Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naliczylem 4 obroncow przed strzalem Messiego :)
2
Sfaulowali Messiego, Neymar dostal zolta to jest parodia
0
Dziekuje kolego.
0
Daj ktos link bo mnie ch uj zara strzeli
2
I sie zaczyna jak sie takch nie wykorzystuje to potem jest placz
1
Juve nas znisczy kontrami
0
Hahaha co sie musi stac zeby sedzia ogwizdal faul dla nas xD
0
Z drugiej strony nie mozna bronic sedziego ze byl zle ustawiony, jezeli byl to jest jego blad
1
Koles mowi ze Bayern byl nie wyrazny no nie wierze :S
1
Spokojnie Carvajal dostanie druga zolta to potem bedzie placz ze dostal nie slusznie pierwsza :)
0
Kompletnie nie rozumiem wykonywanie karnych w taki sposob szok
0
Wlasnie o to chodzi ze strzelic mozemy ale zobacz z jaka dziecinna latwoscia nam strzelaja te bramki, jak ktos wczseniej napisal potrzeba swiezej gry bo juz tego glodu niema.
0
Najgorsze jest gdy ogladasz mecz swojej druzyny a w druzynie wystepuja Rakitic Gomes i Mathieu ciezki temat. Dobranoc
0
Jedyne do czego nadaje sie Rakitic
2
Chciaalbym sie dowiedziec jakie zadania ma Rakitic w dzisiejszym meczu ? Koles jest caly czas przyklejony prawej strony dostanie pilke to odgrywa co to daje komu ? DO czego to ?
0
WYbacz ale nie moge na tego czlowieka patrzec irytacja ciag dalszy
0
Wyrzucic tego bezuzytecznego Rakitica bo to jest szok
0
Przegrywaj 2 : 0 wpusc GOmesa :D
1
Enrique godnie sie zegna
1
Wpadaja 2 gole, rozny wykonywali ponad minute a on nic nie dolicza : D
0
A Rakitic to kur nedzy co robi ? ani tego ani tego nic, tylko do tylu poda
1
Internety Internety 21 wiek tak wiem canal + ale internet i wszystko zacina
0
Ojc to przepraszam nie doczytalem do konca, w takim razie ze wszystkim sie zgadzam.
0
Wydaje mi sie ze z Robertem to zly przyklad, zobacz kogo mial Roberto w okolo siebie i patrzelismy na pewno przez pryzmat tego a Gomes jaka cala nasza linia pomocy nie istnieje.
1
Aha dziekuje Ci bardzo :) pozdrawiam
1
A jest 1 po polsku gdzies?
0
Super ekstra z takimi zawodnikami ciezko czegos nei osiagnac, a ten sezon i ta pomoc + wystawianie najzdrozszego drewna w historii pilki noznej to jest jakas kpina
2
Juz niech ten Enrique ucieka stad i niech wezmie ze soba tego drewnianego pajaca ze soba to jest smiech na sali ze caly sezon nie potrafi wystawic normalnego skladu na takie trudne mecze, zrobil swoje a teraz won.
0
Jak sie wystawia GOmesa i Denisa w 1 skladzie to wynik nie moze byc inny
0
Co to jest BTTS?