Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda Sokratisa aktualnie najwiekszy walczak w tej druzynie
5
Dzisiaj Suarez w Bayernie na szpicy ?
0
To ja przyznam.
0
Panowie mam pytanko, jakie kryteria kupon musi spelniac zebym mogl wyjac wczesniej kase? Podpowiem ze mam zrobiony zwykly kupon 11 meczy 2 juz weszly.
0
Ja to bym chcial zeby oglosil ze nie przedluzy kontraktu, moze kaleczny zarzad w koncu zrobi cos z ta druzyna.
0
Akurat chyba ma ;)
1
Zatrzymaj ta karuzele smiechu gosciu
0
Tego nie zrozumiem zeby w takim meczu wpuszczac na nie cale 10 minut to juz lepiej wcale nie robic zmiany ;s
1
Boze jak mi brakuje takich bramek w Barcelonie szok ;s niby "Tylko" 16 metrow ale wiecznie wchodzenie z pilka do bramki.
0
Delefele to sie nic nie zmienil i nie zmieni irytujacy koles od poczatku wejscia do 1 skladu
3
Spojrz na kogo trener Hiszpanii zaglosowal na Carvajala to jest dopiero zart
0
Czy to Iniesty wina ze go wybrali ? To juz jest zalosne nikt sie nie pchal do tych jedenastek nagrod wybrali ludzi ktorzy maja mniejsze/wieksze pojecie o pilce i tyle ;s
0
Poprosilbym o link do ksw bo jak na razie kazdy sie tnie ;/
0
Ciekawe czy na lawke trafil SUarez
0
To prawda chcialem sie rozpisac ale bez sensu, gra jest tragiczna jedynie wyniki sa.
0
Niema to jak wymienic Sergiego Roberto jako pomocnika a i tak kazdy wie gdzie gra _._
1
Uwazam ze stracona bramka idzie na konto Unzue bo juz niema go z nami.
2
Nie przesadzaj tez go jakos nie trawie ale Alves robil to prawie caly sezon a "Delefele" raptem kilka meczy ;D
0
Ja uwazam ze nasza Barca gra przecietnie i tyle, mysle ze przyjdzie lepszy rywal i dupa lewego skrzydla niema bo "Suarez", Messi potrafi ale nie zawsze, pomagac zawsze trzeba ale czuje ze w tragicznym momencie nawet on nie pomoze
0
Nawet Homo Sapiensy nie zrozumieja takiej ilosci minut Gomesa
0
Oj nie tu,
0
Prawie drugi Own Goal.
2
Czym zawinil Paulinho ze moje oczy musza patrzec na Rakiticia?
0
Ale ten Suarez to jest kloc parodia pilkarza w tym sezonie
7
Przynajmniej Messi dostosowal sie ostatnio do poziomu kolegow :)
1
Polowa ludzi jest tu zbedna : )
0
Nie, tak gra i bedzie grala Barca w tym sezonie to sie nie zmieni. Fart sie w koncu skonczy bo na taka padake nie mozna patrzec
0
Pozytku z Suareza ostatnimi czasu niema w ogole. Co z tym czlowiekiem sie stalo szok
0
Jakos nigdy sie tym nie interesowalem ale jak zobaczylem Twittera tego Stanowskiego to jak bym typa spotkal to ta policja z Hiszpanii po mnie musiala by przyjechac. to jest idiota.
0
Haha ciekawe czy specjalnie zielinski tego nie zrobil