Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha ciekawe czy specjalnie zielinski tego nie zrobil
0
Auba w swoim stylu w takim meczu
0
Parodia bedzie jak sie zgodzi.
1
Plaster cala polowe biegal za nim ;)
1
22 karne z rzedu ;)
1
Tak czy siak trzeba pogratulowac dla Realu ilosci strzelonych bramek. Pozdrawiam
0
Chyba powtorki meczy sie klaniaja.
0
Prosze Cie ale tam ta lewa strona wyglada a u nas co Alba sam nic nie zrobi ;s
0
Wlasnie pisalem o Lechii :D niech ludzie popatrza co tam gral xd
2
Wygrac mecz z Juventusem bez Lewego skrzydla = Barcelona.
1
Messim po prostu trzeba sie urodzic :)
0
Odpal sobie mecz Neymara na tle "Lechii Gdansk" a nie piszesz ze Cie irytuje Dembele z Juventusem ;s
0
Fakt sluszna a Pjanic dlaczego nie dostal ?
0
Ale i tak powiedza ze Dembele nic nie gra, poki co tak na prawde z przodu nikt nie gral ale przez pryzmat transferu wszystko wypomna :)
0
Messiemu to te rozgrywanie nie wychodzi juz chyab 3 strata w srodku a potem rodzi sie taka kontra.
9
Kompletnie nie rozumiem tego "lewego skrzydla" ktorego niemamy ;s
0
Po 1 to w ogole wyskoczyl odrazu porownaniem do Barcelony to trzeba byc pacholkiem.
0
Statystyki statystykami ale kolego to jest dopiero paczatek wrzesnia ;D
0
Glupi komentarz i glupsza odpowiedz. Nie pozdrawiam.
2
A za kogo dzis nie przeplacisz?
0
Dlaczego Kovacic Nie dostal zoltej ? A gracze Valenci zostaja zasypani kartkami -.-
9
CIezko sie patrzy na Paco totalnie bezuzyteczny.
6
Tak wlasnie sie konczy cykl barcelony, niema co sie oszukiwac bartomeu to sabotazysta niech zgnije gosciu ;)
0
Ja to tego nie rozumiem, ktos z nas placi te pieniadze ? Niech i dadza 200 za jednego ;s my ich potrzebujemy jak tlenu bo znowu gablota sie zapelni max pucharem krajoeym. Pozdrawiam
0
Lukaku i Pogba ile to milionow teraz zjebalo ? :D
0
Zapomniales o tym ze jak pilka poodbija sie od obroncow albo od jakiejs galezi naszego Luisa i to i tak ma ja pod nogami :D
0
Stary ten kto chce zostac to i niech bedzie mial 1 centa tej smiesznej klauzuli, fakt gdyby wiedzieli, ze Neymar chce odejsc to na pewno dali by wiecej ale gdybac sobie mozna. Pozdrawiam.
2
Wiesz co to jest za strona?
0
No porownanie dales ze szok Delefele jezdziec bez glowy i Neymar medzik men. Pozdrawiam
0
Dzieki za wszystkie odpowiedzi, czyli wszystko jasne pieniazki, bo wyzwanie jezeli szuka wyzwan w PSG to nie oszukujmy sie.