La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

1

Luźne pytanie. Czy nie uważacie, że Arthur w pomocy wygląda lepiej od Rakitica? Moim zdaniem jest dynamiczny i dokladniejszy w swoich podaniach. Rakitic daję więcej w obronie ale w ataku bardziej spowalnia niż napędza akcje.

0

@lukasik17 Rakieta jak dla mnie gra lepsze odważniejsze piłki do przodu. Póki co Arthur jak oglądam bardzo dużo piłek do tyłu. Jakiegoś też dalekiego przerzutu u niego nie widziałem. Jest za to na bank bardziej dynamicznym piłkarzem.

0

@derlysy1979 Ty tsk powaznie z 1 zdaniiem ?

0

@derlysy1979 Właśnie Rakitic w ostatnim czasie gra bardzo zachowawczo.

0

@Barca_bwo Oceniam ogół a nie ostanie mecze.

8

@derlysy1979 Osobiscie nie moge na jego gre patrzec, wszystko zwalnia, 90 % podan do najblizszego.

0

@Barca_bwo Barcelona by zrobiła interes życia jakby PSG za takie pieniądze go kupiło

0

@Barca_bwo Może nie to że nie mogę. Ale powiedzmy sobie szczerze jego najlepsze lata w drużynie już minęły.

0

@lukasik17 Nie uważam tak, a to dlatego, że Arthur zagrał u nas chyba tylko w kilku oficjalnych meczach, a więc na podstawie meczów w Brazylii nie warto tego oceniać...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?