Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I szacunku oczekuje
0
Powaznie? ;O.
7
Mysle ze z 3 stowy premii dostanie za nadgodzinki
7
Szkoda ze Jose nie wspominal nic o sedziowaniu w tym meczu ;D
0
Tak sobie mysle ze dobrze wspolpracujesz z policja.
0
Ale musisz byc fanbojem Dembele ;D
7
A mi takie cos sie udalo
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NzA2MjczNTEwMDqFvApre5jd+ob9I+U=
&kind=MAIN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
1 zdanie bez sensu bo wiadomo jaki sklad wyjdzie.
0
Wybicie Lengleta tez ciekawe nie bylo wiec nie ma co zwalac na Roberta
0
I tak debi*e powiedza ze nic nie robi i bez Messiego gra wygladal lepiej.
0
Nie wiem wlasnie, bo dla niektorycy bez Messiego jest duzo lepiej duzo pressingu
3
Tak sie zastanawiam jaki Janusz biznesu mogl dac tyle floty za Dembele xD
0
Jezu polac mu !!!!
0
A kogo brakuje?
5
"Bez Messiego lepiei graja, tak troche wiecej pressingu i w ogole"
16
Przypominam ze Barca gra z 19 druzyna La ligi
0
Dziekuje na pewno skorzystam ;D
0
Sarkazm ktory porownal normalna prace w hucie do pracy pilkarza ;)
0
Najgorsze jest to ze styczen ten sam sklad, luty ten sam sklad i tak do konca sezonu ten sam sklad.
0
Odkad Coutinho gra na skrzydle gra fatalnie
12
Thomas jak gra to zawsze gra dobrze, szkoda ze o regularnosci mozna zapomniec.
0
Panowie mam pytanko przy straconej bramce Arsenalu nie powinno byc spalonego czy jak to jest?
0
Z mojego przykladu powiem, mialem jakis problem z miesniem, to bylo gdzies na poczatku wrzesnia zarejstrowalem sie, tego samego dnia mnie przyjal, kazal zrobic przeswietlenie i zarejstrowac sie do ortopedy (wczesniej byl chirurg) no to zdjecie zrobilem, bylem sam a czekalem na nie okolo 40 mimut ;D, no i dalej zarejstrowac sie do ortopedy panienka w rejestracji mowi najblizszu termin 24 pazdziernik a ja to dziekuje i wyszedlem. Niestety nie poszedlem tego dnia bo pracowalem bol przeszedl ale za pewne jak wroci to ja tez tak wroce ;D
1
Przeswietlenie po 11 dniach a na drugi dzien mozedz odebrac po czym wtedy mozesz sie zarejstrowac dalej ;D
7
No to jak mozna powiedziec ze ten z Juve lepszy jak gra kilka miesiecy?
6
W koncu normalny i prawdziwy komentarz. Jak widze ze ludzie pisza ze "bez Messiego druzyna wyglada lepiej" to oczy krwawia.
0
Rakitic to pol biedy, jaki jest fenomen ze Valverde jest jeszcze trenerem ;o
0
Hahah to Lysy z brazers tyle fauli na zolta mial i nic a Luis cyk i zoltko ;D
1
2 straty Artura?