0

I szacunku oczekuje

0

Powaznie? ;O.

7

Mysle ze z 3 stowy premii dostanie za nadgodzinki

7

Szkoda ze Jose nie wspominal nic o sedziowaniu w tym meczu ;D

0

Tak sobie mysle ze dobrze wspolpracujesz z policja.

0

Ale musisz byc fanbojem Dembele ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1 zdanie bez sensu bo wiadomo jaki sklad wyjdzie.

0

Wybicie Lengleta tez ciekawe nie bylo wiec nie ma co zwalac na Roberta

0

I tak debi*e powiedza ze nic nie robi i bez Messiego gra wygladal lepiej.

0

Nie wiem wlasnie, bo dla niektorycy bez Messiego jest duzo lepiej duzo pressingu

3

Tak sie zastanawiam jaki Janusz biznesu mogl dac tyle floty za Dembele xD

0

Jezu polac mu !!!!

0

A kogo brakuje?

5

"Bez Messiego lepiei graja, tak troche wiecej pressingu i w ogole"

16

Przypominam ze Barca gra z 19 druzyna La ligi

0

Dziekuje na pewno skorzystam ;D

0

Sarkazm ktory porownal normalna prace w hucie do pracy pilkarza ;)

0

Najgorsze jest to ze styczen ten sam sklad, luty ten sam sklad i tak do konca sezonu ten sam sklad.

0

Odkad Coutinho gra na skrzydle gra fatalnie

12

Thomas jak gra to zawsze gra dobrze, szkoda ze o regularnosci mozna zapomniec.

0

Panowie mam pytanko przy straconej bramce Arsenalu nie powinno byc spalonego czy jak to jest?

0

Z mojego przykladu powiem, mialem jakis problem z miesniem, to bylo gdzies na poczatku wrzesnia zarejstrowalem sie, tego samego dnia mnie przyjal, kazal zrobic przeswietlenie i zarejstrowac sie do ortopedy (wczesniej byl chirurg) no to zdjecie zrobilem, bylem sam a czekalem na nie okolo 40 mimut ;D, no i dalej zarejstrowac sie do ortopedy panienka w rejestracji mowi najblizszu termin 24 pazdziernik a ja to dziekuje i wyszedlem. Niestety nie poszedlem tego dnia bo pracowalem bol przeszedl ale za pewne jak wroci to ja tez tak wroce ;D

1

Przeswietlenie po 11 dniach a na drugi dzien mozedz odebrac po czym wtedy mozesz sie zarejstrowac dalej ;D

7

No to jak mozna powiedziec ze ten z Juve lepszy jak gra kilka miesiecy?

6

W koncu normalny i prawdziwy komentarz. Jak widze ze ludzie pisza ze "bez Messiego druzyna wyglada lepiej" to oczy krwawia.

0

Rakitic to pol biedy, jaki jest fenomen ze Valverde jest jeszcze trenerem ;o

0

Hahah to Lysy z brazers tyle fauli na zolta mial i nic a Luis cyk i zoltko ;D

1

2 straty Artura?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?