0

Mysle ze wiecej niz akutalnie kazdy nas "pomocnik"

0

Wez podkresl ze do tylu albo w bok

0

Moze zwalniac nie ale tak na prawde co on zrobil, kazdy sie jara "poukladal zespol" no ma takich zawodnikow jakich ma ale z przodu i tak nic nie wychodzi od poczatku sezonu w kazdym meczu bylo po pare sytuacji, dzisiaj do przerwy 1 po rzucie roznym (moze Unzue wpadl na chwile)

2

Oczy krwawia Rakitic to taki slimak ze szok

0

Osobiscie nigdy go nie lubilem tak jak Rakiticia : )

0

Rakitic to wspanialy kreator.

0

Widze gramy na "stare"

0

Drugi sezon ciezko sie patrzy na gre Barcy

1

Bardziej dalbym te zdarzenia po kursie 1.10-1.20 to sa pewniaki ;D

0

To ze trzeba robic to sie zgodze ale on tego nie robi ;D

0

Niech wraca wszyscy widza jak wyglada jego gra tylko psychofani beda jacy beda ;)

0

Po 1 polowach w 8 meczach 4 bramki tragedia.
Edit. 5

3

Ja nadal jestem za tym ze sie nie nadaje do Barcy : D nic sie nie zmienilo

1

Spoko dzieki :D Niech mnie jada ale racja jest po mojej stronie tlumaczenie ze koles wejdzie raz na 5 spotkan no wlasnie to jest Barcelona a nie Getafe tu trzeba zawodnikow ktorzy wlasnie wejda i cos zrobia a nie kolejne pacholki "dogram do najblizszego"

0

Wlasnie ale nie Barca bo z taka pomoca Denis - Rakitic to z przodu nic niema

0

No jezeli tak ma wygladac "talent" czy tam "nastepca" Iniesty, ktory nie traci pilek i jest caly czas faulowany to ja juz nie wiem jakiego potrzebujemy pomocnika.

0

Denis jest co ty...

3

Prosze Cie nie osmieszaj sie.

54

Denis 40 minut gry nic nie pokazal : D idealny zmiennik

0

Najwazniejsze ze Denis wszedl i duzo daje

0

Moze jestem przerwazliwiony na jego punkcie ale dla mnie jest po prostu slaby ;/

0

Komentarz usunięty

5

Mecz nam ucieka a oni wszystko na spokojnie jdnak mieli racje drugie polowy w naszym wykonaniu sa slabe.

5

Rakitic jest tak wolny ze swoim balansem ciala pokazuje co chce z pilka zrobic to jest szok

1

Umtiti chyba czuje oddech Vermy

0

Nawet myslenie Suareza nie jest w formie kiedy ma strzelac to podaje.

5

Niee, po prostu nic mu nie wychodzi a on nadal wszystko probuje sam robic jest egoista i slabym pilkarzem nie nadaje sie do tej druzyny i tyle

0

Ja to tylko zarzadu nie rozumiem kto mial taki pomysl w glowie zeby wziac takiego zawodnika on na lawke do Bruk Betu sie nie nadaje a gra w Barcelonie szok ;s

1

Doczekalismy sie zwodu na prawa noga :D

1

Nie jestem pewien ale to chyba Swiecicki powiedzial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?