La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

2

Ciekawe czy Messi w koncu dostanie w tym sezonie nagrode dla pilkarza miesiąca?

W grudniu Messi:

1) mecz z Celta: gol i udzial przy drugiej bramce - najlepszy gracz spotkania
2) mecz z Villareal: gol i udział przy pierwszej bramce - obok Alby najlepszy gracz spotkania
3) sredni, ale tez pechowy mecz z Deportivo jednak zakonczony z asysta
4) gol i asysta z bialymi - wiele wykreowanych sytuacji (Suarez, Semedo, Paulinhox2, Gomes), drybingi i to wszystko mimo indywidualnego krycia

W sumie: 3 gole, 2 asysty, istotny udzial przy dwoch kolejnych golach

Dobry grudzien zaliczyl tez Iago Aspas - ktory strzelil 4 gole i awansowal na 2 miejsce w klasyfikacji strzelcow w La Liga. Iago zgarnal nagrode w poprzednim miesiacu, wiec mozliwe, ze miesiac po miesiacu nie beda go wyrozniac - zwlaszcza jesli osiagniecie dobre ale nie spektakualrne. W listopadzie bylo solidnie, ale tez to nie byla petarda - 3 bramki.

Poza tym to dobry miesiac w wykonaniu Eibar - 10 pkt: po 3 bramki Inuiego i Jordana, to moze zostac zauwazone oraz Alaves - 3 wygrane (4 gole Ibai Gomeza)

Jednak w przkrouju miesiaca to chyba Leo zasluzyl najbardziej. zwlaszcza, ze to byla postawa w meczach trudnych (Celta, Villareal, Real)

1

@mekston Spokojnie na koniec wyjdzie ze dostanie ja Isco albo inny Ronaldo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?