1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Denis od Busiego sie uczy strat :D

0

1 raz sie z Toba zgadzam ; [

4

Smiechem Zartem ale Sociedad mialo wiecej posiadania pilki

0

Za kazdym razem jak Gomes wystepuje to Srodek jest tragiczny i nawet jak wygrywamy w tym momencie to srodka niema : )

0

Nie popisal sie Cilessen mogl wyjsc : D

0

a co zrobil Neymar zeby ta kartke dostac?

0

Aspas to chyba sie przestrasyl sie Ramosa same bledne decyzje

0

Tym bardziej ze dzisiaj wygladal na prawde dobrze

0

Tym bardziej ze real musi strzelic conajmniej 2 bramki zeby myslec o awansie : D

2

Co Ty nie czytales La Rambli ostatnio ? Nie wiesz co to jest reinkarnacja?

8

Wytlumaczy mi ktos na czym i co daja te "przezuty" Stegena w strone bocznych obroncow ?

3

I to jest nasza pomoc zszedl slaby Rakitic wszedl Suarez i trawa jest zielona

1

Dobrze powiedzmy ze prowadzi dobrze mecz, messi dostal zoltko za przeciaganie gry, a jest jakis przepis ile od pilki moze znajdowac sie zawodnik ?

8

A tak plakal ze Kibice Sevilli wyzywali jego rodzine : D

0

GOL GOL GOL

0

No to nie wiem stary jakie Ty mecze ogladales wez na spokojnie odpal sobie powtorki ostatnich 2 meczow z Mariano i tych z Dybala :) Pozdrawiam

0

Czy ten co faulowal Suareza dostal kartke ?

0

TEn jeban* majenko bedzie teraz rzucal tymi kartkami

0

Rafinha na wylocie

1

Vietto jest cienki jak siki pajaka

4

Nawet Kross mizernie wyglada bez Modricia : D

0

Po co Suarez w albe wchodzil...

0

Nie hejtuje go w zadnym wypadku ale uwazam ze nie tego szukamy :)

1

Zauwaz ze ten stary wyjadacz zwasze kiedy gra na Camp nou to zabiera pol godziny meczu NO mnie tak strzela ze masakra

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Nie napisalem ze zawinil, najwazniejsza jest gra nogami !

4

Najwazniejsze ze Stegen gra dobrze nogami

0

W Barcelonie i tak bedzie pozytywnie ale Paco to juz lepie niech nie whcodzi nigdy totalnie typ jest nie potrzebny

0

Tacy pilkarze takie glowy, a tylko podania z jednej do drugiej szok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?