Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja to bym zagral jednak dwoma obroncami i puscil w srodek Gomesa z Rafinha bo to sa jednak kreatorzy gry i podejrzewam ze bramek w ogole bysmy nie tracili ; D
0
Nie wiem do czego jest potrzebny ten Rafinha przyjmie i odda i to jest jego gra
6
Czyli musi byc duzo ze nie strzeli wiec stawiaj : D
0
Juz dziala przez chwile byla nie osiagalna ; )
0
Tymczasem cchcialem poczytac komentarze na notatniku jaka to jest Uefalona a tu dupa strona nie osiagalna
0
Lysy zrobi psikusa, zobaczyl ze Real i Barca ciagle sie kluca ze jeden dostaje slabego drugi kozaka wiec postanowi zrobic pare Barca Real : )
0
Skoro Messi byl tragiczny To Gomes Arda i Denis jacy byli ?
0
Messi przynajmniej cos potrafi zrobic :)
0
Tragiczny Denis
0
Uwierz ze ja mam to samo i powiem CI szczerze ze nie wierzylem w awans kompletnie ale jak juz bylo 5 : 1 to modlilem sie zeby 6 bramka wpadla po spalonym. Pozdrawiam : D
0
Tak tak ale tak sobie spojrzalem na powtorke karnego Neymara i Veratti byl tuz obok zanim Neymar oddal strzal :D
0
Veratti to chyba chcial za Neymara karnego wykonac zobaczcie gdzie stal przy strzale :D
0
Standardowo przed akcja bramkowa stream ulega zniszczeniu
0
Callejon nie powinien grac w tym meczu kompletnie
0
HAhaha a to karne od niego zaleza ? :D
0
Choc bledow w tym meczu bylo mnostwo jak zawsze zreszta, i w koncu karma wraca ale w koncu dali zolta kartke dla nurka; s
1
Ida z kontra z przewaga a on uderza farfocla no szok
0
Denis nasza przyszlosc a wszystko oddaje co ma
0
Nawet w takim meczu kazdy nasza pomoc jest slaba : D
0
Umtiti chyba myslal ze slupki sa kwadratowe :D ogolnei nie jego bramka ale jakby poszedl na srodek bramki to pilke by wybil :D
0
W sumie z jednej strony masz racje ale skoro Ty wyraziles swoja opinie to dlaczego Pique i inne Guti nie moze czegos na glos robic ;) pozdrawiam
0
To juz nawet nie jest smieszne wrzutki wrzutki karny farfocel i tak w kolko, trawa jest zielona
0
BRAWO
0
No a do kogo teraz mam sie przyczepic jak pilka kolo glowy minela ?
0
Pamietaj ze najwazniejsza jest gra nogami
0
Ter Stegen kozak :D
0
A jak wypada z gra nogami ?
0
Juz mogl wystawic 4 obroncow moze mniej sytaucji atletico by mialo :D
0
Uwazam ze Luis strzeli sobie w kolano grajac 3 obroncami kontra pojdzie to nas zabija ale obym sie mylil i mial milion hejtow pod tym komentarzem.
0
W takim razie zobacz statystyki bo podobno statystki wszystko mowia.