Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mysle ze wiecej niz akutalnie kazdy nas "pomocnik"
0
Wez podkresl ze do tylu albo w bok
0
Moze zwalniac nie ale tak na prawde co on zrobil, kazdy sie jara "poukladal zespol" no ma takich zawodnikow jakich ma ale z przodu i tak nic nie wychodzi od poczatku sezonu w kazdym meczu bylo po pare sytuacji, dzisiaj do przerwy 1 po rzucie roznym (moze Unzue wpadl na chwile)
2
Oczy krwawia Rakitic to taki slimak ze szok
0
Osobiscie nigdy go nie lubilem tak jak Rakiticia : )
0
Rakitic to wspanialy kreator.
0
Widze gramy na "stare"
0
Drugi sezon ciezko sie patrzy na gre Barcy
1
Bardziej dalbym te zdarzenia po kursie 1.10-1.20 to sa pewniaki ;D
0
To ze trzeba robic to sie zgodze ale on tego nie robi ;D
0
Niech wraca wszyscy widza jak wyglada jego gra tylko psychofani beda jacy beda ;)
0
Po 1 polowach w 8 meczach 4 bramki tragedia.
Edit. 5
3
Ja nadal jestem za tym ze sie nie nadaje do Barcy : D nic sie nie zmienilo
1
Spoko dzieki :D Niech mnie jada ale racja jest po mojej stronie tlumaczenie ze koles wejdzie raz na 5 spotkan no wlasnie to jest Barcelona a nie Getafe tu trzeba zawodnikow ktorzy wlasnie wejda i cos zrobia a nie kolejne pacholki "dogram do najblizszego"
0
Wlasnie ale nie Barca bo z taka pomoca Denis - Rakitic to z przodu nic niema
0
No jezeli tak ma wygladac "talent" czy tam "nastepca" Iniesty, ktory nie traci pilek i jest caly czas faulowany to ja juz nie wiem jakiego potrzebujemy pomocnika.
0
Denis jest co ty...
3
Prosze Cie nie osmieszaj sie.
54
Denis 40 minut gry nic nie pokazal : D idealny zmiennik
0
Najwazniejsze ze Denis wszedl i duzo daje
0
Moze jestem przerwazliwiony na jego punkcie ale dla mnie jest po prostu slaby ;/
0
Komentarz usunięty
5
Mecz nam ucieka a oni wszystko na spokojnie jdnak mieli racje drugie polowy w naszym wykonaniu sa slabe.
5
Rakitic jest tak wolny ze swoim balansem ciala pokazuje co chce z pilka zrobic to jest szok
1
Umtiti chyba czuje oddech Vermy
0
Nawet myslenie Suareza nie jest w formie kiedy ma strzelac to podaje.
5
Niee, po prostu nic mu nie wychodzi a on nadal wszystko probuje sam robic jest egoista i slabym pilkarzem nie nadaje sie do tej druzyny i tyle
0
Ja to tylko zarzadu nie rozumiem kto mial taki pomysl w glowie zeby wziac takiego zawodnika on na lawke do Bruk Betu sie nie nadaje a gra w Barcelonie szok ;s
1
Doczekalismy sie zwodu na prawa noga :D
1
Nie jestem pewien ale to chyba Swiecicki powiedzial