La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1027 Culés

0

Zaczne od tego ze jestem fanboyem Messiego.

Od kad trenerem jest Valverde sami wiecie jak wyglada gra, pojedyncze mecze ktore ogladaly sie z przyjemnoscia w tamtym sezonie ratowaly go wyniki teraz w sumie jest prawie tak samo choc sezon dziwny, nie ukrywam ze tez czesto pisze bzdury jak cos mi sie nie podoba na goraco niestety tak jest, ale do jasnej jak mozna pisac o Messim takie rzeczy, nie jeden pajac pisal po meczu z Sevilla ze byl zawodnikiem meczu (zagral bodajrze 20 minut) zeby teraz pisac ze jeat hamulcowym, najlepszy strzelec Barcy prawie kazdy udzial przy bramce. O trenerze jedynie napisze ze jest bo jest bo nic nie daje ;) osobiscie szkoda mi Messiego bo mozna bylo przez te lata lepiej ulozyc druzyne tak samo jak Mats taki bramkarz a polowa bramek to obrona. Dzisiejszy mecz niestety ciezko sie ogladalo zreszta jak za czasow tego pseudp trenera. Pozdrawiam

1

@Barca_bwo Wiesz ze po 1 zdaniu prawie nikt tego nie przeczyta? Mogłeś to dać na końcu xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?