Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam sie z Toba i osobiscie nie lubie Rakiticia irytuje mnie "prawie" caly czas ale nie znajdziemy drugiego takiego co haruje
0
Pany Rakitic cos gra ? Czy w formie ?
0
Munir to sie nadaje do Chojniczanki nie obrazajac ich.
0
Rakitic jak na razie w swoim stylu ; D
1
Czlowieku w ktorych z tych 4 wyrazow koles napisal ze smie watpic w Brawo powiedz mi w ktorych ? SLepy jestes czy nie umiesz czytac?
3
DObre wejscie brawo xd
0
Suarez to zaczyna ROnalda nasladowac, uwielbiam jego gre, ale zachowanie... na kazda zla pilke ryj skrzywia za przeproszeniem ;s
0
DLaczego nie moge sprawdzic wyniku na flashscore? Gdzie ten machester?
0
2 "niewypaly" oklepali ich : [
0
Co w tym smiesznego na oko to ponad 70 % informacji jest prawdziwych; o
0
Chcialbym takie grosze dostawac
1
Internet jest bezlitosny : D
0
Zle mnie zrozumiales chodzilo mi ze rekord ktory mial Raul Messi pobil pierwzsy potem Ronaldo szedl w gore i teraz prowadzi ;D przeciez musze bronic Messiego jestem jego fanbojem : D
0
Ale pierwszym kktory pobil nbramki w lm byl chyba leo messi a to potem Cr go przegonil chyba ze sie myle
1
Ja wypowiem sie o Umtiti, dla mnie po prostu zagral normalnie podania do najblizszego wiec tylko tyle mozna o nim powiedziec ; D ale masz racje ma do nauki jest mlody i moze beda z niego ludzie oby nie okazal sie drugim "Czyhrynskim"
0
Najbardziej szkoda mi Buffona, tyle pilek wyczul a jednak sie nie udalo : D
1
Z Ziemii Wloskiej do Polskiej !
2
Taka jest pilka nie wygrywasz zadnego z 5 meczow po 90 minutach a jestes w polfnale : s
5
GENIUSZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie od dni a od bardzo dluzsszego czasu : D
2
Ale jaja "trombia" ze pchelka zagra wstajesz i go nie ma do siura nie podobne : s dobranoc
0
WItam mam pytanie dotyczace euro, na jakiej zasadzie jest awans z 3 miejsca o ile jest? Z gory dziekuje pozdrawiam
1
Karny ? Juanfran mowil ze nie bylo.
4
2
A nie jest przypadkiem 1 :1?
0
no to "nawet" 2, 2 karne ewidentne
2
Brawa za co ? Za 3 karne ?
1
Mysle ze sedzia ma papiery na la lige
0
No i teraz bedzie jaka to sevilla jest wspaniala, i 3 karne slusznie nie podytkowane
0
Czyli z Twojego toku myslenia dobrze ze sedzia sie pomylil w tych sytuacjach : D