0

Kolego tak wyglada 90% meczow na tym mundialu strzeli ktos i bronienie laga ;(

0

1 sezon mial mierny ;)

0

I godzine laga do przodu !!!!!

3

Super fajnie ale jak juz go kopia nie mal w kazdym meczu to juz nikt o tym nie napisze o symulowaniu ttzeba bo to zle fuu

0

Bez kitu oni tylko na kontrach bazuja

0

Jak to mozliwe hahaha musialby mu noge chuba polamac ten var to smiech na sali hhaha

0

Niestety nie chce sie ogladac tego o Rosji nie wspomne bo grali 120 minut z tego 80 minut laga, Szwedzi to samo fakt wyniki maja, albo ktos powie "a co maja sie otworzyc" to ja powiem ze jako kibic pilki noznej chcialbym dobre mecze, a nie strzelisz bramke i juz tylko 1 deuzyna probuje cos zrobic.

0

Parodia z tymi druzynami jest.

4

5 turniej Mistrzostw Swiata ogladam, poziom tragiczny, czekasz na te mecze i co mecz rece opadaja, bronienie bronienie rzygac sie chce

2

Boli ze przechodzi druzyna grajaca w taki sposob boli bardzo

0

Za jakie grzechy Di maria jest na tym turnieju to ja tego nie zrozumiem koles juz nawet kopnac nie potrafi

6

Bo teraz "najlepszy zawodnik" to ten ktory wygrywa trofea i jest jednym z lepszych w swojej druzynie i taka jest prawda, co z tego ze Messi bil na glowe kazdego w dryblingach, we wszystkim co na logike i zdrowe myslenie jest potrzebne do uzyskania miana najlepszego skoro wygrywa ten ktory jest jednym z wielu ale ma trofea ;)

4

Zobacz ile osob pojechalo, czy tylko Peszko nie gral?

0

Co on placze ;Oo.

0

No w koncu do domu drwale !!!!

0

Udajesz takiego czy jak ? Po moich dwoch komentarzach chyba powinienes zrozumiec o co mi chodzilo i czego nie lubie.

0

Przyjechali na Mistrzostwa Swiata sie bronic, nic mi nie zrobili ale oczy krwawia

0

Gardze takimi zespolami jak Kostaryka szkoda ze tp nie 90 minuta

3

Dokladnie powiem ze jestem jego fanbojem w ch*j ale to co ludzie twierdza jest straszne wiecznie jego wina wiecznie cos. Boli mnie to w chu*.

0

Co to znaczy kolektywu jak Islandczycy?

0

A co powiesz o Ramosie jak na niego milion kamer patrzy, milion ludzi a on i tak sie kloci ze nic nie zrobil xD

8

Iran moze sobie piatke przybic z Islandia napastnicy byli nawet na 20 metrze szok

0

To w takim razie ogladalem inny mecz.

0

Dzisiaj byl jednym z najjlepszych?

0

Dalej trzeba go wychwalac w niebiosa !

1

Nie no racja w najwazniejszej fazie to Bednarek zawinil ale dalej bede trzymal swoja strone ze Krycha zachowal sie jak zawodnik b klasy "laga do przodu" a on postanowil "laga do tylu" ;(

0

Hahahahah.

0

Moim zdaniem Krychowiak ponosi odpowiedzialnosc za ta bramke, caly mecz podawal do tych najblizszych a raz z glupial i postanowil pobawic sie kto wyzej kopnie i to jesacze w kierunku swojej bramki szok

0

Cionek tragedia ? Mam wrazenie ze on w polsce jest taktowany jak Gomes na La Rambli, choc Gomesa sam hejtuje bo jest dobrym materialem do pieca to Cionka za co? Co takiego Cionek zrobil ze kazdy uwaza ze zagral slabo ? Nie biore pod uwagi bramki bo odbilo sie od galezi moze nie zagral nadzwyczajnie ale badzcie choc troche obiektywni bo jezeli cionei zagral tragicznie to nie wspomnie nic o Piszczku czy nawet o Lewym.

0

W 90 + 3 zawodnikow chcialo wykonac aut to jest dopiero gra na czas naszych orlow xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?