Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ASDASDASDASDASDASDA
0
Co sie stalo ?
0
Byla na poczatku meczu taka opcja z lapkami
1
Spalony to spalony jezeli na nim byl jest to nieprawidlowa decyzja i kropka wiec nie gadaj glupot ze byl minimalny i trudno bylo go zauwazyc.
0
Jakiego karnego z kapelusza?
0
Byl kontakt przy karnym nie ma watpilwosci 100 % sluszna decyzja ale jak taki chlop z takimi "miesniami" po dotknieciu przewraca sie niczym pijany czlowiek na ulicy no wytlumaczcie mi to
1
Przeciez to jest smieszne
0
Jakim sposobem Kross fauluje i gwizdza dla nich faul haha
0
Cala polowe gadali na Arde a wlasnie przed chwila przez Rakiticia bysmy stracili bramke /:)
0
Brawo Bayern !
0
http://screenshot.sh/oBYK6hIse9DeU
A tu kolejna moja porazka w ostatnim dniu ; D Jeden mecz przelozyli a drugi wlasnie wszedl : [
1
Spokojnie dostanie karkte odwolaja sie i juz jej nie bedzie
0
Nie bo potem Real bedzie mial decime Ligi Europejskiej ; o
0
Dobrze ze wrocil krol ligi mistrzow teraz kazdy nasz napastnik musi sie bac
0
Ja nie wierze w zadne teorie spiskowe tylko po prostu maja szczescie farta czy nie wiem co
0
Teoretycznie tak ale nie real : )
0
To ze niema takiej opcji zeby trafili na Druzyny typu Bayern /juve, barce/arsenl czy nawet atm
0
Pokaz mi w ktorym miejscu napisalem ze nie zasluzyli albo ze sa slabi ?
4
Najgorsze jest to ze real czeka juz na wolfsburg albo benfice
0
Szkoda ze maja taka kupe szczescie grajac kupe strzelaja bramke ; o
0
Chlop ma racje nudny mecz jak flaki z olejem, strzalow jak na lekarstwo, akcje to albo salah speeda sobie strzeli albo klepanie tam i tu
4
Szkoda ze z nami Naingolan nie gral tak "lagodnie"
0
ROnaldo zero szacunku do pilki noznej skoro rekami sobie gra
0
Poki co real slaby jak barszcz
0
Ja sie pytam teraz na jakim kanale gra real
0
Panowie Real gra na n sport czy canal + sport?
0
Podam Ci jeden ; D Gent remis i real wygra ; D
0
Glupie porownanie Halilovic na tle swojej druzyny bardzo dobrze wyglada a Arda jednak ma pilkarzy klase wyzej od siebie.
0
A to nie gramy pierw z Las palmas ?
0
Dobrze bronil racja ale te jego trzymanie pilki do ostantiej chwili az potem albo wiadomo ze poda do mathieu albo przerzut do nikogo az razi w oczy i nie mowie tylko o dzisiejszym meczu. Pozdrawiam