0

Gosciu piszesz mi jakbym nie mial pojecia co mowie, zacznij od tego co zrobil krycha-woz z weglem, moze i bednarek myslami byl w Anglii ale chyba nawet Ty taki wielki czlowiek wezmie pod uwage ze dziwna sytuacja gdzie zawodnik wbiegl sobie na murawe ;s

0

Woz z weglem na plus ;O

0

No taka rola gwiazdy ;D szkoda ze dzis byl malym robaczkiem (ja jestem mniejszyn i hejtujacym) !!!

0

Lewy milik i inne krychowiaki tez za dobrze sie nie prezentuja ;D

0

No Milik tragedia ale od Lewego tez zrobil wiecej

0

Bo akurat Niang wbiegal z za Boiska ludzie...

1

Czlowieku Ty widziales skad Ninag wbiegl ?

1

A pisalem ze krycha do zmiany woz z weglem a tu takie zaskoczenie i asysta w 2 polowie ;O

0

Okej.

0

A co zrobil takiego ze od samego poczatku gra slabo?

8

A 3 o Honor ;D.

2

Milik tragedia nie po raz 1 i krycha woz z weglem mam nadzieje ze Tych dwoch po przerwie zmienia

3

Trzeba miec tylko nadzieje ze Nigeria i Chorwacja pokaza normalny futbol moze wtedy Argentyna cos zrobi, dzisiaj sie nie dalo (karny), nienawidze takich meczow i niema usprawiedlwienia ze Islandia jest slaba ze niemaja kim postraszyc, przyjezdzaja na taki turniej i w 1 meczu pokazuja dno futbolu irytacje i nie wiem co jesscze ( tak wywalczyli remis) mam nadzieje ze Chorwacja i Nigeria ich zmiecie bo dla mnie przez dzisiejszy mecz nie powinni grac w takim turniej (tak kazdy walczy jak moze) to jest moja opinia

1

Lewy obronca aegentyny to jakos zart co dostanie pilke to odgrywa najblizej jak sie da

0

Masz racje nawet przy kontrach cos sie z nim dzieje.

11

Czy ten cebulak skonczy pierdo**c o karnym i Messim to jest tragedia co sie dsieje z komentatorami

0

Za to ze napastnicy sa na 30 metrze na swojej polowie czy za co?

1

Tak jest w wiekszosci meczow ktos sie tylko broni to wspaniala defensywa druzyny, ktos cisnie przez caly mecz "tylko" ma slaba skutecznosc to pocisna ze slaby mecz "tej" druzyny czasami wole odpalic jakies disco polo albo komentora w jezyku arabskim o ile takowy jest niz sluchac polskiego komentowania.

0

Pique niech sobie pluje w brode w takiej sytuscji faulowac szok

4

Haha ale podsumowanie Rosjii na smietankowej wstydu niemaja !!! Szkoda ze o sobie 3 rok z rzedu tego nie pisza !

0

Taka juz rola laptopa nic nie zrobisz

0

Welcome to Poland !!! ;DD

1

Taktyk.

1

Nie mow ze strzel wiecej bo chyba znamy mistrza europy 2016 ;s

0

Ale hiszpanska 2 ustawiona szok, kursy na Gijon czy Vallecano po 5 + a prawdopodbnie przegraja, tak wiem wszystko jest juz jasne ale inne mecze jakos normalnie przy kursowali

2

Ramos to jednak jest bydlo mam nadzieje ze karma szybko go sprowadzi na ziemie

1

O ile druga bramke mozna nazwac bledem a jak nazwac 1 brameczke i jeszcze Ulreicha? Js bym ich wiecej nie dopuscil gry w klubie ale na szczescie jestem tylko polskim januszem

0

Moze dzis nic ale we wczezniejszch meczach bardzo duzo

0

No dlatego napisalem wielko bo wygral 3 x ppd rzad wiec w niczym.innym wielki nie jest, ewntualnie w sedziowaniu i pokazie umiejetnosci bramkarzy przeciwnej druzyny.

1

Wielki bo wygral 3 raz pod rzad, wiec podkresl to w niczym innym wielki nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?