0

Komentarz usunięty

4

Rozny po rece Bejla ;D i standardowo sytuacja wywalczona po uwaga WRZUTKA ;DD

0

Griezman wrocil do treningow czy jak?

1

Julen przejal paleczke.

6

Nowy sezon te same lokcie ten idiota nigdy sie nie zmien8

0

Z pocalowaniem.reki bym bral

0

Dembele strata za strata

0

Munir, Paco to juz nawet smieszne nie jest.

0

Ja pierdziele teraz kazdy bedzie o tym pisal ze strzelil 14 bramek ;s tutaj nadal jest cienki jak sik pajaka

0

Odebrac nie ale jest to po prostu niesprawiedliwosc choc zycie jest nie sprawiedliwe ;D

1

Duzo w tym racji tylko ze wydaje mi sie jak messi stal by tam gdzie powinien to tych pilek by nie mial wcale

0

Ja uwazam ze to jest lepsze niz kilja meczy ;D tylko jak to jesy z tym podatakiem bo przykladowo na fortunie jestes jeszcze w plecy a tu 8 stow do przodu

0

Nie zabieraja podatku ze tak zapytam?

4

Chocby dlatego ze to podstawowy zawodnik a Rafinha i tak bedzie dostawal ochlapy albo zara jakis uraz.

0

Moze smiac nie ale gosc nie doz ze drewno to jeszcze go type tu trzymali, jeden z lepszych ruchow Barcy

0

Konkurencji? Kupili "kurtule" do 1 a nie fo rywalizacji

2

Przeciez kolega wyzej dal tylko statystyke ;O

4

Ogolnie fajnie sobie klepia "mlodziency" ale mam 2 ale Arthur za bardzo asekuracyjnie i Vidal dramat szok niedowierzanie

1

Nie wiem czy to sarkazm czy co ale ten "pilkarz" nawet do tarcia chrzanu sie nie nadaje, drewno drewno i jesCze raz kloda

0

Tak tak sie sprzedaje a trofeow 0

1

Teraz to sie popisales jezeli wsadzasz brutalne faule ze zwyklymi kopniakami to gratulacje, jedni musza konczyc kariery a drudzy rehabilotowac sie przez x czasu.

0

Haha dokladnie ;D.

1

Demolowania po 1 ;0

0

Ja napisze krotko, mozna sobie gadac blablablabla co jest priorytetem, a w pilce najwazniejsze jest szczescie i dyspozycja dnia tyle ;)

0

Dokladno3 najwiekdxa lajza pilki !!!!

6

A Typowy jugol byl taki kontuzjowany ze teraz pol boiska przebiegl ;)

1

Nienawidze tego sedziego, upatrzy sobie druzyne i dyktuje pod nia caly mecz, fakt Anglia nie nie zagrala ale faule auty rozne a bylo ich co najmniej kilka na korzysc Angli odgwizdane w druga strone, jest malym szczurem i tyle.

0

Nie zycze mu zle ale on jest jedna z najwiekszych lajz w pilce.

1

Dna Realu ;D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?