0

Szkoda Sokratisa aktualnie najwiekszy walczak w tej druzynie

5

Dzisiaj Suarez w Bayernie na szpicy ?

0

To ja przyznam.

0

Panowie mam pytanko, jakie kryteria kupon musi spelniac zebym mogl wyjac wczesniej kase? Podpowiem ze mam zrobiony zwykly kupon 11 meczy 2 juz weszly.

0

Ja to bym chcial zeby oglosil ze nie przedluzy kontraktu, moze kaleczny zarzad w koncu zrobi cos z ta druzyna.

0

Akurat chyba ma ;)

1

Zatrzymaj ta karuzele smiechu gosciu

0

Tego nie zrozumiem zeby w takim meczu wpuszczac na nie cale 10 minut to juz lepiej wcale nie robic zmiany ;s

1

Boze jak mi brakuje takich bramek w Barcelonie szok ;s niby "Tylko" 16 metrow ale wiecznie wchodzenie z pilka do bramki.

0

Delefele to sie nic nie zmienil i nie zmieni irytujacy koles od poczatku wejscia do 1 skladu

3

Spojrz na kogo trener Hiszpanii zaglosowal na Carvajala to jest dopiero zart

0

Czy to Iniesty wina ze go wybrali ? To juz jest zalosne nikt sie nie pchal do tych jedenastek nagrod wybrali ludzi ktorzy maja mniejsze/wieksze pojecie o pilce i tyle ;s

0

Poprosilbym o link do ksw bo jak na razie kazdy sie tnie ;/

0

Ciekawe czy na lawke trafil SUarez

0

To prawda chcialem sie rozpisac ale bez sensu, gra jest tragiczna jedynie wyniki sa.

0

Niema to jak wymienic Sergiego Roberto jako pomocnika a i tak kazdy wie gdzie gra _._

1

Uwazam ze stracona bramka idzie na konto Unzue bo juz niema go z nami.

2

Nie przesadzaj tez go jakos nie trawie ale Alves robil to prawie caly sezon a "Delefele" raptem kilka meczy ;D

0

Ja uwazam ze nasza Barca gra przecietnie i tyle, mysle ze przyjdzie lepszy rywal i dupa lewego skrzydla niema bo "Suarez", Messi potrafi ale nie zawsze, pomagac zawsze trzeba ale czuje ze w tragicznym momencie nawet on nie pomoze

0

Nawet Homo Sapiensy nie zrozumieja takiej ilosci minut Gomesa

0

Oj nie tu,

0

Prawie drugi Own Goal.

2

Czym zawinil Paulinho ze moje oczy musza patrzec na Rakiticia?

0

Ale ten Suarez to jest kloc parodia pilkarza w tym sezonie

7

Przynajmniej Messi dostosowal sie ostatnio do poziomu kolegow :)

1

Polowa ludzi jest tu zbedna : )

0

Nie, tak gra i bedzie grala Barca w tym sezonie to sie nie zmieni. Fart sie w koncu skonczy bo na taka padake nie mozna patrzec

0

Pozytku z Suareza ostatnimi czasu niema w ogole. Co z tym czlowiekiem sie stalo szok

0

Jakos nigdy sie tym nie interesowalem ale jak zobaczylem Twittera tego Stanowskiego to jak bym typa spotkal to ta policja z Hiszpanii po mnie musiala by przyjechac. to jest idiota.

0

Haha ciekawe czy specjalnie zielinski tego nie zrobil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?