon gramy bez pomocy kilka nastepnych lat nie dal bym rady, zacytuje kolege z tego forum "musialbym wykupic wszystkie masci na bol dupy"

0

Z Thiago to bylby interes jak Juve-Manchester i Pogba : D przeciez to jest porazka zycia bo nie wiem jak mozna to nazwac :D

0

Hej ja mam folie 3mk do edza, oczywiscie wieksze prawdopodobienstwo ze moze peknac jest na folii ale co Ty z nim robiez ze zalezy Ci na szkle?

0

Jeszcze zeby te stale fragmenty gry cos dawaly druzynie "cokolwiek" : D

5

Haha odpoczywali a wygladaja jakby grali co 2 dni

1

Cos Messi dzisiaj jakis skacowany ; [

5

Tez tak mysle : /

0

6 minuta Messi 4 strata : D

0

Kibic1985 zadal Ci normalne pytanie a Ty odpowiadasz kolejnym pytaniem, jezeli tak sie interesujesz pilka to Twoje pytanie jest dla ludzi o malym zasobie wiedzy na temat pilki noznej ze tak powiem. Pozdrawiam

3

Najbardziej boli to ze on nie kreuje nic tylko dostaje patelnie, tak tez trzeba sie umiec znalezc ale to boli w ch*j jak go beda oceniac.

0

Niee, dzisiaj griezmana nie bylo wcale taki wielki grajek

0

Mialem duze nadzieje jak zobaczylem kto bedzie sedziowal ale niestety obojetnie z jakiej ligi i jakiej narodowosci sedzia przyjedzie na Bernabeu staje sie hiszpanskim.

0

Jak zobaczylem ze bedzie sedziowal arbiter z Anglii to mowie bedzie super mecz i walka, tymczasem nie sedziuje zle ale kazde dotkniecie pilkarzy realu konczy sie gwizdkiem.

8

Po raz enty bramka po wrzutce to boli jak ch*j, fakt szybka pilke graja ale milion wrzutek na mecz i musi cos wpasc ;s

0

Osobiscie nienawidze ogladac meczy Villareal def def def

0

Z jednej strony masz 100 % racje ale z drugiej te "Dajmy pilke msn" wlasnie tego niema bo niema kto dac ; /

0

Stwierdzam fakty jest drewniany :)

0

Jezeli mowisz o Gomesie to widze ze CIe ponosi koles jest drewniany i tyle w temacie tak ja siedze w domu i hetuje typa ktory nigdy nie rozumial, nie rozumie i nigdy nie zrozumie gry w Barcelonie jest slaby i bedzie slaby. Hejt

0

4 faul tego Sancheza

1

Ale ten Rakitic irytuje caly czas odgrywa, pomocnik ktory boi sie przyjac pilke i cos z nia zrobic ;s

0

Ale koles ma racje tak jest za kazdym razem a potem przychodzi El classico i porownanie ze Mats mial wiecej podan niz Ronaldo

0

Haha Casemiro :D po raz enty :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?