Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Osobiscie tez juz nie moge go sluchac i choc tego nie lubie to musze wlaczyc muzyke zamiast sluchac tego czlowieka.
0
Ja piedziele smiechy hihy z tym komentatorami ale juz tych razycych bledow nie da sie sluchac ;s gramy ze szwecja ale skolatane nerwy ma sloweniec
0
W pomocy taki scisk tyle ludzi, a kazdy gra tragedie ;(
0
To jak to jest z ta klauzula zawdonik nic niema do gadania ?
1
To tak jak Teo w 50 meczach strzelil 30 bramek i 5 goli ; D - Borek
0
Witam nie moglem obejrzec meczu Argentyny i mM pytanie jak zagrala jako zespol i jak zagral Messi?
0
Buffon popisowy mecz
0
Higuain niech juz zejdzie bo w 2 polowie to on woli chyba hamburgera zjesc niz cos grac
0
Moze to byl jakis pupil Enrique tej decyzji nikt nie zrozumie przez caly sezon granie 2 pomocnikami i jednym drewnem taka prawda.
0
Prosze Cie zagral bardzo dobrze z Bayernem x2 i raz Atletico a tak to trzyma swoj poziom jak przez caly sezon tak jestem hejterem ale taka jest prawda ;) pozdrawiam
0
Prosze Cie siebie chyba oszukujesz ;D co ten czlowiem daje Barcelonie ze tak spytam?
5
Wystaw pomocnika na prawa obrone, kup pomocnika za 30 melonow i zmien go za pomocnika z prawej obrony na prawa obrone- Luis Enrique
16
Najbardziej boli ze taki Eibar niegrajacy o nic ma wieksza motywacje niz taka druzyna jak Barcelona ktora jednak gra o te mistrzostwo.
0
Ogolnie koles ma w przepisach ze 4 zolte w jednym meczu to u niego czerwonw
1
To jest nie pojete zeby w takiej lidze "najlepszy klub swiata" strzelal tyle goli ze spalonych szok ;D
2
#malagamusisz
5
Ale i tak beda wypominac Barce z Czelsi o Bayernie juz dawno zapomnieli ;)
0
Jaki ten Gamero jest tragiczny to szok
1
Jasne masz racje bo jednak bylismy z tego znani, kurde uwierz ze ogladajac kazdy mecz i patrzac na pomoc mnie to osobiscie boli, oczywiscie byly przeblyski.
1
Jezeli Barca obierze taka polityke ze bedzie czekac az ktos odpali to czeka kilka lat posuchy, tu niema czasu zeby ktos "odpalal" caly sezon gramy bez pomocy kilka nastepnych lat nie dal bym rady, zacytuje kolege z tego forum "musialbym wykupic wszystkie masci na bol dupy"
0
Z Thiago to bylby interes jak Juve-Manchester i Pogba : D przeciez to jest porazka zycia bo nie wiem jak mozna to nazwac :D
0
Hej ja mam folie 3mk do edza, oczywiscie wieksze prawdopodobienstwo ze moze peknac jest na folii ale co Ty z nim robiez ze zalezy Ci na szkle?
0
Jeszcze zeby te stale fragmenty gry cos dawaly druzynie "cokolwiek" : D
5
Haha odpoczywali a wygladaja jakby grali co 2 dni
1
Cos Messi dzisiaj jakis skacowany ; [
5
Tez tak mysle : /
0
6 minuta Messi 4 strata : D
0
Kibic1985 zadal Ci normalne pytanie a Ty odpowiadasz kolejnym pytaniem, jezeli tak sie interesujesz pilka to Twoje pytanie jest dla ludzi o malym zasobie wiedzy na temat pilki noznej ze tak powiem. Pozdrawiam
3
Najbardziej boli to ze on nie kreuje nic tylko dostaje patelnie, tak tez trzeba sie umiec znalezc ale to boli w ch*j jak go beda oceniac.
0
Niee, dzisiaj griezmana nie bylo wcale taki wielki grajek