2

Ja to bym zagral jednak dwoma obroncami i puscil w srodek Gomesa z Rafinha bo to sa jednak kreatorzy gry i podejrzewam ze bramek w ogole bysmy nie tracili ; D

0

Nie wiem do czego jest potrzebny ten Rafinha przyjmie i odda i to jest jego gra

6

Czyli musi byc duzo ze nie strzeli wiec stawiaj : D

0

Juz dziala przez chwile byla nie osiagalna ; )

0

Tymczasem cchcialem poczytac komentarze na notatniku jaka to jest Uefalona a tu dupa strona nie osiagalna

0

Lysy zrobi psikusa, zobaczyl ze Real i Barca ciagle sie kluca ze jeden dostaje slabego drugi kozaka wiec postanowi zrobic pare Barca Real : )

0

Skoro Messi byl tragiczny To Gomes Arda i Denis jacy byli ?

0

Messi przynajmniej cos potrafi zrobic :)

0

Tragiczny Denis

0

Uwierz ze ja mam to samo i powiem CI szczerze ze nie wierzylem w awans kompletnie ale jak juz bylo 5 : 1 to modlilem sie zeby 6 bramka wpadla po spalonym. Pozdrawiam : D

0

Tak tak ale tak sobie spojrzalem na powtorke karnego Neymara i Veratti byl tuz obok zanim Neymar oddal strzal :D

0

Veratti to chyba chcial za Neymara karnego wykonac zobaczcie gdzie stal przy strzale :D

0

Standardowo przed akcja bramkowa stream ulega zniszczeniu

0

Callejon nie powinien grac w tym meczu kompletnie

0

HAhaha a to karne od niego zaleza ? :D

0

Choc bledow w tym meczu bylo mnostwo jak zawsze zreszta, i w koncu karma wraca ale w koncu dali zolta kartke dla nurka; s

1

Ida z kontra z przewaga a on uderza farfocla no szok

0

Denis nasza przyszlosc a wszystko oddaje co ma

0

Nawet w takim meczu kazdy nasza pomoc jest slaba : D

0

Umtiti chyba myslal ze slupki sa kwadratowe :D ogolnei nie jego bramka ale jakby poszedl na srodek bramki to pilke by wybil :D

0

W sumie z jednej strony masz racje ale skoro Ty wyraziles swoja opinie to dlaczego Pique i inne Guti nie moze czegos na glos robic ;) pozdrawiam

0

To juz nawet nie jest smieszne wrzutki wrzutki karny farfocel i tak w kolko, trawa jest zielona

0

BRAWO

0

No a do kogo teraz mam sie przyczepic jak pilka kolo glowy minela ?

0

Pamietaj ze najwazniejsza jest gra nogami

0

Ter Stegen kozak :D

0

A jak wypada z gra nogami ?

0

Juz mogl wystawic 4 obroncow moze mniej sytaucji atletico by mialo :D

0

Uwazam ze Luis strzeli sobie w kolano grajac 3 obroncami kontra pojdzie to nas zabija ale obym sie mylil i mial milion hejtow pod tym komentarzem.

0

W takim razie zobacz statystyki bo podobno statystki wszystko mowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?