0

Komentarz usunięty

3

Gratulacje w kazdym meczu w fazie pucharowej byly kontrowersje szkoda ze na ich korzysc mam nadzieje ze w koncu cos z tym zrobia milion kamer wszyscy widza a i tak wygrywaja biali szkoda strzepic ryja mam nadzieje ze ktos sie tym zajmie.

0

Bramkarza nie skomentuje ale to co sabotazysci tacy jak Lallana i Firmino pokazali w tym meczu to jest nie pojete

0

Karius !!!!!

0

Hahaha ledwo go dotknal i zolta dostal haha to jest pakt jak choj

0

Ja nie wierze ze taki pilkarz jak lallana gra w finale ligi mistrsow

0

Lallana ladny sabotazysta kolowrotek by mu sie przydal

0

Czysto ;D idz sie poloz juz

1

Toc to jest lajza do potegi koles trzyma reke do samego upadki na ziemie, nie zycze nikomu zle ale mam nadzieje ze za to karma przyjdzie szybko za to wszystko kim jest i co robi.

9

Typowy ramos jak ja go nienawidze

2

Wygrali ? Wygrali? Jak mowic o stylach to porownaj Portugalie ktora nie wygrala zadnego meczu a jednak w finale sie znalazla

0

A roma ile stracila? A Barca ?

0

Ja uwazam ze tal bo to on nadal "taki styl" przez caly sezon az oczy bolaly

0

Nie przesadzaj tak samp sie prezentowal jak Suarez, ja bym ich dwoch zmienil za Paco

0

Rekordi niema to sama rezeraa powinna grac niech wachna cos ostatni raz

0

Wchodzi sobie tako Suarez Pi****** co popadnoe zarobi kilka milionow o do domu

0

Mam nadzieje ze Valverde jeszcze bede ogladal tylko z Sociedad

0

Aha ja tam widze w 80 % sezonu ;) Ciezko sie oglada "barce Valverde"

0

Suarez rakitic i dembele byli juz po 1 bramce do zmiany

0

Dembele swoja gra zartuje sobie z Barcy ;D

0

Suarez moglby sovie darowac i tez siasc na lawke jest tragiczny, i zadna bramka w tym meczu tego nie zmieni.

0

Dla nich to nawet jak ramos by zlapal w polu karnym pilke to by go bronili, swietny filmik pokazujacy cala faze pucharowa w kazdym meczu na prawde duza kontrowersja.

1

Chodzi mi o to ze w obronie jest tragiczny

1

MArcelo na lewego obronce sie nadaje tak samo jak ja

2

Messi krwia sie zalewa nawet faulu niema, Ramosa lokciow to nawet nie liczy bo chyba nie znam takiej liczby, fakt czerwone mial ale po 1 meczu. Zenada zenada zostanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ty tak powaznie?

0

Ten czlowiek jest zepsuty on widzi tylko jedno, przeczytalem " ten artykul" to noz mi sie otworzyl byla tam jakas wzmianka o Bejlu i to by bylo na tyle a Barca powinna konczyc w 5 szkoda ze za Mourinho nie dawal takich "artykulow" bo wtedy real z bramkarzem tylko powinien konczyc mecz szok i nie dowierzanie ze taki czlowiek zajmuje sie takim portalem w polsce.

1

Nie chce rozpalac gowno burzy ale wedlug stanu umyslu Barca powinna w 5 konczyc ;s

0

Chodzilo mi o sytuacje z golem Suareza, hipokryci z madrytu sa fatalni bo widza tylko co dla nich bylo bledem, zscznijmy od tego ze Bramke w realu strzelil koles ktorego nie powinno byc na boisku w 30 minucie. Karny byl wiadomo, faul tez przy bramce Messiego, ale juz o Rakiticiu czy Bejlu nie powiedza, mi jeszcze jedna sytuacja w pamiec zapadla kiedy byla rela Krossa zaraz Suarez dostal Lokcia od Ramosa a na koniec okazalo sie ze sedzia odgwizdal spalonego to jest cyrk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?