Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja mam s7 edge co bys chcial wiedziec :D oczywiscie jezeli chodzi o ceny telefonow to zawsze bedzie za duza, choc napalilem sie na niego to jednak wzialem, drugi raz bym tego nie zrobil ale jestem na prawde zadowolony
0
AAA dziekuje za odpowiedz : D
0
Czy ja dobrze slysze gwizdy na Gerarda ????
1
Lezka sie kreci nie powiem.
1
Pauzowal za kartki
0
A kogo bys wyroznil z dzisiejszego meczu ?
0
Tez mnie to strasznie podoba ale pamietaj ze to z wiekiem jest co raz wolniejsze choc on jest bardzo mlody :D Messi juz tez niema takiej pety na tych 1 metrach jak kiedys choc i tak jest kozakiem : D
0
No nie da sie patrzec na ich gre, to jest katorga dla oczu ale co my mozemy, tak jak ktos ostatnio powiedzial nawet jak Messi wygra MS to i tak ludzie beda mowili ze nie wygral drugiego i trzeciego, niech sie ciesza ze dzieki neimu to wszystko jakos wyglada i maja te wyniki
0
Stary jak tak mowisz to nie obrazilbym sie jak znowu byliby w finale : )
0
Di Marii znami mecze zycia a tutaj taka lajza ze szok ; / 30 sec potem wywalczony karny ; o
0
Co do Rakiticia przy tej 2 bramce biegl juz w strone naszej bramki nagle sie zatrzymal pajac i puscili w uliczke zawodnika Valencii : )
2
Ja to bym zagral jednak dwoma obroncami i puscil w srodek Gomesa z Rafinha bo to sa jednak kreatorzy gry i podejrzewam ze bramek w ogole bysmy nie tracili ; D
0
Nie wiem do czego jest potrzebny ten Rafinha przyjmie i odda i to jest jego gra
6
Czyli musi byc duzo ze nie strzeli wiec stawiaj : D
0
Juz dziala przez chwile byla nie osiagalna ; )
0
Tymczasem cchcialem poczytac komentarze na notatniku jaka to jest Uefalona a tu dupa strona nie osiagalna
0
Lysy zrobi psikusa, zobaczyl ze Real i Barca ciagle sie kluca ze jeden dostaje slabego drugi kozaka wiec postanowi zrobic pare Barca Real : )
0
Skoro Messi byl tragiczny To Gomes Arda i Denis jacy byli ?
0
Messi przynajmniej cos potrafi zrobic :)
0
Tragiczny Denis
0
Uwierz ze ja mam to samo i powiem CI szczerze ze nie wierzylem w awans kompletnie ale jak juz bylo 5 : 1 to modlilem sie zeby 6 bramka wpadla po spalonym. Pozdrawiam : D
0
Tak tak ale tak sobie spojrzalem na powtorke karnego Neymara i Veratti byl tuz obok zanim Neymar oddal strzal :D
0
Veratti to chyba chcial za Neymara karnego wykonac zobaczcie gdzie stal przy strzale :D
0
Standardowo przed akcja bramkowa stream ulega zniszczeniu
0
Callejon nie powinien grac w tym meczu kompletnie
0
HAhaha a to karne od niego zaleza ? :D
0
Choc bledow w tym meczu bylo mnostwo jak zawsze zreszta, i w koncu karma wraca ale w koncu dali zolta kartke dla nurka; s
1
Ida z kontra z przewaga a on uderza farfocla no szok
0
Denis nasza przyszlosc a wszystko oddaje co ma
0
Nawet w takim meczu kazdy nasza pomoc jest slaba : D