Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Prawda jest taka ze to Messi ciagnie ten wozek jakim jest Barcelona Valverde. Gdyby nie on tego trenejro juz by dawno tu nie bylo.
5
I dublet znowu przycmi wszystko ehh
0
Trzeba sprzedac dembele i coutinho i kupic skrzydloweego z prawdziwego zdarzenia a nie mamy goscia co jest caly czas kontuzjowany a drugi szuka formy caly rok.
0
Mam gdzeis ten dublet o ile wygramy PK.
1
Najlepsze jest to ze caly sklad odpoczywal w sobote gdzie liverpool gral pierwszym skladem i mieli wiecej sil zenada
0
Dawac tego Kloppa do Barcy to jest prawdziwy trener. Z takiego sredniaka jakim jest liverpool stworzyl zespol z prawdziwego zdarzenia. To samo bylo z borussia wczesniej. Valverde to trener na druzyne typu bilbao gdzie moze sobie bronic wyniku.
8
Dobra valverde out. Nikt tak nigdy nie osmieszyl Barcelone w europie jak on i to dwa razy.
0
Teraz będą zabierać czas.
2
Wypiera. Valverde 2 razy odpaść we frajerami stylu nigdy czegoś takiego nie było
0
Przez rakitica semedo musiał dostać zoltaa kartke
1
Schodzi największy Walczak a taki rskitic gra
9
Będziemy gorszymi frajerami od psg
3
I Liverpool gra bez salaha i firmino jprdl
1
Liverpool nie wypuści teraz tego
0
Valverde i ta jego defensywna taktyka rzygać się chce
2
Identyntyko mecz jak rok temu z Roma kurw mać !!!!!!
1
Valverde wypi.. jak mozna drugi raz sfrajerzyc
0
Valverde rób coś bo padaka
0
Za te pajacowanie zmieniłem zdanie co do Liverpoolu uj im na leb
0
Ogarnąć się kur...
0
Jakie gwizdy hah
0
Haha jakie farciarze
0
haha ten hansen znowu 2 min
0
Obrona to tragedia
0
Dujszabajew zaraz komus przyp..oli XD
0
Na notatniku napewno ogladali wiec pytaj tam
0
I uj odrobili jprdl
0
Masakra stracic taka przewage z pierwszego meczu
0
Niestety.
1
Szkoda tej passy bez porazki ale trudno