- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
7
Zrobiło się szambo po fatalnej 38. kolejce i ludzie tęsknią za Koemanem. Prawda jest taka, że dzisiaj mamy wicemajstra Hiszpanii zdobytego z zaimprowizowana kadrą, w klubie w którym nie ma pieniędzy na transfery. Jakie znaczenie ma tutaj ostatni mecz o czapkę gruszek? Żaden, w przyszłym sezonie ta drużyna będzie wyglądała zupełnie inaczej i ocenianie czegokolwiek dzisiaj nie ma najmniejszego sensu, może oprócz sezonu na koniec. Tak jak mi sie rzygać chciało, kiedy opluwana była legenda klubu Ronald Koeman, który co prawda w słabym dyplomatycznie stylu, ale merytorycznie już nie, próbował się przed tym bronić, tak rzygać mi się chce jak opluwany jest obecnie Xavi, który prowadzi zupełnie przeciwny do Ronalda dialog. Jeśli Xavi pryz tej kondycji finansowej i możliwościach, przy zmianie pokoleniowej która trwa parę sezonów zwykle, stworzy potwora, to znaczy że jest cudotwórcą. Tego od niego wszyecy tutaj oczekują, tego nie zagwarantuje nikt. Na dzień dzisiejszy Xavi stworzył solidny zespół, który był wstanie rywalizować przy pełnej kadrze z każdym i grać ładna dla oka piłkę. Niestety okazało się również, że druzyna za bardzo zależy od swojego najlepszego zawodnika i kreatora gry. Trudno, takie życie. To co dzisiaj należy zrobić to zmniejszyć oczekiwania. Laporta i Xavi dalej będą optymistyczni w wywiadach i wypowiedziach, ponieważ taka jest ich rola i defetyzm byłby tu katastrofalny w skutkach. Naszą powinnością jest jednak szacunek do jeśli nie ludzi z klubu to przynajmniej legend takich jak Xavi czy Ronald. Jeśli tęsknicie za sukcesami do tego stopnia że musicie wysrywach tutaj, to polecam literaturę o historii Barcy, tam jest tego pełno. Nowe rozdziały na pewno przed nami , ale te o trypletach jescze chwilę się nie napiszą i trzeba czekać.
0
@panczo
i tak i nie, takiej drużynie porażki z Cadiz, Rayo czy nawet Villarreal nie przystoją u siebie, a bilans to 0-4 i 3 porażki
mecz o pietruszkę oki, ale widać że po przerwie reprezentacyjnej coś siadło, Xavi musi szybko to naprawić, bo skład ma już całkiem dobry i narzekać nie ma co, nie jest to kadra na mistrza ale na 2 miejsce spokojnie właśnie i 2 miejsce w lepszym stylu
0
@panczo Ja w dwóch zdaniach tylko. Każdy się usprawiedliwia że mecz o pietruszke ale większość meczy tak właśnie wyglądało w tym sezonie. Dziękuję pozdrawiam
0
@Barca_bwo @lucca87 Panowie, rozumiem frustrację w związku z tym i paroma innymi meczami, ale ja też tylko krótko. Gdybyśmy wygrywali mecze które "wypada wygrać", to dzisiaj bylibyśmy pewnie mistrzem Hiszpanii i nie byłoby całej dyskusji. Koeman przykładowo własnie takie mecze wygrywał, a nie potrafił nawet remisu wyrwać z trudniejszymi rywalami, co było najpoważniejszym argumentem przeciwko niemu. Trzeba mierzyć siły na zamiary.
0
@panczo
wiesz mi nawet nie chodzi o mistrzostwo, ale godne pożegnanie sie z ligą + jak najmniejsza strata do Realu, przegrana w lidze 86 do 82 a 86 do 73 to zupełnie inny wydźwięk
a oni wyglądali jakby znów im się nie chciało, to po co w ogóle grają te mecze, po co im płacić
ja po końcówce sezonu kompletnie nie wiem czego spodziewać sie po kolejnym
bo w tym zespół pod wodzą Xaviego oceniam na 4/6, bo po przerwie reprezentacyjnej to nie były pojedyncze wpadki tylko ogólnie coś się zacięło, mam tylko nadzieję że Xavi to widzie i wie co zrobić, aby w kolejnym sezonie powalczyć o mistrza