Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tragicznie sie patrzy na gre srodka pola, pieta achillesowa w tym sezonie po prostu szok ze taka druzyna jak Barca nie dominuje w tej czesci boiska
1
Wraca krol gry nogami :D
0
Sedzia zabral gola z Betisem to dzisiaj oddal dla Atletico : D
0
Ja to tego nie rozumiem Taki felipie luis Typowy Robben na lewa noge a Sergio i tak tego nie wie
0
2 Polowa pokazuje jaka nasza pomoc jest mizerna
0
Nawet takiej pilki nie potrafi zagrac :D
4
No bez jaj mowic ze dobrze to jest dopiero cos powiedziane dla zasady
0
Szkoda ze szefem Hiszpanskich sedziow nie jest szef Korei Polnocnej : D
1
Trollolololo
0
NAJ:ESZA ( 9!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ktos pisal o Rakiticu juz 2 straty w minute :D
0
Nie, ma wyjebac jak najdalej bo przez to sie rodzi problem jak przejma pilke : )
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Denis od Busiego sie uczy strat :D
0
1 raz sie z Toba zgadzam ; [
4
Smiechem Zartem ale Sociedad mialo wiecej posiadania pilki
0
Za kazdym razem jak Gomes wystepuje to Srodek jest tragiczny i nawet jak wygrywamy w tym momencie to srodka niema : )
0
Nie popisal sie Cilessen mogl wyjsc : D
0
a co zrobil Neymar zeby ta kartke dostac?
0
Aspas to chyba sie przestrasyl sie Ramosa same bledne decyzje
0
Tym bardziej ze dzisiaj wygladal na prawde dobrze
0
Tym bardziej ze real musi strzelic conajmniej 2 bramki zeby myslec o awansie : D
2
Co Ty nie czytales La Rambli ostatnio ? Nie wiesz co to jest reinkarnacja?
8
Wytlumaczy mi ktos na czym i co daja te "przezuty" Stegena w strone bocznych obroncow ?
3
I to jest nasza pomoc zszedl slaby Rakitic wszedl Suarez i trawa jest zielona
1
Dobrze powiedzmy ze prowadzi dobrze mecz, messi dostal zoltko za przeciaganie gry, a jest jakis przepis ile od pilki moze znajdowac sie zawodnik ?
8
A tak plakal ze Kibice Sevilli wyzywali jego rodzine : D
0
GOL GOL GOL
0
No to nie wiem stary jakie Ty mecze ogladales wez na spokojnie odpal sobie powtorki ostatnich 2 meczow z Mariano i tych z Dybala :) Pozdrawiam
0
Czy ten co faulowal Suareza dostal kartke ?