Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cale google przestudiowalem na ten temat nie pomoglo xd
0
Mam wszystko ustawione nie pomaga.
0
Ludziska pomozcie z tymi mmsami w nowych telefnoach !
0
No tak wiesz jak ma sie wszystko darmowe to niema z tym problemu, ale jezeli masz mmsy darmowe a internet nie, to zeby wyslac tego Mmsa trzeba wlaczyc internet a co za tym idzie leca pieniadze : [ przezukalem wujka "google" juz chyba kazda strone ale chyba nie ma na to recepty : [ w starych telefonach nie bylo problem wysylales/odbierales automatycznie a teraz tak niema : [
0
WItam troszke nie na temat, mam nowy telefon i mam problem z mmsami czy jest ktos kto mial z tym czyms do czynienia i to naprawi ? : D
0
Ledwo mecz sie zaczal a oni juz w 10 na 30 metrze
0
Wybacz kolego ale moim skromnym zdaniem nikt nie zastapi Messiego przynajmniej nie teraz (tak jestem fanbojem Messiego) : D
3
Adan zabral 3.5 minuty, sedzia dolicza minute
0
Rakitic by sie przydal w Bayernie przyjal oddal ; D
0
Czuje bicie glowa w mur Pilkarzy bayernu :D ale obym sie mylil i byl dobry meczyk
4
Nienawidze tego arsenalu co tydzien sobie powtarzam wiecej nie bede stawial nic z tego meczu a co tydzien zawsze cos skusi ;s NIGDY WIECEJ na te zera : [
1
Tak to jest jak sie gra w 9 Munir to boiskowa fajtlapa i tyle w temacie jest nikim, tak ja jestem jeszcze gorszym zerem bo on tam jest a ja w domu siedze i go hejtuje. jestem fanbojem messiego ale jest w coraz gorszej formie.
0
Munir to fajtlapa dziekuje : D
0
Wygrywaja /: [
0
Arsenal 3 bramki na wyjezdzie przy dwoch Barcy : )
0
nie tutaj ;D wybacz
0
Ja za stowke dalem ze Messi strzeli wiecej bramek od Suareza w dzisiajeszym meczu ; D kurs 2.50
0
Wazne ze tabela jest na swoim miejscu ; D
0
Witam mam pytanie, mam konto na bet at home i chce zrobic sobie kuponik wzialem na City i Awans Atletico dlaczego nie moge zrobic takiej kombinacji ? Wyskakuje mi zebym usunal 1 z tych typow ;s
0
Ja to juz nie wiem jak to obstawiac, nawet wzialem ze ktokolwiek moze wygrac a tu bedzie remis ;s
0
Mial na mysli to ze od czasu kiedy Eto odszedl. nikt godnie nie mogl go zastapic : ) wiec SUarez teraz nadrabia stracony czas.
1
Ja tylko nie moge zrozumiec tego jak ludzie "porownuja" np mowisz o karnym z Arsenalem wystarczylo by zeby cech obronil to i tak by bylo ze Messi go za dobrze nie wykonal, masz racje teoretycznie latwy gol do zdobycia ale w koncu naprzeciw stoi bramkarz po cos. Moim zdaniem jest to w duzej mierze szczescie i tyle. Dziekuje i pozdrawiam :)
2
Takie docinki sa nie na miejscu bo akurat Katalonska prasa by takie cos zrobila : )
0
dajesz pieniadze na druzyne ktora ma najwiecej pieniedzy i nawet bramki nie potrafia strzelic ; D
0
ZEby ten higuain tak trafial do bramki jak w ta wode ;s
0
Musi cos powiedziec skoro jedyne minuty ma na "sparingach treningowych"
Mowi o szacunkach duperelach (nie chodzi mi na temat rodziny) a gada ze barca ma kompleksy no przeciez to jest dramat
0
Glosno mysle :)
1
I teraz czekac i sie tylko smiac jak trafia na Zenit/Benfica/WOlfsburg
0
Haha ronaldo pierw raczki a potem szybko klask klask
0
Mam nadzieje ze real ich zgniecie za to co ta roma robi