0

Cale google przestudiowalem na ten temat nie pomoglo xd

0

Mam wszystko ustawione nie pomaga.

0

Ludziska pomozcie z tymi mmsami w nowych telefnoach !

0

No tak wiesz jak ma sie wszystko darmowe to niema z tym problemu, ale jezeli masz mmsy darmowe a internet nie, to zeby wyslac tego Mmsa trzeba wlaczyc internet a co za tym idzie leca pieniadze : [ przezukalem wujka "google" juz chyba kazda strone ale chyba nie ma na to recepty : [ w starych telefonach nie bylo problem wysylales/odbierales automatycznie a teraz tak niema : [

0

WItam troszke nie na temat, mam nowy telefon i mam problem z mmsami czy jest ktos kto mial z tym czyms do czynienia i to naprawi ? : D

0

Ledwo mecz sie zaczal a oni juz w 10 na 30 metrze

0

Wybacz kolego ale moim skromnym zdaniem nikt nie zastapi Messiego przynajmniej nie teraz (tak jestem fanbojem Messiego) : D

3

Adan zabral 3.5 minuty, sedzia dolicza minute

0

Rakitic by sie przydal w Bayernie przyjal oddal ; D

0

Czuje bicie glowa w mur Pilkarzy bayernu :D ale obym sie mylil i byl dobry meczyk

4

Nienawidze tego arsenalu co tydzien sobie powtarzam wiecej nie bede stawial nic z tego meczu a co tydzien zawsze cos skusi ;s NIGDY WIECEJ na te zera : [

1

Tak to jest jak sie gra w 9 Munir to boiskowa fajtlapa i tyle w temacie jest nikim, tak ja jestem jeszcze gorszym zerem bo on tam jest a ja w domu siedze i go hejtuje. jestem fanbojem messiego ale jest w coraz gorszej formie.

0

Munir to fajtlapa dziekuje : D

0

Wygrywaja /: [

0

Arsenal 3 bramki na wyjezdzie przy dwoch Barcy : )

0

nie tutaj ;D wybacz

0

Ja za stowke dalem ze Messi strzeli wiecej bramek od Suareza w dzisiajeszym meczu ; D kurs 2.50

0

Wazne ze tabela jest na swoim miejscu ; D

0

Witam mam pytanie, mam konto na bet at home i chce zrobic sobie kuponik wzialem na City i Awans Atletico dlaczego nie moge zrobic takiej kombinacji ? Wyskakuje mi zebym usunal 1 z tych typow ;s

0

Ja to juz nie wiem jak to obstawiac, nawet wzialem ze ktokolwiek moze wygrac a tu bedzie remis ;s

0

Mial na mysli to ze od czasu kiedy Eto odszedl. nikt godnie nie mogl go zastapic : ) wiec SUarez teraz nadrabia stracony czas.

1

Ja tylko nie moge zrozumiec tego jak ludzie "porownuja" np mowisz o karnym z Arsenalem wystarczylo by zeby cech obronil to i tak by bylo ze Messi go za dobrze nie wykonal, masz racje teoretycznie latwy gol do zdobycia ale w koncu naprzeciw stoi bramkarz po cos. Moim zdaniem jest to w duzej mierze szczescie i tyle. Dziekuje i pozdrawiam :)

2

Takie docinki sa nie na miejscu bo akurat Katalonska prasa by takie cos zrobila : )

0

dajesz pieniadze na druzyne ktora ma najwiecej pieniedzy i nawet bramki nie potrafia strzelic ; D

0

ZEby ten higuain tak trafial do bramki jak w ta wode ;s

0

Musi cos powiedziec skoro jedyne minuty ma na "sparingach treningowych"

Mowi o szacunkach duperelach (nie chodzi mi na temat rodziny) a gada ze barca ma kompleksy no przeciez to jest dramat

0

Glosno mysle :)

1

I teraz czekac i sie tylko smiac jak trafia na Zenit/Benfica/WOlfsburg

0

Haha ronaldo pierw raczki a potem szybko klask klask

0

Mam nadzieje ze real ich zgniecie za to co ta roma robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?