La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

2

Nawet jeśli Messi wygra, to hejterzy powiedzą, że za mało ma pucharów z repką.

2

@Rewolucja123 Takie to zycie

0

@Rewolucja123 myślę, że jednak już tak nie powiedzą. Nie ma obecnie ani jednego piłkarza, który zdobyłby więcej w reprezentacyjnej piłce. No chyba, że Francuzów do tego zaliczymy na zasadzie "Euro znaczy więcej niż Copa".
No, ale tak można w nieskończoność szukać.
Jakby Leo wygrał wszystko. Dosłownie. Sekstet co roku i wszystkie mundiale, etc., To by gadali, że piłka nożna stała się niepoważna :)
Także moim zdaniem - wygranie Mundialu = bycie najlepszym w historii piłkarzem wg opinii publicznej.
Już pomijam fakt, że raczej taki Maradona czy Pele, jak wygrywali, to mieli...naprawdę mocną ekipę. Messi nie ma mocnej ekipy. Zasadniczo wyjmie się Messiego i Argentyna w bólach może by się na mundial dostała...a z grupy raczej na pewno by nie wyszli. Ledwo teraz awansowali.

0

@Rewolucja123 A czego oczekujesz? Że cały świat ma złożyć mu pokłon na kolanach?

0

@michal26 ledwo awansowali z grupy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?