0

ASDASDASDASDASDASDA

0

Co sie stalo ?

0

Byla na poczatku meczu taka opcja z lapkami

1

Spalony to spalony jezeli na nim byl jest to nieprawidlowa decyzja i kropka wiec nie gadaj glupot ze byl minimalny i trudno bylo go zauwazyc.

0

Jakiego karnego z kapelusza?

0

Byl kontakt przy karnym nie ma watpilwosci 100 % sluszna decyzja ale jak taki chlop z takimi "miesniami" po dotknieciu przewraca sie niczym pijany czlowiek na ulicy no wytlumaczcie mi to

1

Przeciez to jest smieszne

0

Jakim sposobem Kross fauluje i gwizdza dla nich faul haha

0

Cala polowe gadali na Arde a wlasnie przed chwila przez Rakiticia bysmy stracili bramke /:)

0

Brawo Bayern !

0

http://screenshot.sh/oBYK6hIse9DeU

A tu kolejna moja porazka w ostatnim dniu ; D Jeden mecz przelozyli a drugi wlasnie wszedl : [

1

Spokojnie dostanie karkte odwolaja sie i juz jej nie bedzie

0

Nie bo potem Real bedzie mial decime Ligi Europejskiej ; o

0

Dobrze ze wrocil krol ligi mistrzow teraz kazdy nasz napastnik musi sie bac

0

Ja nie wierze w zadne teorie spiskowe tylko po prostu maja szczescie farta czy nie wiem co

0

Teoretycznie tak ale nie real : )

0

To ze niema takiej opcji zeby trafili na Druzyny typu Bayern /juve, barce/arsenl czy nawet atm

0

Pokaz mi w ktorym miejscu napisalem ze nie zasluzyli albo ze sa slabi ?

4

Najgorsze jest to ze real czeka juz na wolfsburg albo benfice

0

Szkoda ze maja taka kupe szczescie grajac kupe strzelaja bramke ; o

0

Chlop ma racje nudny mecz jak flaki z olejem, strzalow jak na lekarstwo, akcje to albo salah speeda sobie strzeli albo klepanie tam i tu

4

Szkoda ze z nami Naingolan nie gral tak "lagodnie"

0

ROnaldo zero szacunku do pilki noznej skoro rekami sobie gra

0

Poki co real slaby jak barszcz

0

Ja sie pytam teraz na jakim kanale gra real

0

Panowie Real gra na n sport czy canal + sport?

0

Podam Ci jeden ; D Gent remis i real wygra ; D

0

Glupie porownanie Halilovic na tle swojej druzyny bardzo dobrze wyglada a Arda jednak ma pilkarzy klase wyzej od siebie.

0

A to nie gramy pierw z Las palmas ?

0

Dobrze bronil racja ale te jego trzymanie pilki do ostantiej chwili az potem albo wiadomo ze poda do mathieu albo przerzut do nikogo az razi w oczy i nie mowie tylko o dzisiejszym meczu. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?