Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
4
Rozny po rece Bejla ;D i standardowo sytuacja wywalczona po uwaga WRZUTKA ;DD
0
Griezman wrocil do treningow czy jak?
1
Julen przejal paleczke.
6
Nowy sezon te same lokcie ten idiota nigdy sie nie zmien8
0
Z pocalowaniem.reki bym bral
0
Dembele strata za strata
0
Munir, Paco to juz nawet smieszne nie jest.
0
Ja pierdziele teraz kazdy bedzie o tym pisal ze strzelil 14 bramek ;s tutaj nadal jest cienki jak sik pajaka
0
Odebrac nie ale jest to po prostu niesprawiedliwosc choc zycie jest nie sprawiedliwe ;D
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NjI0MzA0NDkwMDpdarnp9Ccy4aQKIZo=
&kind=MAIN. to tez boli ;(
1
Duzo w tym racji tylko ze wydaje mi sie jak messi stal by tam gdzie powinien to tych pilek by nie mial wcale
0
Ja uwazam ze to jest lepsze niz kilja meczy ;D tylko jak to jesy z tym podatakiem bo przykladowo na fortunie jestes jeszcze w plecy a tu 8 stow do przodu
0
Nie zabieraja podatku ze tak zapytam?
4
Chocby dlatego ze to podstawowy zawodnik a Rafinha i tak bedzie dostawal ochlapy albo zara jakis uraz.
0
Moze smiac nie ale gosc nie doz ze drewno to jeszcze go type tu trzymali, jeden z lepszych ruchow Barcy
0
Konkurencji? Kupili "kurtule" do 1 a nie fo rywalizacji
2
Przeciez kolega wyzej dal tylko statystyke ;O
4
Ogolnie fajnie sobie klepia "mlodziency" ale mam 2 ale Arthur za bardzo asekuracyjnie i Vidal dramat szok niedowierzanie
1
Nie wiem czy to sarkazm czy co ale ten "pilkarz" nawet do tarcia chrzanu sie nie nadaje, drewno drewno i jesCze raz kloda
0
Tak tak sie sprzedaje a trofeow 0
1
Teraz to sie popisales jezeli wsadzasz brutalne faule ze zwyklymi kopniakami to gratulacje, jedni musza konczyc kariery a drudzy rehabilotowac sie przez x czasu.
0
Haha dokladnie ;D.
1
Demolowania po 1 ;0
0
Ja napisze krotko, mozna sobie gadac blablablabla co jest priorytetem, a w pilce najwazniejsze jest szczescie i dyspozycja dnia tyle ;)
0
Dokladno3 najwiekdxa lajza pilki !!!!
6
A Typowy jugol byl taki kontuzjowany ze teraz pol boiska przebiegl ;)
1
Nienawidze tego sedziego, upatrzy sobie druzyne i dyktuje pod nia caly mecz, fakt Anglia nie nie zagrala ale faule auty rozne a bylo ich co najmniej kilka na korzysc Angli odgwizdane w druga strone, jest malym szczurem i tyle.
0
Nie zycze mu zle ale on jest jedna z najwiekszych lajz w pilce.
1
Dna Realu ;D.