0

Zgadzam sie z Toba i osobiscie nie lubie Rakiticia irytuje mnie "prawie" caly czas ale nie znajdziemy drugiego takiego co haruje

0

Pany Rakitic cos gra ? Czy w formie ?

0

Munir to sie nadaje do Chojniczanki nie obrazajac ich.

0

Rakitic jak na razie w swoim stylu ; D

1

Czlowieku w ktorych z tych 4 wyrazow koles napisal ze smie watpic w Brawo powiedz mi w ktorych ? SLepy jestes czy nie umiesz czytac?

3

DObre wejscie brawo xd

0

Suarez to zaczyna ROnalda nasladowac, uwielbiam jego gre, ale zachowanie... na kazda zla pilke ryj skrzywia za przeproszeniem ;s

0

DLaczego nie moge sprawdzic wyniku na flashscore? Gdzie ten machester?

0

2 "niewypaly" oklepali ich : [

0

Co w tym smiesznego na oko to ponad 70 % informacji jest prawdziwych; o

0

Chcialbym takie grosze dostawac

1

Internet jest bezlitosny : D

0

Zle mnie zrozumiales chodzilo mi ze rekord ktory mial Raul Messi pobil pierwzsy potem Ronaldo szedl w gore i teraz prowadzi ;D przeciez musze bronic Messiego jestem jego fanbojem : D

0

Ale pierwszym kktory pobil nbramki w lm byl chyba leo messi a to potem Cr go przegonil chyba ze sie myle

1

Ja wypowiem sie o Umtiti, dla mnie po prostu zagral normalnie podania do najblizszego wiec tylko tyle mozna o nim powiedziec ; D ale masz racje ma do nauki jest mlody i moze beda z niego ludzie oby nie okazal sie drugim "Czyhrynskim"

0

Najbardziej szkoda mi Buffona, tyle pilek wyczul a jednak sie nie udalo : D

1

Z Ziemii Wloskiej do Polskiej !

2

Taka jest pilka nie wygrywasz zadnego z 5 meczow po 90 minutach a jestes w polfnale : s

5

GENIUSZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie od dni a od bardzo dluzsszego czasu : D

2

Ale jaja "trombia" ze pchelka zagra wstajesz i go nie ma do siura nie podobne : s dobranoc

0

WItam mam pytanie dotyczace euro, na jakiej zasadzie jest awans z 3 miejsca o ile jest? Z gory dziekuje pozdrawiam

1

Karny ? Juanfran mowil ze nie bylo.

4

2

A nie jest przypadkiem 1 :1?

0

no to "nawet" 2, 2 karne ewidentne

2

Brawa za co ? Za 3 karne ?

1

Mysle ze sedzia ma papiery na la lige

0

No i teraz bedzie jaka to sevilla jest wspaniala, i 3 karne slusznie nie podytkowane

0

Czyli z Twojego toku myslenia dobrze ze sedzia sie pomylil w tych sytuacjach : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?