0

Jak mozna kupowac kogos wiedzac ze Valverde zmian i tak nie robi, nawet Dembele zobacz ile meczy z lawki zaczynal ;s

0

Ok.

1

Trzeba miec naziwsko Valverde zeby wystawic "prawego obronce" na lewe skrzydlo

0

Moze byc dobra liczba

0

- 40 strat w meczu + najpewniejsze przekladanie z lewej na prawa i odwrotnie ^^

0

Oczywiacie ze sie obrywa ale skoro mlodzi sa obsrani to sie nie nadaja i tyle.

1

Ten miranda to ladna kpina

4

Dembele sie nigdy nie zmieni ten sam zwod wiecznie to samo raz wyjdzie raz nie ale czemu jak moze strzelac.to wiecznie robi ta.je*bana przekladanke

2

Jak to jest w tej pilce w Stegena taka nakladka, Messiego kopia w glowe nic Alba ciagnie za koszulje zolta ;O

5

I to jest czysta prawda dlatego gardze takimi ludzmi gdzie w 4 lata zmieniali zdanie na temat vicemistrzostwa

2

Ja jestem fanbojem

2

Props za Avatar ;D

0

Wiem ze probujesz go bronic ale co to znaczy trudna pozycja lewego obroncy ;o kazda inna jest trudniejsza dla mnie wystep nijaki tym bardziej ze powinien cos pokazac jaki "mlody"

1

Miranda dzis nawet nie probowal wachnac ofensywy xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Jakim prawem Vermaelen leci do pilki gdzie jest ich tam 2 i zostawia swojego zawodniks xD

0

Pamietaj ze nie musisz tego czytac

1

I co Ci to da ? Kim Ty jestes zeby mi mowic o i interpunkcji?

3

Niestety ciezko to ogladac choc wiadomo "rezerwy" jedyne plusy to gol i Cillessen

1

Mysle ze dzisiaj zjedza nas w srodku z racji doswiadczenia

0

Trzeba pamietac ze Totki graja o awans wiec nogi na pewno nie beda odstawiac

1

Choc jestem fanbojem Messiego to dzisiaj z checia wystawil bym mu note 0

1

Valverde zawsze udaje ze cos mysli a na dobra sprawe od kad jest to styl jest przerazajacy

0

Dokladnie, jak ja slysze ze ludzie gadaja ze ten lekarz tamten lekarz jest do dup* to az rzygac mi sie chce.

0

Zaczne od tego ze jestem fanboyem Messiego.

Od kad trenerem jest Valverde sami wiecie jak wyglada gra, pojedyncze mecze ktore ogladaly sie z przyjemnoscia w tamtym sezonie ratowaly go wyniki teraz w sumie jest prawie tak samo choc sezon dziwny, nie ukrywam ze tez czesto pisze bzdury jak cos mi sie nie podoba na goraco niestety tak jest, ale do jasnej jak mozna pisac o Messim takie rzeczy, nie jeden pajac pisal po meczu z Sevilla ze byl zawodnikiem meczu (zagral bodajrze 20 minut) zeby teraz pisac ze jeat hamulcowym, najlepszy strzelec Barcy prawie kazdy udzial przy bramce. O trenerze jedynie napisze ze jest bo jest bo nic nie daje ;) osobiscie szkoda mi Messiego bo mozna bylo przez te lata lepiej ulozyc druzyne tak samo jak Mats taki bramkarz a polowa bramek to obrona. Dzisiejszy mecz niestety ciezko sie ogladalo zreszta jak za czasow tego pseudp trenera. Pozdrawiam

2

Czekam na ten dzien kiedy tego pseudo trenera juz tu nie bedzie

0

Ja od 2 dni tak mam ;//

1

Bo wedlug nich zawodnik ktory ma 19 lat musi w kazdym meczu pokazywac ze jest wart 100 milionow

0

Co za czasy ze trzeba patrzec jak Munir wystepuje w Barcelonie szokkk

1

Sprzedac go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?