1

Ja mam s7 edge co bys chcial wiedziec :D oczywiscie jezeli chodzi o ceny telefonow to zawsze bedzie za duza, choc napalilem sie na niego to jednak wzialem, drugi raz bym tego nie zrobil ale jestem na prawde zadowolony

0

AAA dziekuje za odpowiedz : D

0

Czy ja dobrze slysze gwizdy na Gerarda ????

1

Lezka sie kreci nie powiem.

1

Pauzowal za kartki

0

A kogo bys wyroznil z dzisiejszego meczu ?

0

Tez mnie to strasznie podoba ale pamietaj ze to z wiekiem jest co raz wolniejsze choc on jest bardzo mlody :D Messi juz tez niema takiej pety na tych 1 metrach jak kiedys choc i tak jest kozakiem : D

0

No nie da sie patrzec na ich gre, to jest katorga dla oczu ale co my mozemy, tak jak ktos ostatnio powiedzial nawet jak Messi wygra MS to i tak ludzie beda mowili ze nie wygral drugiego i trzeciego, niech sie ciesza ze dzieki neimu to wszystko jakos wyglada i maja te wyniki

0

Stary jak tak mowisz to nie obrazilbym sie jak znowu byliby w finale : )

0

Di Marii znami mecze zycia a tutaj taka lajza ze szok ; / 30 sec potem wywalczony karny ; o

0

Co do Rakiticia przy tej 2 bramce biegl juz w strone naszej bramki nagle sie zatrzymal pajac i puscili w uliczke zawodnika Valencii : )

2

Ja to bym zagral jednak dwoma obroncami i puscil w srodek Gomesa z Rafinha bo to sa jednak kreatorzy gry i podejrzewam ze bramek w ogole bysmy nie tracili ; D

0

Nie wiem do czego jest potrzebny ten Rafinha przyjmie i odda i to jest jego gra

6

Czyli musi byc duzo ze nie strzeli wiec stawiaj : D

0

Juz dziala przez chwile byla nie osiagalna ; )

0

Tymczasem cchcialem poczytac komentarze na notatniku jaka to jest Uefalona a tu dupa strona nie osiagalna

0

Lysy zrobi psikusa, zobaczyl ze Real i Barca ciagle sie kluca ze jeden dostaje slabego drugi kozaka wiec postanowi zrobic pare Barca Real : )

0

Skoro Messi byl tragiczny To Gomes Arda i Denis jacy byli ?

0

Messi przynajmniej cos potrafi zrobic :)

0

Tragiczny Denis

0

Uwierz ze ja mam to samo i powiem CI szczerze ze nie wierzylem w awans kompletnie ale jak juz bylo 5 : 1 to modlilem sie zeby 6 bramka wpadla po spalonym. Pozdrawiam : D

0

Tak tak ale tak sobie spojrzalem na powtorke karnego Neymara i Veratti byl tuz obok zanim Neymar oddal strzal :D

0

Veratti to chyba chcial za Neymara karnego wykonac zobaczcie gdzie stal przy strzale :D

0

Standardowo przed akcja bramkowa stream ulega zniszczeniu

0

Callejon nie powinien grac w tym meczu kompletnie

0

HAhaha a to karne od niego zaleza ? :D

0

Choc bledow w tym meczu bylo mnostwo jak zawsze zreszta, i w koncu karma wraca ale w koncu dali zolta kartke dla nurka; s

1

Ida z kontra z przewaga a on uderza farfocla no szok

0

Denis nasza przyszlosc a wszystko oddaje co ma

0

Nawet w takim meczu kazdy nasza pomoc jest slaba : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?