Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja troche czasu trza mu dac ale wydaje mi sie ze najwiekszym problemem moze byc glowa to od tego zalezy czy sie wkomponuje w zespol bo talent i umiejetnosci to chyba slepy zauwazy ze ma. Pozdrawiam
0
Ale rak nie wyjal z kieszeni
0
Ale Juventus to moglby cos wsadzic ;s
0
Nie to ze odradzam ale to hokej jest ciezszy do obstawienia xd
1
Dzieki na waciki i 1 kupon bedzie
0
To probuj z checia kupon podkradne xd mi takie cos dzis od bardzo dawien ;s
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NzY0NjUzMzYwMDolj1ryH7dOUIzd0XU=&kind=MAIN
0
No mi w koncu wejdzie na waciki bedzie
1
Haha konie jakies albo snokera
0
Juve ale widze prowadzi
0
Jakies typy na nowy rok? ;D
10
Smiech na sali 5 kupon z rzedu i ostatni mecz nigdy wiecej wloskiej ligi
0
Pany potrzebuje pomocy w sprawie fortuny moglby ktos sie zglosic ?
0
Dziwnie brzmi kwestia motywacji, czyli od tylu lat jezdza na anoeta po wpierdziel?
1
Nie wiem jak bylo 10 lat wstecz ale ten filmik pokazuje jaka frustracja i jak czasami tym ludzion odcina sie prad, przeciez wiekszosci te wejscia sa tak brutalne ze szok a jakos nie przypominam sobie zeby Barca grala w tako sposob choc moge sie mylic
0
Piekne to jest ;D
0
Hahahahaha
1
Ten czlowiek powinien sie leczyc dozywotnio, milion kamer a on po kazdym incydencie sie kloci szok
0
Dobry troll
1
Spokojnie na koniec wyjdzie ze dostanie ja Isco albo inny Ronaldo
0
Czlowieku czy to jest jakis przymus zeby to wykupic? Nie chcesz nie ogladasz tyle
2
Zobacz jaka roznica jest pomiedzy Messim a Robaldo niektorzy tego 1 staraja sie wylaczyc ten drugi sam sie wylacza
0
Ma ktos skrot meczu po polsku?
0
Moze nalo sytuacji ale cisna ale sedziowie...
0
To jest tragedia jak sedziowie maja wplyw na wyniki w La liga
0
I wez tu stawiaj mecze toc to porazks z tymi sedziami
1
Szczerze ta szatnia jakas slaba jak na standardy w tych czasach w A klasie w podobnej bylem
0
Panowie jak po treningu na Bernabeu? Jakies kontuzje byly czy wszyscy zdrowi na nowy rok?
8
Messi to ma wyjebke na ten mecz, biegac sie nie chce podaje na wyjebce wszystko to wolne
2
Srodek ponocy przepasc po prostu, Real miazdzy
0
Ja to tylko mam nadzieje ze przy tylu kamerach Suarez nie bedzie pokazywal swojego symulowania ;s