Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Denis od Busiego sie uczy strat :D
0
1 raz sie z Toba zgadzam ; [
4
Smiechem Zartem ale Sociedad mialo wiecej posiadania pilki
0
Za kazdym razem jak Gomes wystepuje to Srodek jest tragiczny i nawet jak wygrywamy w tym momencie to srodka niema : )
0
Nie popisal sie Cilessen mogl wyjsc : D
0
a co zrobil Neymar zeby ta kartke dostac?
0
Aspas to chyba sie przestrasyl sie Ramosa same bledne decyzje
0
Tym bardziej ze dzisiaj wygladal na prawde dobrze
0
Tym bardziej ze real musi strzelic conajmniej 2 bramki zeby myslec o awansie : D
2
Co Ty nie czytales La Rambli ostatnio ? Nie wiesz co to jest reinkarnacja?
8
Wytlumaczy mi ktos na czym i co daja te "przezuty" Stegena w strone bocznych obroncow ?
3
I to jest nasza pomoc zszedl slaby Rakitic wszedl Suarez i trawa jest zielona
1
Dobrze powiedzmy ze prowadzi dobrze mecz, messi dostal zoltko za przeciaganie gry, a jest jakis przepis ile od pilki moze znajdowac sie zawodnik ?
8
A tak plakal ze Kibice Sevilli wyzywali jego rodzine : D
0
GOL GOL GOL
0
No to nie wiem stary jakie Ty mecze ogladales wez na spokojnie odpal sobie powtorki ostatnich 2 meczow z Mariano i tych z Dybala :) Pozdrawiam
0
Czy ten co faulowal Suareza dostal kartke ?
0
TEn jeban* majenko bedzie teraz rzucal tymi kartkami
0
Rafinha na wylocie
1
Vietto jest cienki jak siki pajaka
4
Nawet Kross mizernie wyglada bez Modricia : D
0
Po co Suarez w albe wchodzil...
0
Nie hejtuje go w zadnym wypadku ale uwazam ze nie tego szukamy :)
1
Zauwaz ze ten stary wyjadacz zwasze kiedy gra na Camp nou to zabiera pol godziny meczu NO mnie tak strzela ze masakra
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Nie napisalem ze zawinil, najwazniejsza jest gra nogami !
4
Najwazniejsze ze Stegen gra dobrze nogami
0
W Barcelonie i tak bedzie pozytywnie ale Paco to juz lepie niech nie whcodzi nigdy totalnie typ jest nie potrzebny
0
Tacy pilkarze takie glowy, a tylko podania z jednej do drugiej szok