0

Naliczylem 4 obroncow przed strzalem Messiego :)

2

Sfaulowali Messiego, Neymar dostal zolta to jest parodia

0

Dziekuje kolego.

0

Daj ktos link bo mnie ch uj zara strzeli

2

I sie zaczyna jak sie takch nie wykorzystuje to potem jest placz

1

Juve nas znisczy kontrami

0

Hahaha co sie musi stac zeby sedzia ogwizdal faul dla nas xD

0

Z drugiej strony nie mozna bronic sedziego ze byl zle ustawiony, jezeli byl to jest jego blad

1

Koles mowi ze Bayern byl nie wyrazny no nie wierze :S

1

Spokojnie Carvajal dostanie druga zolta to potem bedzie placz ze dostal nie slusznie pierwsza :)

0

Kompletnie nie rozumiem wykonywanie karnych w taki sposob szok

0

Wlasnie o to chodzi ze strzelic mozemy ale zobacz z jaka dziecinna latwoscia nam strzelaja te bramki, jak ktos wczseniej napisal potrzeba swiezej gry bo juz tego glodu niema.

0

Najgorsze jest gdy ogladasz mecz swojej druzyny a w druzynie wystepuja Rakitic Gomes i Mathieu ciezki temat. Dobranoc

0

Jedyne do czego nadaje sie Rakitic

2

Chciaalbym sie dowiedziec jakie zadania ma Rakitic w dzisiejszym meczu ? Koles jest caly czas przyklejony prawej strony dostanie pilke to odgrywa co to daje komu ? DO czego to ?

0

WYbacz ale nie moge na tego czlowieka patrzec irytacja ciag dalszy

0

Wyrzucic tego bezuzytecznego Rakitica bo to jest szok

0

Przegrywaj 2 : 0 wpusc GOmesa :D

1

Enrique godnie sie zegna

1

Wpadaja 2 gole, rozny wykonywali ponad minute a on nic nie dolicza : D

0

A Rakitic to kur nedzy co robi ? ani tego ani tego nic, tylko do tylu poda

1

Internety Internety 21 wiek tak wiem canal + ale internet i wszystko zacina

0

Ojc to przepraszam nie doczytalem do konca, w takim razie ze wszystkim sie zgadzam.

0

Wydaje mi sie ze z Robertem to zly przyklad, zobacz kogo mial Roberto w okolo siebie i patrzelismy na pewno przez pryzmat tego a Gomes jaka cala nasza linia pomocy nie istnieje.

1

Aha dziekuje Ci bardzo :) pozdrawiam

1

A jest 1 po polsku gdzies?

0

Super ekstra z takimi zawodnikami ciezko czegos nei osiagnac, a ten sezon i ta pomoc + wystawianie najzdrozszego drewna w historii pilki noznej to jest jakas kpina

2

Juz niech ten Enrique ucieka stad i niech wezmie ze soba tego drewnianego pajaca ze soba to jest smiech na sali ze caly sezon nie potrafi wystawic normalnego skladu na takie trudne mecze, zrobil swoje a teraz won.

0

Jak sie wystawia GOmesa i Denisa w 1 skladzie to wynik nie moze byc inny

0

Co to jest BTTS?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?