Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wlasnie powinni a graja Gomesy i inne Denisy ;s
0
Pawel Brozek ?
0
Ja o naszej perelce Gomesie pisze ;((
4
Co Ty boga pomocy nie poznajesz?
1
Najlepszy zawodnik meczu jedyny ktoremu sie chce, schodzi z boiska szok Valverde chyba bral lekcje u Ancelottiego co do zmian
1
Suarez nawet jak wrzuca.to szuka Messiego
0
Sprzedac moze nie ale odpoczynek na do konca sezonu by sie przydal, ja na b-klasoeym boisku lepiej pilke przyjmuje niz on na takim dywanie.
0
Ja juz nawet nie licze ns dobry wystep bo tylko sie rozczaruje ;D
24
On porownal Dybale z "Ronaldem" a Ty o pilkarzach Barcy
1
Jeden z najwiekszych symulantow wypowiada sie o karnym zenada.
1
Co wy macie z tym ze specjalnie gra na niskich obrotach, Na jesien mial wiecej patelni niz teraz po prostu jego skutecznosc byla tragiczna wiec takie gadanie jest bez sensu
38
Najlepsze ze on jak "zawsze gra" to pokazuje swietny poziom
0
Akurat ja trzymam kciuki za to ;D nie lubie go, jedynie bronia go wyniki stylu zadnego i "Enrikowskie" zmiany
0
I dobrze za takoe miliony
0
Co mecz jest to samo sa zmeczeni
0
Nie wiem moze sam odejdzie
0
Takie same jak styl gry jego druzyny.
0
Niech ten sezon sie juz konczy bo na gre nie mozna patrzec
0
To zejebiscie koles zagral kilka podan do przodu kilka do tylu i gra dobry mecz go juz dawno w tym miescie nie powinno byc, tyle czasu tyle pieniedzy a on dzisiaj gra "dobry mecz"
0
Ale on od dobrych kilku meczy kaleczy sie ;/
0
Co zrobil takiego?
1
Uwazam ze Suarez powinien przesiedziec kilka meczy bez niego jakos sobie poradzimy ale jest tragiczny
0
Rakitic i jego przerzuty
0
Janusze.
0
Z Messim cos zlego sie dzieje ;/
1
Spokojnie to w nagrode ;)
1
A nie jest tak? Fakt w pilce szczescie trzeba miec ale my ostatnio tylko na tym bazujemy
1
Podsumowal swoj wystep
0
A Messi gra?
0
Dokadnie.